Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşyeri için bluettoht kulakiçi arıyorum hem kulaklık olduğunu kimse anlamaz hemde dışarı çok ses vermez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Türkçe olarak geldi ama voice match desteği olmadığından telefon kilit modundayken yada asistan uygulaması açık değilken ok google çalışmıyor. Telin dilini ingilizce yapınca aktif oluyo voice match.

• ouzakbas O kullanıcısına yanıt
    3-4 haftadır bu fiyata tekrar inmiyordu takipteydim ve aldım..
  • Tanerr27 T kullanıcısına yanıt
    801 yaziyorsa 2018 ocak ayi

804 yaziyorsa 2018 Nisan ayi

Diye biliyorum.Yanlisim varsa duzeltin :)

Benim aldigim 801 serisiydi.Sonra degisime gitti gelen yone 801di 😂

• Arkadaşlar rica etsem Güncel bi Gcam apksı paylaşır mısınız stabil ve her türlü kullanabileceğim.

Veya nereden takip ediyorsunuz buraya bakmaktansa bende ordan takip edeyim.

• Arkadaşlar google playden oyun ların çoğunu yükleyemiyorum. Asphalt nitro , asphalt 9, nova filan. Cihazınızın bu sürümüyle uyumlu değil hatası alıyorum acaba neden olabilir?. İlkin yüklemiştim sonra novada güncelleme yapmaya kalkınca bu yazıyı farkettim. Şimdi yüklemiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Arkadaşlar rica etsem Güncel bi Gcam apksı paylaşır mısınız stabil ve her türlü kullanabileceğim.

Veya nereden takip ediyorsunuz buraya bakmaktansa bende ordan takip edeyim.
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
  • Amazonda birisi
    quote:

itede satılan bütün lg v30 plus akıllı telefonlarda ekran ile kasa arasından ışık sızıyor.
    yazmış. İçinizde Amazon'dan satın alanlar var mı?
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Hocam o ışık sızması bütün v30 modellerinde var. Amazonda satılanlara has bir özellik değil. Ben amazondan aldım evkurdada inceledim daha sonra hepsinde var ışık sızması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osahalog

V30 iki adet kulaklık bağlanınca da aynı sesi iki kulakligada veriyor vuuuuv kızımla karşılıklı oynadık biraz bir kulaklık onda bir kulaklık bende 😄😄😄
    Hocam ben bluetooth üzerinden iki hoparlör bağladım ama aynı anda ikisinden de ses vermiyor, ikisinden birini seçmemi istiyor medya sesi olarak siz nasıl yaptınız acaba?
  • profecco kullanıcısına yanıt
    iki bluetooth kulaklık dediği normal bluetooth kulaklık sanırım, onlar birbiri ile haberleştiği için ses ikisinden aynı anda gidiyor, sizin dediğiniz daha farklı birşey
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Aslında bu ışık sızması değil bu ekranın bütün kenarlarından gelen aydınlatma gibi bir şey aslında sanki kasıtlı yapılmış gibi duruyor yani kasada açıklık falan yok bir ara televizyonlarda arka aydınlatması vardı onun gibi beyaz ekranda bütün çerçeveden geliyor ışık sızması gibi olsa kasada bir yerden gelir bütün ekranın kenarlarından geliyor su geçirmezlik ile ilgilide bir sıkıntısı olmuyor bunu servis değişiminden gelen cihazlarında olmayan varmı acaba ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kılıf ve ekran koruyucusu önerisine ihtiyacım var kullanan birileri öneride bulunabilirse çok sevinirim

• Arkadaşlar V30 plusta kameranın yazılımında sanki hata var gibi geldi bana. Yani manuel modda iso ve shutter hızını kendim ayarladığımda puslu gibi netlik sorunu olan ve aşırı noise lu fotoğraflar çekiyor! Sadece isoyu ayarlayıp shutter hızını otomatikte bırakırsam iso yüksek olmasına rağmen gayet dengeli fotoğraflar çekiyor.

Manuel modda noise suz temiz foto alabilmek için isoyu 50 de kullanmak gerekiyor ki o fotoğrafta temiz olmasına karşın netlik tam istediğim gibi olmuyor.

