Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: One X

LG “undecided” on whether to release the V20 in Europe or not

V20'nin Avrupa'ya gelip gelmeyeceği belirsizmiş arkadaşlar.

Yav varya bence bu LG gerizekalılar tarafından yönetiliyor. Adamlar LG G5'te dünyanın hatasını yaptılar. Tam şimdi doğru düzgün bir telefon çıkacak onuda getirip getirmeyimmi diye saçma salak konuşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: One X

LG “undecided” on whether to release the V20 in Europe or not

V20'nin Avrupa'ya gelip gelmeyeceği belirsizmiş arkadaşlar.

Yav varya bence bu LG gerizekalılar tarafından yönetiliyor. Adamlar LG G5'te dünyanın hatasını yaptılar. Tam şimdi doğru düzgün bir telefon çıkacak onuda getirip getirmeyimmi diye saçma salak konuşuyor

Aynen öyle. Eğer Avrupa'ya gelmezse bu telefon LG kendi ayağına sıkmış olur.

• Arkadaşlar ne zaman satışa başlar? 2000 bandına gelirse 6s den geçmeyi düşünüyorum. Eski lg kullanıcısıyım g4 almayıda düşünmüştüm v10uda ancak 2side sorunlu diye almamıştım. Benim gördüğüm kadarıyla lg bu sefer her şeyi yapmış. Kamera,ekran,tasarım,değiştirilebilir batarya,2.ekran,ses olayı vs uzar gider. Umarım iyi bir fiyata gelir ve kullanırım bu cihazı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Arkadaşlar ne zaman satışa başlar? 2000 bandına gelirse 6s den geçmeyi düşünüyorum. Eski lg kullanıcısıyım g4 almayıda düşünmüştüm v10uda ancak 2side sorunlu diye almamıştım. Benim gördüğüm kadarıyla lg bu sefer her şeyi yapmış. Kamera,ekran,tasarım,değiştirilebilir batarya,2.ekran,ses olayı vs uzar gider. Umarım iyi bir fiyata gelir ve kullanırım bu cihazı

Sorma aga bu embesil LG sanırım getirmeyecekmiş telefonu Avrupa pazarına...Hay ben şansıma edeyim mecburen Zenfone 3 Deluxe alıcam. ASUS'un servisindende millet hiç memnun değilmiş.... Acayip küfürlü konuşasım var ama ban yemek istemiyorum. Allah cezasını versin LG'nin

• Lg nin türkiye olsun avrupa olsun abd siteleri olsun hiç bir yerde v20 ile ilgili bir şey yok. Sanki adamlar bu telefonu tanıtmadılar. Kendi resmi sitelerinde bilgi yok. Nasıl bir şey anlamadım valla

• quote:

Orijinalden alıntı: UgandaBukalemunu

Bu aylarda resmi distribütör aracılığıyla getirilecek @MeTaL_KnighT hocam. Hatta Beşiktaş'a sponsor dahi oldu ZTE

Asıl konuya gelirsek,

Köşeli ve odunumsu tasarımlar benim daha çok hoşuma gidiyor ya da tasarım benim için farketmiyor. Şu kadar incelmiş bu kadar incelmiş diyoruz üstüne bir de kılıf takıyoruz. Kamera dışında ne arkasını görüyoruz ne inceliği hissediyoruz. Htc M7 3 senedir kılıfsız kullanıyorum ve gayet sağlam ama babama verdim,vermek zorunda kaldım. Sebebine gelirsek LG G3 kullanıyordu. Hat okumama, restart gibi problemler baş gösterdi. Onun haricinde tasarımı güzel, elde kavrayışı rahat, arayüz ve temasını beğeniyorum ancak gel gelelim şu sorunları beni bezdirdi. G5 alalım diyoruz Ghost screen çıkıyor, Note 7 'ye fiyatı sebebiyle ulaşamıyorum LG V20 bekledim, beklediğim gibi çıktı. G5' i çok perdelememişler ve ses özellikleriyle öne çıkarmaya çalışmışlar. Haftalardır telefon araştırıyorum ve başım gerçekten ağrıdı artık . Hız testlerini izliyorum 0.25 ms erken açılmış o kazanıyor. En sonunda "Başlarım bu işe! onu ben farkedecek miyim?" diye serzenişte bulundum. En Uygun fiyata en iyisini almaya bakıyorum. 3 seçenek var

V20 (Ki fiyatının düşmesini bekleyeceğim)
    G5 (1900₺ civarında Lg TR garantili var)
    One Plus 3 (Çok hoşuma gitti, forumda getiren arkadaşlarla görüşeceğim)
    S
    1. Öncelik Kamera. LG çift kamera ile kalbinizi çeliyor işte ancak parlaklık canımı sıkıyor G5'te

