Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ekranı tam kaplayan (kavisli) 3d diye tabir edilen kırılmaz cam satılan site bilen varmı? piyasada telefoncular satılanlar kavisli deil üst ve alttan havada kalıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksktunc

LG v20 S7 edge HTC 10 arasında gidip geliyorum da batarya önemli bi etken benim için hala karar verebilmiş değilim

Hocam sizin için en çok önemli olan şarjsa S7 Edge alın bildiğim kadarıyla batarya performansı oldukça iyi. Ancak şuda var LG V20 ye bir tane yedek batarya alsanız zaten 2 kat batarya ömrü sağlamış olacaksınız. HTC 10 ses olarak V20 nin rakibi olabilir ama batarya performansını bilmiyorum.

Benim için en önemli olan ses kalitesiydi ve düşünmeden ekranı bana büyük görünmesine rağmen V20 aldım. İyiki de almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

Orijinalden alıntı: focus1

quote:

Teşekkür ettim cevabın için

Hocam ben 6 saat ekran suresi aliyorum resimlerini daha onceki saufalarda paylaşmıştım.

Siz baya yoğun kullanıyorsunuz hocam o zaman. Bana 20-25 saatte bir şarja takmak yetiyor

bir düzeltme yapayım naçizane, sizin söylediğinişz bataryada kullanım, arkadaşın bahsettiği ekranın açık kalma süresi. Örnek vermek gerekirse; benim telefonun şarjı şu an %58, bataryada kullanım 17 saat 53 dk, ekran sürem 1 saat 12 dk.

Anladım hocam ona bakmamıştım hiç, nereden görüntüleniyor batarya menüsünde göremedim?

• chaturanga C kullanıcısına yanıt
    Benimde fikrim ondan yani + şuan v20 gerçekten pahalı fiyatı illahaki düşecek LG nin ama bekleyebilecek vaktim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benimde fikrim ondan yani + şuan v20 gerçekten pahalı fiyatı illahaki düşecek LG nin ama bekleyebilecek vaktim yok

Hocam zaten 3000 TL verip almak anlamsız. Ben 2300 aldım mesela. Sahibinden.com üzerinden ilanları takip etmek lazım. 2400 e hediyeleriyle alanlar var.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ettim cevabın için

Hocam ben 6 saat ekran suresi aliyorum resimlerini daha onceki saufalarda paylaşmıştım.

Siz baya yoğun kullanıyorsunuz hocam o zaman. Bana 20-25 saatte bir şarja takmak yetiyor

Yok hocam normal kullsnimda ekran süresi bu kadar oluyor. Telefonu prizden cekme suresi diyorsanız 30 saatte telefonu sarja takmadan kullanabilirsiniz benim 6 saat dediğim ekranın acik kalma süresidir. Ayarlar/Genel/Pil ve Güç Tasarufu/Pil kullanımı aciktan sonra aşağıda pil kullanim bilgileri ekran yazan yere tıklarsanız ekranın açık kalma süresini görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip ediyorum genel görüş olarak herkes diyor ki; kronik sorun falan yok gidin alın..

ama kafama takılan bişey var yepyeni cihazlar neden 2. elde çok fazla var. 10 günlük 1 aylık cihazlar uygun fiyatlara neden satılık acaba?

anlam veremiyorum.

O alip satanlar ya cihaz buyuk geliyor yada android kullanamıyor yada paraları cok yoksa bu telefonun piyasadaki tum telefonlardan aşağı kalir yanı yok siz alip uzun süre kullanacaksanız bu telefonu alın. Bu telefonu benimle iphone 7 ile takas etmek isteyenler oldu ios cok kısıtlı ve sıkıcı oldugu için istemedim sonucta bu android bir telefonu yapacaklariniza bir sınırlama koymuyor. Tum cihazlar hangi telefonu alirsaniz ikinci ele dustumu fiyat düşer. Siz boyle bir telefonu bu aksesuarlarla bu fiyata bulamazsınız isterseniz bekleyin galaxy s8 çıkacak fiyat 4 bin telden aşağı olmaz iphone 7s bekleyin fiyat 5 bin civarinda olacak alacakmisiniz?

