Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazı bir an önce yakından incelemek istiyorum. Çıkabilen pil, metal kasa ve arka kapak yapısı gerçekten etkileyici. Kapağın menteşeli olarak yana açılıyor olması da çok iyi, kapak kapatıldığında bu sayede yekpare bir görünüm oluşacaktır. İstediğim telefon yapısı tam olarak bu. Ama keşke pil kapasitesi daha yüksek olsaydı.
  • şöyle bir şeye de baktımhttps://www.bimeks.com.tr/kulaklik-mikrofon/bang-olufsen
    bize verilecek olan hangisi acaba?
  • uzunca zamandır telefonları inceliyorum.
    Son dönem çıkan telefonların içerisinde marka açısından en iyi telefon olarak V20 dumakta.
    Bir tık altında ise alınacak olan Axon 7.
    Şu an ZTE Axon fiyatını 1799 TL yapmış.
    V20 de hediyelerle beraber 2,999 TL olacak.
    Burada tek sorun acaba LG G2 den sonra yapamadığını yapıp bu telefon ile tekrar kusursuz bir telefon yapmışmıdır?
    özellikleri 6 GB Ram koymaması dışında çok iyi ve mevcut piyasa ve kur durumunu düşününce bu telefonun fiyatı mecburen diğerlerine göre çok makul olmakta.
    bakalım kim satışını gerçekleştirecek.
  • tekrar merhabalar,
    sitede önceki yazılanlara baktım.
    Bazı şeyler de çok ön yargılarımız var örneğin bu markada bu olur ve hep olur gibi.
    Note 7 milletin cebinde elinde odasında patladı yandı tekrar hatırlatmak isterim.
    yani en iyi ve kusursuz diye bir eklentiniz eletronik ürünlerde olmamalı malesef hepsinin bir eksiği oluyor malesef.
    V20 için bekleyelim 6 ay sonra yada 2 ay sonra alalım diyenlerede şunu demek istiyorum bir kere ülkede kur artıyor yani bu telefonun fiyatının 2000 TL olamsını bekleyeceklerin 1 yılı gözden çıkarmaları gerekecek çünkü zaten iyi bir fiyttan geliyor telefon.
    Hediyelerinin olması bazı belirgin kusurları olan ürünleri mi acaba Türkiyeye postaladılar diye düşündürmüyor değil.
    Ama genede 2999 TL iyi bir rakam.
    telfonu alacak varsa hemen alsın beklemeye girince yeni modeller aklınıza girecek ve dur dur derken rakamlar olacak bu sefer 4000 TL civarı.
    Yada elinizde ki telefon kasmıyor ve elzem değilse kullanmaya devam edin derim.

• Beo play H3 diyor. zaten ucuz olanlar teşhir ve kusurlu cihaz olduğu için ucuzmuş.
  • Bu lanet telefon hala satışta değil, lgnin yaptığı acemilik inanılır gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 12 Aralık 2016; 15:49:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Bu lanet telefon hala satışta değil, lgnin yaptığı acemilik inanılır gibi değil

Bu ayın 15'inde tüm satış noktalarında.
  • Bu hifi modül tam olarak ne oluyor ? Ben bu cihazı tamamen ses kayıt için düşünüyorum 6s'im var sizce değer mi ? App bile kullanmıyorum doğru dürüst ! Sadece kamera ve özellikle ses kayıt önemli benim için değer mi sizce ? Ya da başka tavsiyeniz olur mu ?
  • turkcell de bu yazıyor demek ki 16 sında başlıcak satılmaya
    Kampanya 16.12.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    fiyatıda 2999 yapmışlar 3099 yazıyodu
  • bu arada bi şey dikkatimi çekti. yabancı forumlarda ve youtuberların incelemesinde ürünün kendi kutusundan sadece şarj aleti, kablosu ve batarya çıkıyor. kulaklık ayrı gördüğümüz b&o kutusunda geliyor. yani benim tahminime göre ürünü bu hediye süresi bitince sadece o kulaklıkla satacaklardır. kulaklık koymadan fln 2500 e bile satsa tepki çekecektir diye düşünüyorum. kısacası 360 cam ve ses modülü kullanışlı şeyler degilse beklenip iyi bir fiyata alınabilir.

