Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.242
Cevap
96
Favori
837.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler o zaman normal görünüyor 1 gün dayanması benim için
  • hüşke H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sosyal medya forum ve youtubede video filan izliyorum. Sabah şarjdan alıyorum günlük 7-8 saat arası ekran veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam o zaman normal görünüyor
  • volte hiç açmadım zaten nasıl kullanıldığını ne işe yaradıgını da tam bilmiyorum...
    dünden beri kesilme olmadı..dediğiniz gibi hattan sanırım..bakalım.
  • Kılıfla belli olmuyor ama kılıfı çıkartınca kenarlarda ışık gözüküyor. Bu sorun hepinizde var galiba değil mi? İadeye verilecek bir durum değil heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzakbas

Kılıfla belli olmuyor ama kılıfı çıkartınca kenarlarda ışık gözüküyor. Bu sorun hepinizde var galiba değil mi? İadeye verilecek bir durum değil heralde.
    O bir sorun değil. Aksine bence telefona ayrı bir hava katıyor

• ouzakbas O kullanıcısına yanıt
    Benim Gri Olan Modelde yok veya Belli olmuyor.Siyah olan modelde var.İsik sizmasi degil sanirim.Direkt cam :)

Ust koseye kadar heryer aydinlik,mesela direk sayfanin uzantisini gorebiliyorum. Edge modeller gibi

• Rahatsız edici bi tarafı yok kılıfı çıkarınca fark ettim bir sorayım dedim. Hep lg nin sorunlu olduğunu söyleye söyleye beni işgillendirdiler :)

• ouzakbas O kullanıcısına yanıt
    Tasarım kaynaklı bir durum kardeş. Ekran kasaya tam oturmuyor ışık sızması oluyor. Kılıf takınca görünmüyo zaten sıkıntı yok. Bende note fe de vardı bununla birlikte kullanıyordum. Ama bunda 7-8 saat ekran süresi alırken noye fe de 3-3.5 saat ekran süresi alıyodum fe yi direk sattım. Bunın ekran süresi çok iyi sesi iyi kamerası iş görüyor varsın o ladarda iyi olmasın kamerası. Ben bu telden çok memnun kaldım umarım uzın süre sıkıntı çıkarmazda kullanırım. Bu arada fe nin uerine xiaomi mi 8 lite sipariş verdim bakalım bunun kadar ekran süresi verecek mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

arkadaşlar herhangi bir bildirim telefonu kilit ekranında uyandırmıyorken yani always on display de görünürken SMS telefonu uyandırıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim
    daha önce sormuştum ama bilen var mı arkadaşlar

yada test edebilir misiniz sizde de böylemi

sms ler ekranı uyandırıyor, kilit ekranı görünüyor sonra yeniden kapanıp AOD ye geçiyor

whatsapp yada diğer bildirimler sadece aod de beliriyor ekranı uyandırmadan

• Hocam tidal test edecektiniz.Unutursam hatırlatın demiştiniz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazıtahsin

Hocam tidal test edecektiniz.Unutursam hatırlatın demiştiniz :)
    Şehir dışındayım. Bu aksam kısmetse döneceğim.

Kulaklıklar yanımda değil. Yarın diğer sözümle beraber halledeceğim

• A-gps yoktu sanırım telefonda
    Acaba tam konum bulmada sorun mu yaratıyor?
    Ben bitaksi uygulamasını kullanırken konumumu doğru göstermiyor ,normal navigasyonda sıkıntı yaşamadım ama uygulama kaynaklı mı bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

A-gps yoktu sanırım telefonda
    Acaba tam konum bulmada sorun mu yaratıyor?
    Ben bitaksi uygulamasını kullanırken konumumu doğru göstermiyor ,normal navigasyonda sıkıntı yaşamadım ama uygulama kaynaklı mı bilemiyorum
    Cihazda A-GPS tabiki var.

Ayarlar- Kilit Ekranı ve Güvenlik- Konum Açın- Daha Sonra Yüksek Doğruluk Seçin.

A-Gps ile Şebeke Baz İstanlarından daha hızlı konumlama yapmakta.

Hem Uyduları görmede sorun yaşadığınızda çok iyi bir destek.

Sürekli Navigasyon kullanıyorum, 2 aydır sıkıntı yaşamadım.

• Benim tidal hi fi üyeliğim var. Spotify den ne bekliyorsanız tidal dede onu görüyorsunuz. Aynı boğuk ses. Eq şart. Türkçe içerikler çok az. Tek artısı listeler özenle hazırlanmış. Bir listeyi dinlerken bu şarkının bu listede ne işi var demiyorsunuz. Spotify ergen listeleri oluşturuyor. Arabesk rap. Uyuşturucu kokain esrar üstüne söylenmiş ne kadar şarkı varsa liste başı

• Dün akşam ilk defa telefon fullendikten sonra 2 saat falan takılı kaldı daha önce hep 90 95 te çıkarıyorum

Şu anda 87 de şarj 1.30 saat ekran sürem var 4.5 g bluetooth herşey açık

95 te çıkarınca çıkarır çıkarmaz 94 93 düşen telefon 10 dk açık kaldıktan sonra 99 oldu çok yavaş düşüyor enteresan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 3 Ocak 2019; 16:53:4 >
  • Herkese selamlar. İki aylık V30+ kullanıcısıyım ve telefonumdan aşırı memnundum fakat bir haftadır yaşadığım bir sorun var.

Telefonda konuşma yaparken bir anda karşı tarafın sesi tamamen kesiliyor. Ne benim sesim karşıya gidiyor, ne ben karşı tarafın sesini duyuyorum. Konuşma süresi artmaya devam ediyor fakat hiçbir ses alışverişi yok. Telefonu kapatamıyorum da, kapatma tuşu kesinlikle tepki vermiyor ve süre artmaya devam ediyor. 10-15 saniye sonra çağrı kendiliğinden sonlanıyor ve telefonu kullanmaya devam edebiliyorum. Bu sorun neredeyse sürekli oluyor dolayısıyla telefonda konuşma yapamaz hale geldim artık.

Sorunu yaşayan, çözüm önerisi olan var mıdır yoksa bana garanti yolları gözüktü mü?
  • atakanozruh A kullanıcısına yanıt
    Forumda bir kaç kişi daha yazmıştı bu sorunu. Karşı tarafın sesinin gelmemesinin operatör kaynaklı olduğunu düşünüyorum, çünkü Huawei markalı bir telefonum var ve onda da durum böyle. Karşı tarafın sesi kesiliyor, çağrıyı sonlandırmadan geri gelmiyor.
    Kapatma tuşunun tepki vermemesi ilginç bir durum, ben karşılaşmadım.
    Telefona hard reset atıp bir de öyle deneyin, düzelmez ise servis ile iletişime geçersiniz.

• atakanozruh A kullanıcısına yanıt
    Operatör kaynaklı üstad. Bazen bende de oluyor dediğin.

• Gcam kafaya gore takılmaya başladı bende. Bir çekiyor bir çekmiyor, donup kalıyor. Stabil bir link verebilecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.