Yani aslında kamera donanım olarak gayet iyi iş çıkarabilen bi kamera fakat manuel mod ayarları sıkıntılı gibi.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Hocam haber verdiğiniz için teşekkür ederim ancak bu sürümü kurduktan sonra "ne yazık ki durdu:ayarlar uygulaması" gibi bir hata alıyordum ve ayarlar uygulamasını açamıyordum (telefonu yeniden başlatınca düzelmiş gibi oluyordu ama sonra yine aynı hatayı veriyordu) Bu google camera sürümünü kaldırınca bu hata gelmedi ve ayarları rahatça kullanabiliyorum. Kısaca bu hatayı alanlar bu Gcam sürümünü kaldırsınlar

• deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    Evet bende de başta hata yoktu ama sonradan bu hatayı verdi. Yakında düzeltilir. Daha ilk sürüm bu.

Ana kamerada Night Sight isteyenler önceden verdiğim Cstark sürümünü kullanabilirler. Onda hata yok gibi. Eksikleri var ama telefonu etkilemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • profecco kullanıcısına yanıt
    3.5 mm jack çoklayıcıya bemce iki tane kablolu kulaklık takmıştır arkadaş o şekilde oluyor bende denemiştim.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru söylüyorsunuz işin doğası gereği öyle oluyor maalesef. Yüksek iso değerinde ve shutter ayarı otomatik ise makine enstantane değerini düşük tuttuğundan daha net fotoğraf elde ediliyor. Bu durumda fotoğraf ayrıntılarına baktığınızda enstantane değerinin düşük tutulduğu görülüyor. iso değerini manuel olarak düşük tutunca ise cihaz uzun pozlama yapıyor bu nedenle tripodsuz çekim yapıldığında titreme olmasından dolayı fotoğraf net çıkmıyor. Sonuçta bu kamerada bir fotoğraf makinesindeki sensörden çok daha ufak bir sensör var bu nedenle düşük ışık çekimlerde tripod yoksa yüksek iso kullanmak ve biraz kumlanmaya razı olmak gerekiyor sanırım. Gcam night sight modunu kullanırken de titretmemek gerekiyor karanlık bir ortamda 5 saniye kadar titretmeden tutmamı istiyor ki bu triposuz çok zor. Hem gcam ile hem de manuel modda uzun pozlama yaparak ve cihazı titretmeden çektiğim karanlık ortam fotoğraflarında Gcam ilaveten HDR işleme yapıyor olmasına rağmen çoğu zaman manuel modda uzun pozlama ile daha iyi sonuçlar aldım.

• Osahalog O kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aldigim cihazin sol yarafindaki cam kasa arasinda olan aciklik daha fazlaydi.Dogal olarak soldan daha cok isik sagdan biraz daha az geliyordu.

Degisimden gelen cihazimda ayni seri olmasina ragmen iki tarafta esit.Benim hosuma gidiyor ordan cikan isiklar.Rahatsiz etmiyor.

Bu durumu gecmis sayfalarda bir arkadas aciklamisti.Seri uretimdeki makinelerin belli hata paylari varmis.Calisma yorgunluklari ısılar vs.

Beni tek rahatsiz eden telefonun ön panelinde siyah serit ile ekranin birlestigi noktada cizgi belli oluyor dikkatli bakildigi zaman.Sol taraftaki saga gore biraz daha fazla belli oluyor.Umarim anlatabilmisimdir.Var mi acaba benden baska dikkatini ceken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 16 Aralık 2018; 14:50:8 >
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Dedim ya aslında bendeki da aynı sağ sol farklı ama benimde bu ışık olayı hoşuma gidiyor farklı bir tarz olmuş bence üretim hatası değil özellikle yapılmış gibi ne diyeyim ben bu telefonu çok sevdim hiç bir şeyine bakmıyorum bariz bir hata yoksa zevkle kullanıyorum saçma markalardan iyi en azından adamlar izlenmiş cihaz yapmışlar centiksiz ses kalitesi ve pil ömrü ve Cinema modu ben memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.