Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cem_16, eas722 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
3.693
Cevap
66
Favori
183.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      122 Mesaj
      06 Aralık 2018 02:47:46
      PUBG'de anlık bir takılma oluyor, genele bakacak olursam akıcı ama arada bir takılma oluyor. Sizde nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      453 Mesaj
      06 Aralık 2018 10:14:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Develstator1

Merhaba arkadaşlar . Konuyu epey inceledim yorumlarınızı okudum. 2 buçuk yıldır V10 kullanıyorum. Anakart geçen Ocakta arızalanmıştı. Bootloop sorunu malum dgarantiden değişti geldi. Telden ilk aldığımdan beri memnunum. Özellikle 2. Ekran çok kullanışlı benim için. Bildirimlerin Oraya düşmesi herhangi bir işlem yaparken gelen aramalarda ekranın komple gitmesi yerinde oraya düşmesi gibi. Kameraları da beni üzmedi. Öndeki 2 kamera lensi olsun arka kamera performansı olsun.
      Siz arkadaşlara sorum şu olacak ki V30 itibari ile V yi V yapan özellikler birer birer kalktı. Acaba yapacağım bir geçişte pişman olma durumu olur mu ? Yukarıda bahsettiğim konuları dikkate alırsak. Özellikle V 10 ve V20 kullanıp bu telefona geçen arkadaşlaradır sorum.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler .:)
      Hocam bende v10 kullanıyorum 2.5 yıl oldu. aynı problemleri yaşadım sizin gibi. şimdi v30 sahibiyim. Daha farklı bir telefon ancak beklentilerimin çok üzerinde çıktı. Mümkünse bir yerlerde inceleyip karar vermeniz. Pişman olma ihtimaliniz yok. ihtiyacınız varsa düşünmeden alın derim.

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      06 Aralık 2018 12:14:03

guncelleme ile olan bir sorunmuş abd de. sıkıntı yok cihazın tadını çıkarın

|
      |
      vampirelf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      163 Mesaj
      06 Aralık 2018 14:59:44
      Bizim millet de bir sıkıntı olsa da LGye sallasak diye bekliyor. G7 bootloop sorunu operatör hatasından kaynaklı. G7 sahipleri sim kartlarını çıkardığında hiç bir sorun olmadan kullanabilmişler. Türkiye de yayınlanan yazıları okudum bir çok sayfa LGnin başı yine dertte LG kendini bitiriyor gibi başlık açılmış valla pes bi 3-5 gün geçsin işin aslı çıksın sonra açın şöyle başlıkları. Yani bir ürünü yermeden önce tamamen araştırmayı öneriyorum. Bu arada hayatımda hiç LG ürün kullanmadım v30 bir ilk benim için ne kasa kayması ne ölü pixel takılma batarya hiç bir kusuru yok 1 ay sonundaki görüşüm bu şekilde. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla alsın. Tabii teknoloji şans işi bunu da unutmamak lazım. İyi forumlar

|
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      06 Aralık 2018 15:26:41
      almadan önce benim de bir ön yargım vardı lg'ye ama g6 v30 ve g7 hakkaten sorunsuz modeller.demek ki isteyince kendini düzeltebiliyormuşsun.aslında lg'nin önceki modellerinde işlemcilerin de bu konudaki kusuru az buz değil.deli gibi ısınan işlemci anakarta tabi zarar verecek.tamamen kusurlu oldukları nokta hayalet ekran.hayalet ekran konusunda çok geç iyileştirme yaptılar(g6'ya kadar) maalesef.nokia 8'de hala var bu hayalet ekran sorunu(lg'nin paneli) dediğim lg g6 ve v30 dan sonra sorunsuz cihazlar üretti.bu şekilde devam ederse tekrar güven kazanır lg.

• Onbaşı
      27 Mesaj
      06 Aralık 2018 17:30:08
      bugün telekom bayisinde v30 u inceledim.hayalet ekran sorunu vardı.alttan turk telekom yazısı net bi şekilde gözüküyordu. sizde de böyle bi sorun var mı?

• Yüzbaşı
      811 Mesaj
      06 Aralık 2018 17:55:58

Ekranda sürekli aynı yazı veya resim olan bu tarz teşhir cihazlarında olabiliyor. Bende bugün teşhirdeki bir note 8'de aynı durumu gördüm.
      |
      |
      Kalli80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2248 Mesaj
      06 Aralık 2018 18:14:42

Kardeşimin note 8 var onunkide geçen baktım tuş takımı olduğu gibi yanmış, bir senelik telefon daha.

|
      |
      vertas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      11 Mesaj
      06 Aralık 2018 23:02:53
      Arkadaşlar merhaba, yanında gelen lg kulaklığı ilk beğenmemiştim sonra bir kez müzik dinlemek istedim taktım ve inanılmaz bir ses kalitesi sundu, ses seviyesi ve tokluğu müthişti. Sonra çıkarıp tekrar taktım resimde gönderdiğim gibi bir yazı çıktı sanırım sesi düşüren buydu. Sonra çıkarıp takıyorum o sesi bazen alıyorum bazen alamıyorum. Telefonun ses ayarlarıyla oynadım yine takıp çıkarınca ses değişiyor bazen taktığımda çok kaliteli bazense düşük kalıyor. Kesin bir sonuç önerebilir misiniz?

