Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
10.162
Cevap
118
Favori
672.951
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
Giriş
    11770 Mesaj

Başka bir sürüm için yazmıştım onları ama o sürüm telefona reset attırdığı için bu sürümle değiştirdim. O ayarların çoğu bunda da var zaten. Menüdeki yerleri farklı olabilir veya çok gerekmeyen şeyler kaldırılmış, yerine başka özellikler eklenmiş olabilir. Gece görüşünün kalitesini ayarlamak için pozlama süresini değiştirmek yeterli zaten. Diğer ayarlar kullanışlılığı etkileyen şeyler.
    |
    |
    Darklord Sauron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O zaman son bir soru, auto exposure ayarı gündüz için 64 saniyeye kadar var ama gece ayarında sadece 2,64 saniye. Night sight için mümkün olduğunca artırmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O programın sınırı, yapacak bir şey yok. Normal modda 64 bile ayarlasanız 1.5 saniyeden fazla çekmiyor. Bir çok fotoğrafı birleştirdiği için gerek de yok zaten. Her birleştirilen fotoğrafta isoyu yarılamış,(dolaylı yoldan pozlama süresini ikiye katlamış) oluyoruz teorik olarak. 2,64 fazlasıyla yeterli yani ve söylemeye bile gerek yok ama 2,64 için telefonu sabitlemeniz lazım.

Isoyu 50'ye düşürene kadar pozlama süresini artırıyor uygulama. 2,64 ile zifiri karanlık bile olsa kullanılabilir bir fotoğraf elde ediliyor. Bir gece manzarası çekerken isoyu 50'ye kadar çekebiliyoruz rahatlıkla. Bu da titremediği sürece maksimum kaliteyi veriyor.
    |
    |
    Darklord Sauron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

G4'te dediğinizi manuel olarak yapıyordum ama bunda verim alamadım, dediğiniz gibi Gcam'de 2,64 yapıp denerim. Gece çekimini sabitleyerek yaptığım için titreme sorun olmaz

|
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

buradaki gerekli bütün dosyaları indirdim.
    bu işlem telefona bir zarar verir mi veya garanti dışı bıraktırırmı cihazı, geri sağlam güncellemeyi daha ne zaman yayınlarlar kim bilir en azından Oreo kusursuz sayılırdı
    |
    |
    Bende güncellemeyi otadan yaptım. Fakat temiz kurulum yapmadım yedek alacak vaktim olmadı. 1 haftadır kullanıyorum. İnstagramda görüntülü görüşme yaptığımda 1 dakika sonra pat telefonun interneti kesiliyor. Üstte 4.5 g yazıyor ama erişim yok. Yeniden başaltınca düzeliyor. Hattım vodafone. Onun harici kısa bildirimler çok iyi. Yalnız nerak ettiğim kısa bildirimlerde tüm ekranı mo açıyor yoksa sadece üstteki yeri mi bilemedim. Şarjda bir tık az gidiyor. Temiz kurulum yapacagım ama tekrar güncelleme gelecek. Kararsız kaldım.

Olabilir hocam ses hassasiyetim iyidir

|
    |
    kartalado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: birolhan1

Bende güncellemeyi otadan yaptım. Fakat temiz kurulum yapmadım yedek alacak vaktim olmadı. 1 haftadır kullanıyorum. İnstagramda görüntülü görüşme yaptığımda 1 dakika sonra pat telefonun interneti kesiliyor. Üstte 4.5 g yazıyor ama erişim yok. Yeniden başaltınca düzeliyor. Hattım vodafone. Onun harici kısa bildirimler çok iyi. Yalnız nerak ettiğim kısa bildirimlerde tüm ekranı mo açıyor yoksa sadece üstteki yeri mi bilemedim. Şarjda bir tık az gidiyor. Temiz kurulum yapacagım ama tekrar güncelleme gelecek. Kararsız kaldım.
    Hocam bence anormal bir durumun yoksa bekle güncellemeyi bende sadece dediğin gibi bir tık şarj azalması ve bir tık hızlı şarjda yavaşlama var ama bazı arkadaşlar değişik problemlerden bahsediyorlar ben yeni güncellemeyi bekleyip ondan sonra fabrika ayarlarına komple sıfırlamayı düşünüyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1915 Mesaj
    evkur da gri 2699 tl netten mi almak mantıklı mağazadan mı ayrıca ürünler sıfır kapalı kutumudur bilen varmı evkur dan alan daha önce açılıp paketlenmediğini nerden anlayabilrim
    |
    |