2. el sitelerinde bi kıyaslayın bence satılık iphone 6 ve 7 mi çok yoksa lg v20 mi ?

Hocam bu bir kiyaslama olamaz ancak kullanici bunu kiyaslar suan bende samsung note 4 galaxy s7 edge ve lg v20 var bir hafta kadarda iphone 6s kullandım ayrıca bugune kadar hep samsung telefonlar kullandim bu benim ilk lg telefonum kullandigim hic bir telefon lg v20 kadar kullanım kolaylığı vermedi bu benim kisisel tercihimdir. Baskasi için iphone kullanışlıdır bu telefon başkasına buyuk gelir benim için tam olmus ve daha cok kullanışlıdır. Tamamen tercih meselesidir.

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip ediyorum genel görüş olarak herkes diyor ki; kronik sorun falan yok gidin alın..

ama kafama takılan bişey var yepyeni cihazlar neden 2. elde çok fazla var. 10 günlük 1 aylık cihazlar uygun fiyatlara neden satılık acaba?

anlam veremiyorum.

O alip satanlar ya cihaz buyuk geliyor yada android kullanamıyor yada paraları cok yoksa bu telefonun piyasadaki tum telefonlardan aşağı kalir yanı yok siz alip uzun süre kullanacaksanız bu telefonu alın. Bu telefonu benimle iphone 7 ile takas etmek isteyenler oldu ios cok kısıtlı ve sıkıcı oldugu için istemedim sonucta bu android bir telefonu yapacaklariniza bir sınırlama koymuyor. Tum cihazlar hangi telefonu alirsaniz ikinci ele dustumu fiyat düşer. Siz boyle bir telefonu bu aksesuarlarla bu fiyata bulamazsınız isterseniz bekleyin galaxy s8 çıkacak fiyat 4 bin telden aşağı olmaz iphone 7s bekleyin fiyat 5 bin civarinda olacak alacakmisiniz?

2. el sitelerinde bi kıyaslayın bence satılık iphone 6 ve 7 mi çok yoksa lg v20 mi ?

İphoneun fazla satması bir şey ifade etmiyor. Iphone alanların en az %70i ekran çözünürlüğü, ses çipi, ram nedir bilmeyen insanlar. İphoneun androidin amiral gemilerinden tek artısı kendi işletim sistemini kullanması onun dışında dusuk, orta ya da yuksek özellikleri var ama androidin amirallerinde düşük özellik bulamazsın. Hele lg v20 tam bir amiral gemisi ve bana göre su anda dunyanın en iyi akıllı telefonu. Ses çipinde zaten bir numara, kamera ve fotoğraf kalitesinde lg hep iyi zaten. Lg v20 varken gidip iphone plus alan ya bu işten anlamıyodur ya da iphone un menulerine alısmıstır androidi kurcalayark öğrenmek zor geliyodur. Hele telde müzik dinleyenlerin iphone alması dusunulemez. Alan da muzikten anlamıyodur. Ak

lacan lg v20ni yapacan tidal hifi üyeliğini müzik neymiş anlayacan. Yoksa çöp spotify ile dinlediğiniz müzik değil.

• Arkadaşlar ilgilenen olursa ilanima bakabilir.

https://forum.donanimhaber.com/sifir-ayarinda-lg-v20-hifi-ve-h3-kulaklikla-beraber--123849959

• daylili D kullanıcısına yanıt
    piyasada 360 cam ile birlikte var o fiyata zaten..

• quote:

quote:

quote:

quote:

anlam veremiyorum.

Satılan cihaz sayısının fazla olması bir şey ifade etmez. Ne yani size göre telefonlar bozuk olduğundan mı satışa kondu, yada bootloop çıktığından mı? Telefon alışana kadar küçük ekran kullananlara büyük gelebilir. Bana da ilk anda öyle gelmişti ama şu anda elimde gözümde alıştı. Hediyeli paketi anladığım kadarıyla bir şekilde taksitle alıp, nakit 2500-2600 a gittiğini görünce nakite çevirmek isteyenler daha çok satıyor. Kronik bir problem şu ana kadar bildiren olmadı.

