Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lejyon80, bozoklu66, vertas Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
9.324
Cevap
117
Favori
645.589
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
Giriş
    4378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

AIMP kullanan var mı? V30 da Poweramp deneme sürümü kulanıyordum, PC'nin AIMP le Flac ları çok iyi çaldığını görünce V30 da denedim, sonuç V30 da da çok iyi.
    Flac için Aimp kullanan kimse yok mu?
    |
    |

Malfurion...
    The teachings of Cenarius were always your path.
    I felt... another calling. It was power I sought... but not the conquer or rule.
    It was a means to an end... to save Azeroth from an unstoppable foe.
  • Yarbay
    2752 Mesaj

Tek amacınız ses kalitesi ise evet geçin ama diğer bütün özellikleri s8 i aratır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    majesthion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

almayı düşünüyorum ama kronik sorun var mı merak ediyorum. ghost screen, bootloop vb sorunları yaşayan var mı ? kronik sorunu yoksa yurtdışı cihaz alabilirim.
    |
    |
    kaf_kef_15

s8 in neyini aratacak Allah aşkına. Geçmeye değmez s8 de iyi cihaz boşa para israfı yapmayın derim ben.

|
    |
    atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben v30 a media player olarak bakıyorum. Bir telefon olarak samsungun çok gerisinde. Ara yüz stabilite servis yazılım güncelleme vs. Lg nin sicili baya kabarık. Benim note 8 her ayın ikinci haftası güncelleme alıyor ve şu an Aralık ayı güncellemesi yüklü. Lg v30 bakın en son hangi ayın güvenlik yamasini almış. Bazen gezinirken menüler arasında ara yüz yeniden yükleniyor. Bu seviye bir cihaz için ayıp bence. Açıkçası ben v30 a güvenip telefon kullanıyorum demem. Sadece müzik çalar gözüyle bakıyorum.

|
    |
    kaf_kef_15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: atabey444

Hocam ben v30 a media player olarak bakıyorum. Bir telefon olarak samsungun çok gerisinde. Ara yüz stabilite servis yazılım güncelleme vs. Lg nin sicili baya kabarık. Benim note 8 her ayın ikinci haftası güncelleme alıyor ve şu an Aralık ayı güncellemesi yüklü. Lg v30 bakın en son hangi ayın güvenlik yamasini almış. Bazen gezinirken menüler arasında ara yüz yeniden yükleniyor. Bu seviye bir cihaz için ayıp bence. Açıkçası ben v30 a güvenip telefon kullanıyorum demem. Sadece müzik çalar gözüyle bakıyorum.

Bu konuya her girdiğimde pişman oluyorum. En son 3-4 hafta önce girmiştim ve o zaman da garip bir yorum okumuştum, bana mı denk geliyor bilemiyorum.

Gören de General Mobile GM5 falan kullanıyoruz sanacak. Ona bile böyle bir yorum yapamam ben şahsen. Gözlerime inanamadım bu yorum karşısında. 2 senedir farklı markalardan 6 tane telefon değiştirdim çeşitli sebeplerle (beğenmediklerim de vardı, beğensem bile değişiklik için sattıklarım da) ve bunların içinde Note 8 de vardı ama onu hiç özletmedi bana. Arayüz %10 daha yavaş fakat hiç yeniden yükleme vs olmuyor. 6GB ramli telefonlar kullandım ve 4GB ramin yetmeyip programları tekrar yüklettiği de hiç olmadı. Güncelleme gerektirecek ne durum var bu telefonda anlamadım ben. En stabil olması beklenen telefon olan Pixel 2 XL kullandım ve onda bile her güncellemede bir şey düzelip başka bir şey bozuluyordu. Veya hiçbir değişiklik yapmadan, sırf insanların güncelleme gazını almak için sürekli güncelleme veren firmalar da var. Koskoca Android 9 güncellemesi bile doğru düzgün değişiklik getirmiyorken aylık güncellemeleri ne yapayım ben? Güvenlik güncellemesiymiş peh.

V30'un şarjı rakiplerine göre çok iyi, kameralar hiçbir telefondan geride değil hatta fazlaları var manuel ayarlamalarla, ekran gün ışığında gayet rahat okunuyor, renkler abartı olmadan canlı. Ses konusuna hiç girmeyelim (Ne de olsa tek iyi olduğu konu!)

Bu kadar komple bir telefona "sadece müzik çalar olarak işe yarar" şeklinde bir yorum okumak beni dehşete düşürdü resmen. Bu kadar yanıltıcı bir yorum olamaz herhalde.