Masallah. Benim duyma sorunum var zaten.

|
    |
    Gagavuzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ahize konusunda ahizeden müzik açtım ve m20 ile kıyasladım. V 30 müzikte aynı şarkı ve aynı uygylama ile hem yüksek hemde kaliteli bir ses verdi. Fakat aramada m20 daha yüksek ses var. İkisindede aynı hat aynı mh aradım. Çok ilginç . çağrı ayarlarındaki ses netliği ve gürültü bastırma ayarları farketmedi. Sonuç bana göre çok kaliteli malzeme var v 30 da malesef yazılım konusunda zayıf.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: trhnh

1. LG driver "WHQL_Ver_4.2.0.exe" dosyasını "https://www.lgdestek.net/lg-up-ile-stock-rom-yukleme-21133/" buradan indirip kurun

2. Aynı adresten LGUP 1.14 "LGUP_Install_Ver_1_14_3.msi" ü bilgisayarınıza indirip kurun

3. "https://forum.xda-developers.com/lg-v30/development/lgup-oreo-dll-file-v30-t3779441" buradan dll dosyasını indirip, zipi açın ve "C:\Program Files (x86)\LG Electronics\LGUP\model\common" klasöründekini silip bu indirdiğinizi kopyalayın

4. en son rom dosyasını indirin bunu indirdiğiniz yeri LGUP da göstereceksiniz, kolayınıza gelen bir yere indirin "https://lg-firmwares.com/lg-h930-firmwares/#tab=firmwares" ben buradan " H93021w_00_OPEN_EU_OP_0121.kdz" bunu indirdim

bütün bunları tamamladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın, herşey hazır olunca;

a. LGUP ı çalıştırın
    b. telefonu download moduna alın (kapalıyken ses açma tuşuna basılı olarak usb kablosuyla bilgisayara bağlayın
    c. LGUP model ve com port u bulup açılacaktır
    d. process bölümünde upgrade i işaretleyin (verileriniz kaybolmasın)
    e. file type bölümünde bin dosyası olarak indirdiğiniz rom u gösterin. ve start a basın ve sonuna kadar hiçbir tuşa basmayın, telefonu ellemeyin. Herhangi bir kesinti telefonu brick edebilir.

not: Emin değilseniz, laptop kullanmıyorsanız hiç başlamayın. Yapacaklarınızın sorumluluğu size aittir. "https://www.lgdestek.net/lg-up-ile-stock-rom-yukleme-21133/" burada LGUP kullanımı gösterilmiş

Alıntıları Göster
    bilgiler için teşekkür ederim gerçekten çok iyi anlatım olmuş ve harfiyen uygulandığında istediğiniz yazılıma geçebilirsiniz
    |
    |
    Bahsedilenler: trhn

• quote:

Orijinalden alıntı: trhnh

1. LG driver "WHQL_Ver_4.2.0.exe" dosyasını "https://www.lgdestek.net/lg-up-ile-stock-rom-yukleme-21133/" buradan indirip kurun

2. Aynı adresten LGUP 1.14 "LGUP_Install_Ver_1_14_3.msi" ü bilgisayarınıza indirip kurun

3. "https://forum.xda-developers.com/lg-v30/development/lgup-oreo-dll-file-v30-t3779441" buradan dll dosyasını indirip, zipi açın ve "C:\Program Files (x86)\LG Electronics\LGUP\model\common" klasöründekini silip bu indirdiğinizi kopyalayın