edit: 360cam turkcell de 1300 tl gerçekten o kadar edecek kadar iyi bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brifing -- 13 Aralık 2016; 0:17:57 >
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    yani hediye olayı bitince gene aynı kulaklığı verecek diyosun doğrumu
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    içinden çıkan kulaklık bu sanırım bence hediye olayı bitince hepsi biticek
    https://www.youtube.com/watch?v=22J78Jlu5zU
  • Çıkarılabilen pil iyi deniyorda sanki 6 ayda bir yeni pil takıyorsunuz telefona. Pili işlevselliğini kaybedene kadar siz bilmem kaçıncı telefonunuzu almış olacaksınız zaten. Benim bilmediğim başka bir artısımı var çıkarılabilen pilin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi oluyor hocam ya çıkıyorsun evden bir tane içinde oluyor bir tane de cepte oluyor tamamdır biri bitince diğerini tak hemen devam power bank taşımaktan çok daha iyi yani ben bunun için seviyorum çıkarılabilen pili
  • quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

tekrar merhabalar,
    Bazı şeyler de çok ön yargılarımız var örneğin bu markada bu olur ve hep olur gibi.
    Note 7 milletin cebinde elinde odasında patladı yandı tekrar hatırlatmak isterim.
    yani en iyi ve kusursuz diye bir eklentiniz eletronik ürünlerde olmamalı malesef hepsinin bir eksiği oluyor malesef.
    V20 için bekleyelim 6 ay sonra yada 2 ay sonra alalım diyenlerede şunu demek istiyorum bir kere ülkede kur artıyor yani bu telefonun fiyatının 2000 TL olamsını bekleyeceklerin 1 yılı gözden çıkarmaları gerekecek çünkü zaten iyi bir fiyttan geliyor telefon.
    Hediyelerinin olması bazı belirgin kusurları olan ürünleri mi acaba Türkiyeye postaladılar diye düşündürmüyor değil.
    telfonu alacak varsa hemen alsın beklemeye girince yeni modeller aklınıza girecek ve dur dur derken rakamlar olacak bu sefer 4000 TL civarı.

Size katılmıyorum, G4 ve G5 in fiyat hareketlerini izleyin derim, unutmayın LG den bahsediyoruz... Note 7 nin patlama olayı bambaşka bir olay, LG nin senelerdir yaşadığı ve çözüm üretmediği sorunlar bambaşka. Benim fikrim LG alacak olan forumdaşlarımın en az 2,3 ay ama garanti olması açısından 6 ay beklemesi lazım. Hem fiyat için, hemde malum kronik sorunlar için ...

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

tekrar merhabalar,

Size katılmıyorum, G4 ve G5 in fiyat hareketlerini izleyin derim, unutmayın LG den bahsediyoruz... Note 7 nin patlama olayı bambaşka bir olay, LG nin senelerdir yaşadığı ve çözüm üretmediği sorunlar bambaşka. Benim fikrim LG alacak olan forumdaşlarımın en az 2,3 ay ama garanti olması açısından 6 ay beklemesi lazım. Hem fiyat için, hemde malum kronik sorunlar için ...

merhabalar,
    elbette sizin fikriniz ve hakkınızda var.
    LG malesef eksikleri olan bir destek sunmakta ama benim demek istediğim dediğiniz vadeler uzun vadeler yani o süreçte bu hızla gelişimde bir çok model çıkacak ve karar vermek zor olacak.
    kararsızlık yaşamamk için en iyi çözüm gidip almak çünkü her telefonda sorunlar mevcut malesef.
    ben şu an G kullanıyorum çok şükür hiç sorun yaşatmadı zaten dediğim gibi G2 gibi bir standart olmadı umarım v20 de olur.
    ben çıkınca alacağım umarım dediğiniz gibi sorunlar yaşamam.
    Bilgilendirme için ayrıca teşekürler.

• Bence oyle, izlediğim videolarda sizin attığınız videodaki kulaklık çkan yerden batarya çıkıyordu. bunda telefonun altından çıktı. yalnız hocam o videodaki cihazın arkasında B&O logosu var diğer v20lerde böyle bi logo yok diye biliyorum. Orda bi gariplik var.
  • Az önce sahibinden de bir satıcıya sordum içinden g5 ile aynı kulaklık çıkıyor dedi. Yani burada hediyeliler dışında satılacakların içinden de standart bir kulaklık çıkma olasılığı yüksek.
  • https://youtu.be/hcKbsIo_9n8[link=][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charisma_w1070 -- 13 Aralık 2016; 15:48:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.