Max. 2300₺ civarında tavsiyelerinizi de beklerim. V20 eğer 3000 civarı çıkarsa 2 ay sabredin

Kalın sağlıcakla, biraz içimi dökeyim dedim. Fazla kızmayın

Asus Zenfone 3 Deluxe'de olduça hoş gözüküyor aslında. Fiyatı düşerse ve kronik bi' sorun çıkmaz alınabilir. Bende V20, G5 ve Z3D arasında kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmthmz -- 9 Eylül 2016; 19:16:20 >

• @mhmthmz hocam mobilden giren kullanıcılar için zorluk olmasın , arzu ederseniz mesajımı alıntılamak yerine beni etiketleyin .

Asus Zenfone 3 Deluxe'yi ben de merakla bekliyorum hocam . Kamera konusunda tatmin edecek gibi duruyor . Ben de beklemedeyim ancak fiyatı düşündürüyor. Bir de malum Note 7 batarya problemleri başgösterdi . Biraz fiyat indirimine girse fena olmaz aslında

Gönül LG V20'de istiyordu ancak LG'nin müthiş (!) pazarlama departmanı getirmeyecekmiş sanırım . Bu yılın son telefonları tanıtılsın nihai kararımızı vereceğiz artık .

Edit : Moto Z Force'da güzel bir seçenek . Gelecek diye biliyorum ve güzel de olur çeşitlilik ve rekabet açısından .

Hayırlı akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 9 Eylül 2016; 19:21:44 >

• Asus çok yüksek fiyattan girerse zaman içinde hızla düşeceğini düşünüyorum hocam ben LG gibi. Kağıt üstündeki özellikleri çok güzel gözüküyor. Bakalım piyasaya çıkınca nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmthmz -- 9 Eylül 2016; 19:31:24 >
  • Türkiye Avrupa'ya dahil de?il ki. V10'da ço?u Avrupa ülkesine gitmedi diye biliyorum.
  • Su telefonun her yanı harika ama şu uzunluk beni korkutuyor. Biraz fazla uzun olmasa Amerika'dan alma şansım olabilir. Sizce alsam sonradan alışırmışım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'Türkiye Avrasya adı verilen Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği noktada yer alır. Ancak resmi anlamda ülkenin büyük bir bölümü Asya kıtasında yer almaktadır.'
  • paralel cihazlar dökülür üzelmeye gerek yok,LG getirse ne olur getirmese ne olur..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Hb de kesin bulunur orası doğru fiyat ne olacak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Asus çok yüksek fiyattan girerse zaman içinde hızla düşeceğini düşünüyorum hocam ben LG gibi. Kağıt üstündeki özellikleri çok güzel gözüküyor. Bakalım piyasaya çıkınca nasıl olacak.

https://youtu.be/h-Ad_zxSwlQ incelemelere göz atarken denk geldim hocam

• Kullanıcı deneyimlerini belekmek lâzım. LG maalesef hiç güven veren bir firma değil. Sen dünyanın önde gelen panel üreticilerinden biri ol, ekranların bu kadar sorunlu olsun. V 10 ve genel olarak G serisindeki pil problemi zaten mâlûm. Hiç umutlu değilim açıkçası.

• Arkadaslar batarya dusuk de android 7 ile guc tuketiminin bayagi azalacagi soyleniyor.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Her yeni sürümde aynı şeyi söylüyorlar ama telefonların donanımı da ona göre yükseldiğinden çok farketmiyor. Gerçek batarya kapasitesi ne kadar fazla olursa o kadar iyi.
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    O hep söyleniyor

Akıl var mantık var, 2k çözünürlükte 5.7 inç ekran ve Lg'nin süper ötesi (!) güç yönetimiyle, tıpkı v10'daki gibi bu cihaz da şarjı içecektir malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friendly

'Türkiye Avrasya adı verilen Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği noktada yer alır. Ancak resmi anlamda ülkenin büyük bir bölümü Asya kıtasında yer almaktadır.'

O işler öyle olmuyor... Türkiye bazı şirketlerin avrupa operasyonunda oluyor bazılar için ortadoğu operasyonuna bağlı oluyor... LG için ortadoğuyuz muhtemelen...
  • Pil dışında çok yenilikçi bir cihaz. Tasarımıda beğendim açıkcası ama kamera kısmını neden kasa ile aynı renk yapmışlar ki yap direk siyah o asimetrik kameraları kapatsın...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.