Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon'da cuma günü indirim beklentisi var. Zaten sitede "Beklenen Cuma Haftası Fırsatları" adıyla indirimler başlamış fakat şu an için sadece giyimde görünüyor. İsterseniz cuma'ya kadar bekleyin indirim olmazsa bu fiyattan alırsınız.
    Edit: Biraz inceledim cep telefonlarında honor 10 cuma haftası indirimine girmiş ama indirimli fiyat hepsiburada ile aynı. çok da beklentiye girmeden cumayı beklemek lazım tabi v30 da hiç indirim olmaması da bir ihtimal o zaman da bu fiyat kaçabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 19 Kasım 2018; 10:50:47 >
  • Kredi kartında limit olan kişiler 2650'den alıp kutuyu açmadan kara cumayı bekleyebilirler. Daha ucuza bulursanız bir tane daha alıp 2650 olanı iade edersiniz. İndirim olmazsa veya daha pahalı olursa kutuyu açarsınız.

////////////////////////////////////////////////////

Bunlar da akşam yürüyüşünde karşılaştığım bir beyefendinin portreleri.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 19 Kasım 2018; 13:58:51 >

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Ben 2.yi almayı Planlıyorum.

Rakipsiz Cihaz,

Bu arada Auto Gece Cekimi kesinlikle HHT'den daha iyi bence. Noise de daha az.

Sizin yorumunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    ben adguard kullanıyorum. black firday de %50 indirim olma ihtimali yüksek. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

ben adguard kullanıyorum. black firday de %50 indirim olma ihtimali yüksek. tavsiye ederim.
    İyi de sadece samsung ve yandex tarayıcıda engelliyor diyor. Uygulamalarda engellemedikten sonra işe yaramaz ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

Arkadaşlar dün telefonla video çekeyim dedim de çok karanlık video çekiyor. Fotoğraf modu çok iyi ama videoda çok karanlık bir ayarı falan yok mu? Yeşil bordo kıyafetler siyaha yakın görünüyor. Yüzler zor belli oluyor.
    60 fps çekiyorsa ondan olabilir hocam. 30 fps video çektiğinizde daha aydınlık olur.

• Kullandığım süre boyunca değerlendirmem.

Ekran: 8

Kamera: 8

Ön kamera: 5

Pil: 9

Kulaklık sesi: 9

Hoparlör: 6

Performans: 8

Tasarım: 9

Fiyat performans: 9

Sonuç olarak bu fiyata hatta 1000tl üstü dahil çentikli ve edge ekran saçmalığı olmayan, performanslı, tasarımı güzel başka bir cihaz piyasada yok. Benim gibi kulaklık çıkışını önemsiyorsanız zaten alternatifi pek yok.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    ücretli sürümünden bahsediyorum ben hocam. bir haftalık deneme süresi var ücretli sürümün. deneyip görebilirsiniz.

Örnek ekran görüntüsü adguard açık ve kapalı haldeyken

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeze-bee -- 19 Kasım 2018; 16:13:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eawen

Bu mesaj silindi.
    Kendi kulaklığıda gayet başarılı.

Özellikle Torrent kullanıyorsanız Hi-Fi albümler var,

Bence indirip deneyin .

Özellikle 0db'de tuttuğu ve Limiter kullandığı için Distortion oranı çok düşük cihazın.

Daha fazla ayrıntı hissetmek isterseniz Tascam, Beyerdynamic ve Sony'in referans kulaklıkları var, Onlarla daha fazla keyif alabilirsiniz.

Edit: Tascam TH2000
    Beyerdynamic :Dt770 veya Dt990

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 19 Kasım 2018; 16:15:42 >
  • Huawei mate 20 lite,honor play ve V30+ arasında kararsız kaldım arkadaşlar.Benim için önemli olan arka kamera ve batarya performansı.V30 un arka kamerası gördüğüm kadarıyla mükemmel peki bataryası performansı nasıl?Birde LG nin geçmiş yıllarda kronik sorunları nedeniyle birçok kullanıcısını üzdüğü söyleniyor.Bu modelde o tarz bir sorunla karşılaşan veya duyan oldu mu?
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    İyi de vpn bu. 7 gün denemesi var. Dh deki reklamları engelledi ama youtube aynı. Sayfa yüklemeleri de yavaşladı. Zamanında Windows versiyonunu yüklemiştim çok fazla kaynak tüketiyordu ayrıca.

• Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Ben 3 gündür kullanıyorum bu cihazı. Şarj konusunda efsane bir cihaz. Ortalama 7-9 saat arasında ekran süresi alıyorum
  • Vatandan geldi cihaz, brightstar.

Yan bantları yok, henüz açmadım, bekliycem.

804 le başlıyor seri no.

• quote:

Orijinalden alıntı: obsessedman

Ben 3 gündür kullanıyorum bu cihazı. Şarj konusunda efsane bir cihaz. Ortalama 7-9 saat arasında ekran süresi alıyorum
    Peki aod açık mı. Ayrıca kendi şarj aletini mi kullanıyorsunuz. Ben şarj ederken telefonu yüzde 20 de telefon kapalı iken şarj ediyorum. Bu süreyi alamadım. Aod açık 16 saatte yüzde 16 şarj harcamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

Hepsiburada'dan 05.11.2018'de bir adet v30plus sipariş verdim. Faturam 06.11.2018'de düzenlendi bir gün sonra da cihazı teslim aldım. Gayeg güzel paketlenmiş bir şekilde geldi. Telefonun kurulumunu birkaç gün sonra yaptım. 1 haftadır da sorunsuz kullanıyorum. Genel itibariyle memnundum sarj süresi hariç. Ancak kullanımımla alakalıdır deyip umırsamadım. Yalnız bugün test menüsünden ekran testi yaparken ekranın üst kısmında beyaz renkte belli olan, ses açma tuşunun alt hizasından solan sağa doğru beyaz bir şerit farkettim. Dikkatli bakınca belli oluyor ve ekranın sadece o kısmıda var. Bana beyaz yanık gibi geldi. Eğer oled ekranlar ince şeritler halindeyse bu şerit diğerlerinden daha parlak. Fotoğrafını çektim ama z3 netlemedi o yüzden ekleyemiyorum.

Şimdi ne yapmam gerekir?

Telefonu şipariş vereli bugün 14 gün olmuş. Hepsiburada 14 gün koşulsuz iade diyor ancak bana ulaştığı tarih mi yoksa fatura düzenleme tarihi mi esas alınır?

Bir de ben bu telefona kart taktım kullandım. Kurulumu yapıldı. Telefon çok yeni haliyle tamir edilmesini istemem. İade alabilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekküler.

• Guest2345 G kullanıcısına yanıt
    Telefon size ulaştıktan sonra başlar süre,

Kart takmanız veya kurulum yapmanız önemli değil. Sorun varsa beklemeden ilk önce hb ya yazın iade talebini.

Beklemeyin.

• mesajları gördüm şimdi yazabiliyorum, teşekkürler.
  • Fingolfin kullanıcısına yanıt
    V30+ onlara göre üst segment bir cihaz. bir yıl eski olsa da tercih sebebi olmalıdır. Birçok konuda üstün. Kronik sorun yok deniyor ama zaman gösterecek. İyi fiyata bulursanız kaçırmayın.
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    Ayrıca internette arızayı araştırırken ışık sızmasını da farkettim. Karanlık odada bakınca ekranın çerçevelerinin tamamının etrafında beyaz ışık çok net belli oluyor. Sanırım Telefonu iade edeceğim yalnız arıza mı yoksa beğenmedim mi demeliyim. Dediğim gibi tamir istemiyorum.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    quote:

Kredi kartında limit olan kişiler 2650'den alıp kutuyu açmadan kara cumayı bekleyebilirler. Daha ucuza bulursanız bir tane daha alıp 2650 olanı iade edersiniz. İndirim olmazsa veya daha pahalı olursa kutuyu açarsınız.

yasal olarak yapılabilir ancak ahlaki değil, bu tarz suistimaller yüzünden en sonunda yasayı değiştirecekler o olacak.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.