Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acem8267

Nereden aldınız bu fiyata?

Alıntıları Göster
    Kvk nın sitesinden almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audiophile arkadaşlardan V30 yorumu alabilirmiyim acaba. Nasıl bir fark var. Head-fi da öve öve bitiremiyorlar şu telefonu.
  • majesthion kullanıcısına yanıt
    Headfidekilerin %99 u odyofil zaten hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malesef ilk çeyrekte v30 a pie güncellemesi vermeyecek LG belkide hiç vermeyebilir. V30 ilk çeyrek güncellemesi :

DTS: X 3D stereo ses efektleri eklendi.

- Geliştirilmiş erişilebilirlik.

- Geliştirilmiş klavye performansı

- Birden fazla pazar uygulamasını bir kerede yüklerken klavye girişinin gecikmesi iyileştirildi.

- Google’ın en son güvenlik düzeltme eki geliştirildiğinden beri bazı uygulamalarda fotoğraf görüntüleme hatası.

- Uygulama güncellemesinden sonra uygulama en boy oranı ayarlarını korumak için geliştirildi.

- Güç tasarrufu modu yürütüldüğünde bazı ekranlarda ince çizgilerin görünmesi olgusu iyileştirildi.

- Google Güvenlik Güncellemesi, telefonunuzun güvenliğini artırdı.

• vampirelf kullanıcısına yanıt
    Yalnız V30 değil; G6 G7 V40 hiçbiri almıyor. İlk çeyrekte 9 alacak tek cihaz Androig One'lı cihaz G7 One. Anlaşıldığına göre 9 a uyumlu arayüz yazılımını yetiştiremediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Malesef ilk çeyrekte v30 a pie güncellemesi vermeyecek LG belkide hiç vermeyebilir. V30 ilk çeyrek güncellemesi :

DTS: X 3D stereo ses efektleri eklendi.

- Geliştirilmiş erişilebilirlik.

- Geliştirilmiş klavye performansı

- Birden fazla pazar uygulamasını bir kerede yüklerken klavye girişinin gecikmesi iyileştirildi.

- Google’ın en son güvenlik düzeltme eki geliştirildiğinden beri bazı uygulamalarda fotoğraf görüntüleme hatası.

- Uygulama güncellemesinden sonra uygulama en boy oranı ayarlarını korumak için geliştirildi.

- Güç tasarrufu modu yürütüldüğünde bazı ekranlarda ince çizgilerin görünmesi olgusu iyileştirildi.

- Google Güvenlik Güncellemesi, telefonunuzun güvenliğini artırdı.
    v40 bile ilk çeyrekte almayacakki,

beta test edilen ve ilk çeyrekte pie alacak olan tek model g7, kernel kodları da yayınlanmış

alacak tabiki pie sürümünü ama gecikecek her zamanki gibi

• Telefon para iadesi için, edevlet ten servis raporları ile başvuru yapılıyor mu acaba? Yapılıyorsa bulunduğumuz yerdeki heyete mi gitmemiz yoksa e devlet ten mi başvuru yapmamız daha iyi olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: sama

Telefon para iadesi için, edevlet ten servis raporları ile başvuru yapılıyor mu acaba? Yapılıyorsa bulunduğumuz yerdeki heyete mi gitmemiz yoksa e devlet ten mi başvuru yapmamız daha iyi olur?
    Telefon V30 mu, eğer öyle ise para iadesi alacak kadar ne oldu?
  • Arkadaşlar malum kış mevsimindeyiz ve eldivenle kullanım modunu arıyorum. Bilen var mı.

• turkcell kullanıyorum.
  • V10. Anakart, ekran, pil ve parmak okuyucusu değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Telefon V30 mu, eğer öyle ise para iadesi alacak kadar ne oldu?

Alıntıları Göster
    Ben e devletten yaptım beklemedeyim. Bugün yeni bir sıkıntı daha farkettim kulaklık zorlasamda girmiyor bu nedenlede mikrondan ses gitmiyor. Hanımdaki cihazda sıkıntı yok tam oluyor buda hakem başvurusu sonrası çıktı. İyice soğudum cihazdan para iadesi isticem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Yalnız V30 değil; G6 G7 V40 hiçbiri almıyor. İlk çeyrekte 9 alacak tek cihaz Androig One'lı cihaz G7 One. Anlaşıldığına göre 9 a uyumlu arayüz yazılımını yetiştiremediler.
    Türkiye deki cihazların alması android 10un çıkışını geçecek belliki. Bu konularda xiaomi çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Arkadaşlar malum kış mevsimindeyiz ve eldivenle kullanım modunu arıyorum. Bilen var mı.
    Sanırım V30 da eldiven modu yok bende bulamadım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 2 Ocak 2019; 2:29:11 >
  • uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Bir süre evdekilerden birinin hattını takıp deneyin hocam, sıkıntının cihaz kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

• uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Hocam volte açıksa onu kapatıp denermisiniz. Belki ondan dolayı yapıyodur.

• Standart bir kullanıcıyım oyun oynamam ama internet ve uygulamaları kullanıyorum sürekli batarya 1 gün dayanıyor bu normal mi herkes batarya ömründen memnun

• hüşke H kullanıcısına yanıt
    Normal. Benim de durum aynı. Günde 3 saat Spotify müzik dinliyorum. Her akşam şarja takıyorum yatmadan önce.

• hüşke H kullanıcısına yanıt
    Fikir verirmi bilmiyorum standart ın altı bir kullanımda böyle bir durum oluyo

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• Bilgilendirme için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.