Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük ihtimalle operatörle ilgili o zaman. Bahsettiğim menü telefon uygulamasını açtığımda sağ üstten üç noktaya basınca çıkıyor, hattım turkcell.
  • kadirsu kullanıcısına yanıt
    Şu an itibariyle Türk Telekoma vowifi hizmeti yoktur. Bu nedenle menüde göremiyor olabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o.sahin kullanıcısına yanıt
    önceki cihazım olan note 7 fe'de vodafone hattımda vowifi kullanabiliyordum ama bu cihazda yine aynı hattımda vowifi özelliği çıkmıyor ilgili menüde, çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Şu an itibariyle Türk Telekoma vowifi hizmeti yoktur. Bu nedenle menüde göremiyor olabilirsin.
    bir miktar pişman olmadım değil ama kullanacağız bakalım gittiği yere kadar.umarım tt bu saçmalıktan vazgeçer de vowifi servisini vermeye başlar,çünkü önemliydi benim için...
  • Vodafone sadece volte desteği veriyor vowifi yok.
    https://www.vodafone.com.tr/yardim/tr/soru.php/bireysel/internet/45g/126/39666855

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proton252

Vodafone sadece volte desteği veriyor vowifi yok.
    https://www.vodafone.com.tr/yardim/tr/soru.php/bireysel/internet/45g/126/39666855
    Sony XZ1 cihazımda Vodafone ile Vowifi kullanıyorum ben.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Xz1 listede var, normal olarak kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: proton252

Xz1 listede var, normal olarak kullanabilirsiniz.
    Aynı donanımı kullanıyor V30 da nasıl iş anlamıyorum.

• Resimde üst bara bakıldığında telefonun uçak modunda olduğunu, wifinin açık olduğunu ve wifi ağı üzerinden arama yapma ve çağrı alma işlemi yapabildiğini gösteren telefon işaretini görebilirsiniz.

Ayarlar > şebeke ayarları > çağrı ayarları > kablosuz aramayı etkinleştirdiğinizde vowifi 'yi açmış olursunuz.

Yani özet olarak bu telefonda vowifi ve volte desteği bulunmaktadır.

EDİT; Daha önceki mesajlarımda hattımın Turkcell olduğunu belirtmiştim. Gözden kaçıran arkadaşlar için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.sahin -- 12 Şubat 2019; 0:8:4 >

• Vodafone TR icin de VoWifi kullaniyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o.sahin kullanıcısına yanıt
    Türktelekom kullanıyorum bende çağrı ayarlarında öyle bir seçenek yok ve Vowifi işareti de çıkmıyor.

• arkadaşlar merhaba elimde birer tane lg v20 ve v30 modelleri için üretilen bang&olufsen kulaklıklardan var , isteyenler dm atabilir

v20 kulaklığı 100 tl
    v30 kulaklığı 120 tl

• arkadaşlar merhaba elimde birer tane lg v20 ve v30 modelleri için üretilen bang&olufsen kulaklıklardan var , isteyenler dm atabilir

v20 kulaklığı 100 tl
    v30 kulaklığı 120 tl

• Telefonu almayı düşünenler varsa şu an n11'de 2699 TL'den 66 TL sevgililer günü indirimi ile 2633 TL'ye geliyor. Artı 75 TL'de bonus var 2558 TL oluyor uzun zamandır en iyi fiyat
  • Leaves by Vyc_Majoris, on Flickr

• Bootloader kilidini açmayı düşünenlerin dikkatine.

Eu stok romlarda volte çalışmıyor bilginize. Ancak bootloader kilidi açık ve rootlu ise bazı dosyalarda değişiklik yapıp açılıyor.

• Selam, bugün itibariyle aranıza katıldım. Ekran koruyucu ve kılıf tavsiyeniz var mıdır? Özellikle ekranın kavisli yerleri göze batmayacak bir şey arıyorum.

• Aliexpress'ten 1-2 dolara aldığım kılıf ile ekran koruyucusuz kullanıyorum üç aydır ve bir sorun yaşamadım. Gorilla Glass 5 olmuş, çizilmiyor ekran veya ben çizik göremedim ki benim göremediğim çizik umrumda da olmaz zaten doğal olarak. Ekran ile parmakların direkt temas etmesi hoş bir hissiyat uyandırıyor ve ekranın güzelliği dandik bir ekran koruyucu takılarak azaltılmıyor. Bence ekran koruyucu gereksiz ve zaten ekran kavisli olduğu için ekran koruyucu hoş durmuyor.

• La Alegria kullanıcısına yanıt
    Kılıf olarak bu ürünü öneririm. Hem cihazı çok iyi sarıyor hem de çok kalınlaştırmıyor.
    https://www.hepsiburada.com/spigen-lg-v30s-v30s-v30-v30-kilif-rugged-armor-black-a25cs21979-pm-HB00000BLDY5
  • Ekranın maviye kaçması sorunu herkeste var mı? Hala alınır mı?

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.