• 07 Aralık 2018 00:52:28
      Tel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ertuğrulll3654 -- 9 Aralık 2018; 11:3:20 >

• Binbaşı
      1472 Mesaj
      07 Aralık 2018 01:27:40
      Arkadaşlar tavsiye bölümünden takip eden varsa genellikle orada denk gelmiş olabilirsiniz. LG almayın diye uyarmıştım. Yakın zamanda LG V30+ da ekran soruları yaşayan kişiler olduğunu öğrendim ve hiç şaşırmadım.

Öncelikle LG' nin servis hizmeti bence aşırı derecede kalitesiz. Herhangi bir elektronik onarım belgesi olan işletmeye servis hizmetini vermişler. X elektronik, X beyaz eşya vb. gibi. Bunu bilmek bile bence LG almamak için yeterli.

Bunların haricinde bu cihazda meydana çıkan sorunlar zamanla kendini gösteriyor. Ghost screen veya bootloop veya ekran sararması veya ekran titremesi gibi. Bunların hepsi belli bir süre sonra donanımların birbiriyle olan uyumsuzluğu veya teknik sebeplerden ortaya çıkıyor.

LG V30+ almayı düşünenleri elimden geldiğince vazgeçirmeye çalıştım. Sebeblerini söyledim. Ön kamerası bile alınmaması için yeterli bence.

Benim yazdıklarım sayesinde almaktan vazgeçen 1 kişi bile olsa bana yeter. Ancak çoktan almış olanlar içinse bol şans diliyorum umarım sonsuzca uzun senler kullanırlar.

Ve umarım birgün kıymetimi anlar insanlar :) Çünkü çok tepki çekmiştim bu LG konusundaki düşüncelerim yüzünden.

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      07 Aralık 2018 01:51:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulll3654

Tel

Servislerdeki genel sıkıntı.

Yersen...

Birde böyle özgüvenleri var "git hakem heyetine"

|
      |

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      07 Aralık 2018 03:48:56

@serdaroviç
      Siz haklıymışsınız hocam bazı konularda ama bu sorunların kaynağında birazda türk teknoloji sitelerinin geri kalmışlığı var gibi ya magazin gibi tık kovalıyorlar yada bir şeyi anlamadan devrik cümlelerle iddia ortaya atıyorlar ayrıca lg'ninde kabahati var ürün kontrollerini daha sağlam yapması gerekiyor adını artık temize çıkartmak istiyorsa
      Edit; birde o nasıl bootloop'tur öyle sim çıkartınca düzeliyor demek ki bunun adı farklı anakart yanması değil bununda anlaşılır şekilde belirtilmesi lazım.

@ertuğrulll3654
      Ver tüketici mahkemesine paranı al bir görüş yetkili merciler ile usulüne uygun hareket et kendi avukatlığını yap paranı al bu kadar basit yanlış anlamada bu gün servis kalitesi denen şey hikaye bu sadece lg değil koca binalar tutan büyük hizmet veriyor gibi gözüken başka firmalar içinde geçerli ve en iyi teknik servis huawei ve apple'da var ama onlarda da fp cihaz yok benim tavsiyem paranızı alın yeni bir v30+ alın keyfinize bakın yada başka cihazlar öneririz ama bu cihazdaki kulaklık ses kalitesi başka markada yok htc harici buda bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 7 Aralık 2018; 4:8:2 >
      |
      |
      Bahsedilenler: serdaroviç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Ertuğrulll3654

• Yarbay
      6518 Mesaj
      07 Aralık 2018 05:11:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Mustafag9600

Arkadaşlar merhaba, yanında gelen lg kulaklığı ilk beğenmemiştim sonra bir kez müzik dinlemek istedim taktım ve inanılmaz bir ses kalitesi sundu, ses seviyesi ve tokluğu müthişti. Sonra çıkarıp tekrar taktım resimde gönderdiğim gibi bir yazı çıktı sanırım sesi düşüren buydu. Sonra çıkarıp takıyorum o sesi bazen alıyorum bazen alamıyorum. Telefonun ses ayarlarıyla oynadım yine takıp çıkarınca ses değişiyor bazen taktığımda çok kaliteli bazense düşük kalıyor. Kesin bir sonuç önerebilir misiniz?

