Şimdi Ara

LG V20 H990TR Rootlama (Bootloader Kilidine Çözüm) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam Pie atmayı denedinizmi lütfen cevplayın çok öenmli benim için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbi_54

Hocam Pie atmayı denedinizmi lütfen cevplayın çok öenmli benim için..

cevap felan verdiği yok. kopyalayıp yapıştırmış şöyle olucak böyle olucak diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekmanyak -- 9 Ocak 2021; 9:37:33 >
  • eyw. işe yaradı güzel anlatmışsın

• LG G5 İÇİNDE OLURMU ACABA LG V20 VE LG G5 AYNI TELEFON HERŞEYİ AYNI

• 1-2 Saatu uğraş sonunda root yaptım. Lineaos 18.1 yükledim. Uygun gaps zor bulunuyor. opengapss ve bir tanesi olmadı. Nicgaps yükledim. Volte vowifi açamadım ayarlarda yok.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

BEnde kenarda tertemiz v20 duruyor öyle malesef. Batarya konusunda berbat.^defa batarya aldım orjinal sıfır ama öğlen demeden şarjı bitiyor.Sizde durum nedir yıllardır kullanmadım telefonu çünkü.

• antonow kullanıcısına yanıt
    1 aydır bu telefonda kenardaydı. Şimdi Telefon sürekli elimde olduğundan sağlam bir test yapamadım. Ama akşamı çıkarması imkansız. Lineage os 18.1 yüklü şuan. Pil birazdaha uzun gidiyor. Ama volte vowifi çalışmıyor. Siyah tema kullanıyorum. Stok rımda volte ve vowifi efs ile yapmışlar, ama bu model için bulamadım. H990ds ve amarika modelinde çalışmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt

Valla bende öğlene doğru şarjı bittiği için sinirlenip kutusuna kaldırmıştım zamanında.Hala kutusunda duruyor telefon.Çok sevdiğim bir telefondu fakat bataryası beni çok üzmüştü.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.