Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gsmarena'daki bilgiler değişmiş galiba. 4000 mAh filan bahsediliyordu şuan 3200 gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Gsmarena'daki bilgiler değişmiş galiba. 4000 mAh filan bahsediliyordu şuan 3200 gözüküyor.

Eğer doğru çıkarsa bu da çöp demektir. Lg'den mantıklı birtasarım beklemek hata zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mhmthmz kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle birşey olmaz. 4000 aşağısı olursa birde 2k ile yine v10 gibi şarj makinası ile dolaştırır. Merakla bekliyoruz.

• Buyrun size lg v20 video

https://youtu.be/5K-g4w_O7YA

• 3200 mah batarya. Geçmiş olsun

• Konuyu açan konuyu unutmuş Cihaz iyi gibi fakat bu donanıma bu batarya hüsran. O büyüklükte bir ekrana işlemciye ve rame o batarya az gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Konuyu açan konuyu unutmuş Cihaz iyi gibi fakat bu donanıma bu batarya hüsran. O büyüklükte bir ekrana işlemciye ve rame o batarya az gelecek.

2k ekran.
    Ve 2. Ekranin cozunurlugude dusuk degil. Batarya yetmicek gibi aynen

• En azından cihaz quick charge 3.0 destekliyor ve batarya çıkarılabiliyor. Titan modeli de gayet şık görünüyor. Ben almam belki ama bu cihaz satacaktır. Beni üzen en çok suya dayanıklılığının olmaması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 7 Eylül 2016; 10:36:48 >
  • Cihaz çok iyi özelliklerle geldi. Batarya düşük evet ama hiç yoksa çıkabiliyor. Çift batarya taşınabilir.

• LG = Hayal kırıklığı

Koskoca şirketsin hiç mi akillanmazsin? Hiç mi tüketicinin ne istediğini sormazsın arkadaş. Herkes senden 4.000 mah batarya bekliyor. Kapak çıkarılabilir olması iyi ama ben günlük hayatımda yanımda yedek pil taşımam ki. Piknige falan gidersem belki alırım. Yaptığı cihazları batarya yüzünden sıkıntı yaşayan bir şirketin hala buna çare bulamaması çok zekice bir hareket.

G5 te olması gereken batarya 3.200, v20 de 4.000 civarı. Böyle olsa satışların belki 2 kat fazla olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

LG = Hayal kırıklığı

Koskoca şirketsin hiç mi akillanmazsin? Hiç mi tüketicinin ne istediğini sormazsın arkadaş. Herkes senden 4.000 mah batarya bekliyor. Kapak çıkarılabilir olması iyi ama ben günlük hayatımda yanımda yedek pil taşımam ki. Piknige falan gidersem belki alırım. Yaptığı cihazları batarya yüzünden sıkıntı yaşayan bir şirketin hala buna çare bulamaması çok zekice bir hareket.

G5 te olması gereken batarya 3.200, v20 de 4.000 civarı. Böyle olsa satışların belki 2 kat fazla olacaktı.

Batarya hayal kırıklığı olmuş evet. Zaten ikinci ekran dışında v10'nun değil de g5'in devamı gibi olmuş. Kasası g5'e göre daha güzel ama v10'un tasarımı daha güzeldi bence. v10'a göre incelmiş biraz. Onun yerine bataryayı artırsalardı daha iyi olurdu. Multimedya özellikleri dışında g5'in üzerine eklenen yeni bir şey de yok. Bakalım kaç paradan satışa çıkacak.

• lg v20 drop test
  • One X O kullanıcısına yanıt
    Benim bu sene Samsung dışında güvendiğim tek cihazdı. Bataryası 4.000 mah olsaydı riske girip alacaktım bu telefonu. Daha önceden G2 aldım ekranı sararması, evde koltuktan düşüp ekranının kırılması (2 defa ekran değişimi yaptırdım) gibi nedenlerden dolayı sıkıntı yaşadım ama telefon dönemine göre iyiydi. Ondan sonra zaten hep batarya problemi yaşadı. Şuan Z2 kullanıyorum abartamadan söylüyorum telefn 10 dan fazla düşmüştür, zaten küçük kızım durmadan çarpıyor bir yerlere fakat taş gibi hala fakat kamerası kötü sadece.

Sony, LG ve HTC nasıl Samsung'u büyütürüz düşüncesine girmiş gibi telefon çıkarmaya devam ediyorlar.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Şahsen bende emektar g2 yi değiştirmek için v20 yi bekliyordum. açıkçası pil dışında guzel telefon . kapağın çıkartılabilir olması da cok güzel ancak 3200 olmamış. Sirf pil nedeniyle almayacağım. @mpolat35

• sırf bu telefonu bekliyordum.g5 ten tek farkı ses çipi yazık olmuş
  • Tasarım olarak G5 den daha iyi, şimdi G5 i modüler telefon diye satın alanlara geçmiş olsun artık... Bundan sonra LG (sözde) modüler yapıda telefon çıkarmaz artık.

Bakın buraya yazıyorum, çok değil 3 aya kalmaz hayalet ekran sorunu V20 de baş gösterecek, yukarıdaki ekranda ışık sızması yaşanacak ve ciddi batarya sorunu yaşayacak... ( umarım yaşanmaz )

Şimdi sayın meşhur lg yetkilisi abimiz elinde kartlar ile gelir ve, telefonun o kadar çok özelliği var ki bakın elimde onlarca kart var anlat anlat bitmez erdiciğim diye girer konuya
  • %72.4 ekran çerçeve oranı ile bu telefonda G5 gibi satmaz.
  • Tasarım g5 e göre daha güzel. Uygunfiyatla gelirse alan olur bence

• erdi bu telefonun karton ıncelemesını beklıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.