Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kameranın batarya tüketimini de paylaşabilir misiniz kamerayı kullanıp çıktıktan sonra arka planda çalışmayı sürdürüyor az da olsa enerji tüketimi artıyor birkaç ayar yaptım yüz tanımayı kapattım arka plan hücre veriyi kapattım
  • Yukarıdaki ssleri önceden çekmiştim zamanla düşen batarya ömrünü kıyaslamak için .

Ama suan baktım arkaplandayken kullanım süresi telefonun açık olduğu süreyle aynı.Burda bi hata var bence

Kamera açıkken batarya hızlı tükeniyor o kadar süre açık kalması mümkün değil.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ali_Osman95 A kullanıcısına yanıt
    Evet kamera yazılımını durdurup deneyin isterseniz arka planda çalışması ilginç
  • iyi güzel de ghost lekeleri sd835 4gb ram düşünülünce ederi 2200 falan bence. lg markadan daha da kaybediyor malum adı çıkmış.
    pocafone f1 6/64 2450 ye satılıyor facede getirenler. daha cazip gelmeye başladı özellikleri düşününce.

birde bu lg g2 deki üst barı çekince görünen kayan iri fonksiyon tuşları neden korumamış arayüzünde. sevdiğim şeylerden biriydi. klasik hepsi gibi olmuş wifi nfc aç/kapa tuşları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla 3k versem hb tarzi sitelerden alsam canım yanmaz ama face gruplarindan cesaret edemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Osman95

Yukarıdaki ssleri önceden çekmiştim zamanla düşen batarya ömrünü kıyaslamak için .

Ama suan baktım arkaplandayken kullanım süresi telefonun açık olduğu süreyle aynı.Burda bi hata var bence

Kamera açıkken batarya hızlı tükeniyor o kadar süre açık kalması mümkün değil.

hocam bu siyah turuncu kendi temasımı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: wakari_mayo

LG V30+ mı Samsung A8+ mı arkadaşlar sizce? Salt performans ve ön kamera çok umrumda değil açıkçası kullanıcı deneyimini ve güncellemeleri daha çok önemsiyorum. Gönlüm LG'den yana ama bir de sizin düşüncelerinizi alayım dedim.
    Cvp
  • kilif ve ekran koruyucu nereden aldiniz

• wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    ben lg v30 plus aldım. özellikle pil benim icin cok onemliydi. bir de samsung alacaksaniz note serileri disinda pek kullanisli olmayabiliyorlar gun geçtikçe.

• foto çekme imkanınız oldumu nasıl degerlendiriyorsunuz fotoları...
  • kutlay1 kullanıcısına yanıt
    Netten siparis verdim hocam daha elime ulasmadi cihaz. Ulasinca size cevap yazarim. s6 edge kullaniyorum arka kamerasi onun ki gibi olsa yeter.

Evet kendi teması. Adı High Contrast

• nerden ve kaça aldınız acaba mahsuru yoksa...
  • Teşekkürler ben de V30+ aldım.
  • Ben gittigidiyor koycebineden indirimle 2900 liraya aldım.2 kılıf aldım birisi ucuz şeffaf olandan(14 tl) beğnmedim yanında ekran koruyucu da vardı onu da beğenmedim çünkü kılıf uyumsuz takılıyken şarj girişi tam oturmuyor ekran koruyucu da yanlardan çok boşluk kaldı ekranı tam kaplamıyor ve ekrana yapışmayan baloncuk gibi kalan lekeler oldu çıkardım 35 tl ye gor marka içinde 2 adet tam uyumlu olan ekran koruma filminden aldım taktım sadece köşelerden 2 kçük baloncuk kaldı belli bile değil zaten yedeği de var olmadı sonra onu takarım.20 tl ye rugger karbon denen kılıfdan aldım tam uyumlu çok güzel kılıf.Bu da çektiğim 2 fotoğraf bir tanesi yemek moduyla çekildi diğeri otomatik ayarda

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• ressamyuva R kullanıcısına yanıt
    aşuerede ne güzel koktu şimdi varya güle güle kullanın...
    2904 kargo ile hb den

• n11 de kupon kapıp 11.11 de 2750 ye almak olası bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoparlörün dış ses seviyesi kalite ve yükseklik anlamında Nasıl.?

Genel anlamda sizce cihazın artıları ve eksileri ?

Yorumunuzu ricaediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaroseldurmaz

Hoparlörün dış ses seviyesi kalite ve yükseklik anlamında Nasıl.?

Genel anlamda sizce cihazın artıları ve eksileri ?

Yorumunuzu ricaediyorum...
    Dış ses seviyesi oldukça yüksek ve tatmin edecek kalitede, kulaklık ses seviyesi düşük ama kaliteli tabi. (2 yıl öncenin modeli ve yine bir müzik canavarı olan htc 10'a göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 1 Ekim 2018; 20:5:51 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.