4. en son rom dosyasını indirin bunu indirdiğiniz yeri LGUP da göstereceksiniz, kolayınıza gelen bir yere indirin "https://lg-firmwares.com/lg-h930-firmwares/#tab=firmwares" ben buradan " H93021w_00_OPEN_EU_OP_0121.kdz" bunu indirdim

bütün bunları tamamladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın, herşey hazır olunca;

a. LGUP ı çalıştırın
    b. telefonu download moduna alın (kapalıyken ses açma tuşuna basılı olarak usb kablosuyla bilgisayara bağlayın
    c. LGUP model ve com port u bulup açılacaktır
    d. process bölümünde upgrade i işaretleyin (verileriniz kaybolmasın)
    e. file type bölümünde bin dosyası olarak indirdiğiniz rom u gösterin. ve start a basın ve sonuna kadar hiçbir tuşa basmayın, telefonu ellemeyin. Herhangi bir kesinti telefonu brick edebilir.

not: Emin değilseniz, laptop kullanmıyorsanız hiç başlamayın. Yapacaklarınızın sorumluluğu size aittir. "https://www.lgdestek.net/lg-up-ile-stock-rom-yukleme-21133/" burada LGUP kullanımı gösterilmiş

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar oreo'ya döndüm,hemde LG Up aracılığıyla refurbished(Temiz kurulum) yaptım.Açık anlatmaya çalışacağım sırasıyla yapın sorunsuz kurulacak.

Yukarıdaki ilk dört maddeyi direkt uyguluyoruz. 3. maddede common klasörü yoksa kendiniz oluşturun ve dll dosyasını içine atın.

Size Türkiye romunun linkinide vereyim (OREO) Android 8 https://lg-firmwares.com/downloads-file/19553/H930G20d_00_OPEN_TR_OP_0408.kdz

İşlemler Sırasıyla
    1.telefonu download moduna alın.Telefonu kapatın.Daha sonra ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablosuyla bilgisayara bağlayın.
    2.LGUP programını çalıştırın.Program açılınca zaten göreceksiniz üstte telefon ismi yazacak.
    3.Resimdekileri sırasıyla yapacağız.Öncelikle upgrade seçiyoruz.Daha sonra BIN File tazan yerdeki tiki kaldıralım.
    Daha sonra 3 nokta olan yerden indirdiğimiz kdz dosyasını gösterelim.
    Şimdi tekrar yukarı dönüp refurbished yazan yeri seçiyoruz.Ve BIN file yazan yeri yeniden işaretliyoruz.(otomatik işaretlenebilir zaten)
    START tuşuna basıp yüklemeye başlıyoruz.toplamda 10 dakika falan sürüyor.LG V30 THINQ ekranında biraz bekliyor merak etmeyin müdahale etmeyin.Sonunda istediğiniz sürümdesiniz.Yukardaki bilgileri yazan arkadaşada teşekkür ediyorum.Fotoğraflardan kopya çekebilirsiniz.Ve ekleyeyim dünya varmış,telefon kendine geldi resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birseysoracagım -- 19 Ağustos 2019; 10:53:51 >
    |
    |

• Yarbay
    2158 Mesaj
    beyler hepsiburada'da bittibitiyor'dan telefon alan var mı? sıkıntı yaşadınız mı
    Bittibidiyor satıcısında aldım ancak şarj adaptörü jelatinsiz çıktı ? Normal midir yoksa kutusu açılmış cihaz mı yollamışlar ?
    1892 Mesaj

Sıkıntı olmadı

|
    |
    RX 480 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende bu satıcıdan aladım ama kutuda jelatin harici herhangi bir güvenlik bandı yoktu direk açtım. Ayrıca şarj adaptöründe jelatin yoktu çıplak halde geldi sizde nasıldı ?
    |
    |
    saki3885 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    157 Mesaj

Şarj adaptöründe de jelatin olmalı. Size de iade cihaz vermiş olabilirler.

|
    |
    mkyb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şarj aletinde jelatin yok ama kablo jelatinli geldi...

|
    |
    mkyb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

üniversite
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.