Ben objektifim kardeşim palavralarıyla da kimse gelmesin. Ben de yeri geldi mi eleştiririm telefonu.

V30'da tek olumsuz yön olarak ekran parlaklığı çok düşükken gri renklerin doğru verilememesini söyleyebilirim. Bu konuda Samsunglar daha iyi. Ekran genel olarak Samsungun Amoledine %90 oranında yakın. Bu bile böyle krizdeki bir firmaya göre iyi bence.

Bir de ön kamera mevzusu var ama onun çözümü var zaten herkes biliyor.

Neyse ben artık 3-4 ay girmem bu konuya. Onda da böyle bir şey denk gelirse hiç girmem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 1 Ocak 2019; 0:49:37 >

• Yüzbaşı
    678 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kaf_kef_15

s8 iyi bir cihaz fakat v30 dan cok cok iyi diyemeyiz. s8 ana konusuna bakabilirsin arayüzde donma kasma olaylarından muzdaripler. guvenlik yaması isterse her gün verilsin arayüzde takılma donma ve kasma oluyorsa bir anlamı yok.lgnin bu telefonda kullandigi arayuzde gecikme oluyor ben onu aylar oncesinden soyledim. ama gecenlerde arayuze guncelleme yaparak o sorunu da cozmuse benziyorlar. guncelleme konusunda zayıf kalıyor lg bu bir gerçek. note serisine lafım yok o ayrı bir cihaz. ayrıca her ne olursa olsun arayüzde en iyisi nova launcher tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaf_kef_15 -- 1 Ocak 2019; 1:0:32 >
    |
    |
    kaf_kef_15

kesinlikle katılıyorum yazdıklarınıza. s8 den daha kullanışlı bir cihaz bence her yönüyle.

|
    |
    cebo01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: orjSin

beyler merhaba. bugün hepsiburadadan aldığım lg v30'un bootloader kilidini açmaya çalıştım ama lg developer sitesine gerekli bilgileri girdiğimde türkiye cihazlarının kilidini açmıyoruz gibisinden bir uyarı alıyorum. var mı v30 un bootloader kilidini açabilen?
    lg g5 türkiye cihazlarında da açılmıyor. muhtemelen de hiçbir zaman açtırmayacaklar.
    |
    |

Eğer mutlu olacaksanız yorumumu silip ruhunuzu okşayacak birkaç şey yazabilirim telefonla ilgili. Söylemek istediğim yeterli donanım varken yeterli arge çalışması ve yazılım mühendisliği konusunda lg çok cimri davranıyor. Snapdragon 835 gerçekten gelmiş geçmiş en stabil chipset. Fakat şu telefonu elinize alınca o premium hissiyatı bende bir türlü oluşmuyor.

|
    |

|
    |

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
    Gazi M.Kemal Atatürk ...
  • Çavuş
    54 Mesaj

Ön kameranın çözümünü kaçırdım ben nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2370 Mesaj

Hocam gidin 1000 tl civarına sony müzikçalat alın yada daha az bütçe 150 200 tlye amfi alın takın çok daha kaliteli müzik dinlersiniz v30 ada katlanmak zorunda kalmazsınız

|
    |
    var mı daha pratik bi yolu?
    |
    |

Poaeramp'te tidal ile giriş yapabiliyor muyuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ARroWCoLT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj
    S8 plus ile v30 arasında kalmıştım s8 in formunu takip ettiğimde güncellemelerden dolayı telefonun kastığını pil ömrünün azaldığını söyleyen kişi çok fazlaydı fiyat farkını da göz önünde bulundurarak 2630 TLye V30 aldım telefonun hızı ve arka kamerası özellikle gcam ile beni fazlasıyla tatmin etti bu fiyata bence çok güzel telefon..

Tidal kullanmıyorum ama bildiğim kadarıyla yok.
    |
    |
    tazıtahsin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serhat4738

S8 plus ile v30 arasında kalmıştım s8 in formunu takip ettiğimde güncellemelerden dolayı telefonun kastığını pil ömrünün azaldığını söyleyen kişi çok fazlaydı fiyat farkını da göz önünde bulundurarak 2630 TLye V30 aldım telefonun hızı ve arka kamerası özellikle gcam ile beni fazlasıyla tatmin etti bu fiyata bence çok güzel telefon..
    Nereden aldınız bu fiyata?
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.