Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım kaynaklı sorunlardan dolayı tabiki garsnti 5sne denmez de şöyle birşey var elimdeki cihaz LG e986 2013 te aldım şuan hala çalışıyor ama artık zamane şartlarına uymuyor.

Yazılım desteği git Gide düşüyor. Android 4.4 var yakında Facebook whatsapp falanda çalışmaz. Instagram zAten sorun yumağı.

Yazılımsal olarak sıkıntısı yoksa ben cihazı 5sene kullanırım. Batarya gücü aniden cökmez ise tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam manuel modu var ama 1/2 saniye seçeneğini bulamadım, 1 sn 2 sn 4 sn seçenekleri var. Gece modunun ön kamerada çalışması benim için bir artı. Yoksa sizin dediğiniz sürümden memnundum. Geniş açıda da ekstra işlem istemeseydi 5.1 sürümünü de silip tek sürüm olarak bunu kullanabilirdim

• Bu durumu benden başka yaşayan var mı?

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Google fit vb. gibi google senkronizasyonları açık olabilir. Kullanmadığınız google senkronizasyonlarını kapatın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 29 Ağustos 2019; 0:25:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Donanım kaynaklı sorunlardan dolayı tabiki garsnti 5sne denmez de şöyle birşey var elimdeki cihaz LG e986 2013 te aldım şuan hala çalışıyor ama artık zamane şartlarına uymuyor.

Yazılım desteği git Gide düşüyor. Android 4.4 var yakında Facebook whatsapp falanda çalışmaz. Instagram zAten sorun yumağı.

Yazılımsal olarak sıkıntısı yoksa ben cihazı 5sene kullanırım. Batarya gücü aniden cökmez ise tabiki
    Lg Optimus G Pro gibi cihaz bu dünyaya henüz gelmedi. Kimse kiymetini bilmedi o cihazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

Bu durumu benden başka yaşayan var mı?

Cihazı WiFi'ye bağlayıp otomatik senkronizasyonu açın. Ekranın uyuma süresini de 10 dk yapıp cihazı şarjda şekilde bir kenara koyun. Ne yapacaksa yapıp işini bitirsin. Muhtemelen düzelir.

• Hocam LG Bridge ile android 9 yükledim ama tuşlar hala var, iphone a benzer saçma bir seçenek geldi ama hala çok kaba ve aynı yeri kaplıyor.
  • Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Kendi kamera programında Mod kısmından Manuel Video'yu seçin. Sonra da ayarlara girin Kare Seçeneği'nin hemen altında Bit Oranı kısmı var Yüksek yapın.
  • Arkadaşlar özet geçiyim bu fiyata düşmüşken düşünmeden alabileceğiniz bir cihaz olduğunu belirtmek istiyorum çok kibar olmasıyla beraber çok başarılı olduğunu ve gerçekten pro bir cihaz olduğunu söylemekte fayda var evet pie ile ufak tefek hatalar oldu ama düzeltildiğinde kıvamında olacağından şüpheniz olmasın.4000 batarya olup tuğla taşımayı sevmeyenler için fp olarak en iyisi diyebiliriz çünkü gerçekten kaliteli ve sorunsuz.(1 yıl oldu pişman etmedi)

• Oyun oynamadan bu tarz verilere ulaşmak bizim cihazda, özellikle pie'dan sonra çok mümkün. Bu üçüncü ve muhtemelen son attığım ss olacak konuyu kalabalıklaştırmamak adına. Mümkün olan tarayıcı, arayüz, Youtube gibi platformları siyah temalar ile kullanarak bu sonuca çok rahat ulaşıyorum ben artık. DNS olarak da dns.adguard.com kullanıyorum belki gereksiz verilerin toplanmasına da engel olarak batarya sürecine katkıda bulunuyordur. Parlaklık %40-60 arası kullanıyorum hep.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    Geniş açıyla sorun yaşamamak için device fix'den restart seçeneği açacaksınız. Ekrandan geniş açı sembolüne bastığınız an modülü resetleyip geniş açıya geçiriyor ve sorun ortadan kalkıyor.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Alegria -- 29 Ağustos 2019; 2:44:34 >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Aynen. Böyle bir cihazın LG tarafından çıkarıldığına inanmak bile güç oluyor bazen. Hatta LG de inanmadi ki 4.4 ten sonra güncelleme bile vermedi.

Ekran yanığı olmayan tablet telefon türevinin en iyi örneği. 2013 yılında NFC dlna wifi direk gibi özelikleri barındıran sağlam Bir cihaz.

• profecco kullanıcısına yanıt

• La Alegria kullanıcısına yanıt
    Siyah temayı geçtim sizin uygulamalar hiç şarj tüketmemiş resmen.

Cihaz kaç aylık? Sürekli mobil veri ile mi kullandınız wifi hiç yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Onu denemiştim ama pozlama süresi ayarı olmadığı için sildim. Pozlama süresini kafasına göre ayarlıyor ve yüksek isoda çekiyor. Ben en azından 1/2 ayarlıyorum. Kendi kullandığım sürümden memnunum ben. Hiç bir sorunu yok.

Gece görüşü sürümlü versiyonlar yüzde yüz stabil değil ama son derece kullanılabilir durumda artık. Çekerken veya çektikten sonra fotoğraf işlenirken ekranda fps düşüşü falan olabiliyor veya hiç beklemeden ard arda fotoğraflar çekince hata verebiliyor. Bunlar da katlanılabilir şeyler. Niye ard arda gece görüşüyle fotoğraf çekeyim ki zaten? Birkaç saniye beklerim, işlem bitince çekerim. Telefona reset attırma gibi şeyler olmuyor artık. Ön kamerayı da kullanmadığım için başka sürüm arayışında değilim açıkçası. Belki aylar sonra başka sürümlere bakarım ne var ne yok diye.

Mesela bu fotoğrafı 1.1 saniyede çekmiş. Üstteki sürüm herhalde en fazla 0.2-0.3 gibi bir sürede çekip isoyu yukarılara tırmandırırdı.

bu resmi hangi surumle cektiniz acaba ben bugune kadar denedigim hicbir surumde bu kaliteyi yakalaya madim bir de arkadasin dedigi gibi gece cekimi ayarlarinizi config dosyasi olarak paylasa bilir misiniz tesekkurler.

Hocam çok teşekkür ederim, bu kadar basit olacağını düşünmemiştim :)

• deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    hangi surumu kullaniyorsunuz

• Buda benim pil kullanımın nasıl bilmiyorum telegon LG G7
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Arada şarja takıp çıkarmışsınız bu sayılmaz
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.