Yüksek sesi kısıyor kulak sağlığınız için volumu yeniden yükselteceksiniz.
      Hepimizde aynı durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      10855 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      patren

07 Aralık 2018 07:31:33
      V40 avrupa ve türkiyede satışa çıkacakmış fiyatı kaçtan olur acaba ?

|
      |

Katılım zamanı: 04 Haziran 2001
      Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
    • Yüzbaşı
      727 Mesaj
      07 Aralık 2018 08:06:17
      Açılan ürünün koşulsuz iadesi bence çok saçma olay vatandaş alcak kullancak 14 gün sonra geri verecek ne güzel iş

• Yüzbaşı
      727 Mesaj
      07 Aralık 2018 08:09:01
      quote:

Orijinalden alıntı: zamankaybı95

Arkadaşlar tavsiye bölümünden takip eden varsa genellikle orada denk gelmiş olabilirsiniz. LG almayın diye uyarmıştım. Yakın zamanda LG V30+ da ekran soruları yaşayan kişiler olduğunu öğrendim ve hiç şaşırmadım.

Öncelikle LG' nin servis hizmeti bence aşırı derecede kalitesiz. Herhangi bir elektronik onarım belgesi olan işletmeye servis hizmetini vermişler. X elektronik, X beyaz eşya vb. gibi. Bunu bilmek bile bence LG almamak için yeterli.

Bunların haricinde bu cihazda meydana çıkan sorunlar zamanla kendini gösteriyor. Ghost screen veya bootloop veya ekran sararması veya ekran titremesi gibi. Bunların hepsi belli bir süre sonra donanımların birbiriyle olan uyumsuzluğu veya teknik sebeplerden ortaya çıkıyor.

LG V30+ almayı düşünenleri elimden geldiğince vazgeçirmeye çalıştım. Sebeblerini söyledim. Ön kamerası bile alınmaması için yeterli bence.

Benim yazdıklarım sayesinde almaktan vazgeçen 1 kişi bile olsa bana yeter. Ancak çoktan almış olanlar içinse bol şans diliyorum umarım sonsuzca uzun senler kullanırlar.

Ve umarım birgün kıymetimi anlar insanlar :) Çünkü çok tepki çekmiştim bu LG konusundaki düşüncelerim yüzünden.
      Kardeş amacın ne v30 kullanmyosun üşenmeden gelip burda roman yazıyosun vatana millete hizmet ettiğinimi düşünüyosun 1 kişiyi bile vazgeçirerek :) anlaşışan lg geçmişte çok canını yakmış ama olır öyle şeyler sıkma canını yaşamaya devam et geçmişe takılıp kalma

|
      |

• Onbaşı
      38 Mesaj
      07 Aralık 2018 08:48:08

Açılan ürün kusurluysa müşteri ürünü iade etmeyip teknik servis elemanlarına mı soksun?

|
      |
      kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3934 Mesaj
      07 Aralık 2018 09:25:31
      Hakkaten saka gibi. Bildirim isigi yok. Noled diye bir program var. Butun bilgilerinizi istiyor. Aod sadece bildirim goster diye bir secenek yok

|
      |

• Yüzbaşı
      811 Mesaj
      07 Aralık 2018 09:53:44

Arkadaşım gerçekten zaman kaybısın. Bir kere her paragrafın arasına üç satır boşuk koymak nedir bunu çok merak ediyorum. Cihaz 1 yıldan fazla süredir satışta ve kronik sorunu hala yok ister kabul edin ister etmeyin. Çıkan sorunlar ise belki %1-2 bu oranda sorun zaten her cihazda oluyor. Bakınız daha birkaç mesaj önce yazdım dün vatan'daki bir note 8'de hayalet ekran sorunu olduğunu gördüm. Evet V30'da da sorunlar çıkıyor yarın bir gün benim cihazımda da çıkabilir ama 1 yıllık süreçte her cihazda olduğu kadar sorun çıkarmış fazlası yok yabancı forumları da takip ediyoruz. Takılmışsınız eski LG'lerdeki sorunlara V30 da bir sorun çıkınca hemen ben söylemiştim moduna geçiliyor.
      @Ertuğrulll3654 hocam eğer bu sorun sizi gerçekten rahatsız ediyorsa hakkınızı sonuna kadar arayın. Gerekirse hakem heyetine gidin. Cihazdaki oled panelde belli açılardan bakınca mavileşme var bunu daha önce tartışmıştık bana göre önemsiz ama sizinki farklı bir sorun gibi duruyor. Cihazı ters çevirdiğinizde mavi görünen alanda aynı yönde tersine dönüyorsa ciddi sorun var demektir. Yok cihazı ters çevirince mavi alan aynı yerde kalıyorsa bu hepimizde olan bakış açısından kaynaklı mavileşmedir.
      |
      |
      Bahsedilenler: zamankaybı95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Ertuğrulll3654

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
paykasa
millenicom;internet;servis
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,537
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.