yanlış anlaşıldı galiba yazdığım iphone 6 ve 7 nin 2. el sitelerinde daha fazla satıcısı var demek istedim :)
    iphone kullananların %70 i zaten 3310 gibi kullanıyor bu kesim arkadaki elma için alıyor
    zaten dikkat ederseniz aksesuar üreticileri bile iphone kılıf ve kapaklarında muhakkak arkadaki elmayı açık birakıyor :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veilben

arkadaşlar v20 kullanan kardeşlerim botloop olan varmı almaya karar verdim ona göre alcam g4 ten çok çektim yardım edin

Şimdiye kadar yaşamadım ben burada yaşayan da yok sanırım.

hocam internette videoları var şaşırdım kaldım v20 ler bootlop olmuş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anlam veremiyorum.

Satılan cihaz sayısının fazla olması bir şey ifade etmez. Ne yani size göre telefonlar bozuk olduğundan mı satışa kondu, yada bootloop çıktığından mı? Telefon alışana kadar küçük ekran kullananlara büyük gelebilir. Bana da ilk anda öyle gelmişti ama şu anda elimde gözümde alıştı. Hediyeli paketi anladığım kadarıyla bir şekilde taksitle alıp, nakit 2500-2600 a gittiğini görünce nakite çevirmek isteyenler daha çok satıyor. Kronik bir problem şu ana kadar bildiren olmadı.

yanlış anlaşıldı galiba yazdığım iphone 6 ve 7 nin 2. el sitelerinde daha fazla satıcısı var demek istedim :)
    iphone kullananların %70 i zaten 3310 gibi kullanıyor bu kesim arkadaki elma için alıyor
    zaten dikkat ederseniz aksesuar üreticileri bile iphone kılıf ve kapaklarında muhakkak arkadaki elmayı açık birakıyor :))

Evet baya yanlış anlamışım :))

iphone ların ikinci eli daha çok para ediyor o konuda bir şey demiyorum. Zaten çevremde parası olupta telefonun ıvırıyla zıvırıyla uğraşmayacak kişilere iphone alın diyorum. Android'i daha çok sürekli telefonu kurcalayan bir şeyler takan çıkaran kişilere öneriyorum. Bende öyle biri olduğum için şu andaki kapalı kutu moduyla iphone asla almam. MicroSD bile takamadığım cihazı ne yapayım ben :)

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar v20 kullanan kardeşlerim botloop olan varmı almaya karar verdim ona göre alcam g4 ten çok çektim yardım edin

Hocam yurt dışı videolarından bahsediyorsunuz sanırım, yoğun bir şikayetmiymiş?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam yurt dışı videolarından bahsediyorsunuz sanırım, yoğun bir şikayetmiymiş?

evet hocam aklım karıştı forumlarda kötülüyorlar hep ne zaman düzelcek bu lg offffff

• Bende bu işi anlamış değilim. Telefon daha Tr ye gelmeden bootloop videoları geldi. Amerikada bizden 3 ay önce çıktı tamam ama ben telefonu lansmanından beri takip ediyorum 1 ay olmadan bootloop diye haberler yapıldı. Ben G4 telefonumda bu sorunu yaşadım 11. ayda baş gösterdi. en erken bootloop ise 9. ayda çıkmaya başladı.Anlayacağınız uzun süre kullanımdan sonra ortaya çıkan bir durum. Bu olmayacak anlamına gelmiyor ama olacağına da garanti vermiyor.
  • TV piyasasında ciddi bir yeri olan LG nin telefon ekranlarında çuvallamasını anlamıyorum.
  • v10 telefonumdan biliyorum yabancı sitelerdeki forumlarda bahsi geçen bootlooplu cihazların çoğu at&t ve verizon un cihazları onların yazılım ve donanımlarında azda olsa farklılıklar mevcut.
    bootlop tahminimce at&t ve verizon cihazlarındaki simlock u kaldırmak için cihazın bootloaderi ile oynamalırından kaynaklı örnek verecek olurcak at&t nin v10 cihazında radyo donanım olarak yok ve cihaz rehberini bile modifikosyonla kullana biliyordum yoksa rehbere girince at&t nin serverine bağlanıyordu :)
  • Arkadaşlar şeffaf olmayan silikon kılıf alabileceğim uygun bir internet sitesi var mı? Sizler hangi kılıfları kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.