Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.771
Cevap
45
Favori
180.952
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6 Mesaj
      16 Ocak 2019 22:57:13

Maksad iade almak degil degisim ile v30 verirseler kabul ederim aksi bi durumda mecbur hakem heyetine gidecem de iste su an garanti bitmiş vaziyete hakem heyeti yinede işleme yaparmi bana servise garantili sekilde giris yaparsa garanti bitse bile sorun olmaz dediler de bilmiyorum artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      meeb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3493 Mesaj
      16 Ocak 2019 23:10:12

v30 hiç bir zaman vermezler ihtimal olarak düşük benim v10 yerine v20 istedim vermediler.Lg dağıtımı distribütör lere bıraktığından beridir rezil durumda gerçi önceside şahane değildi.

Dedikleri doğru sorun olmaz.Teslim almayın yeterli önemli olan 20 iş günü içersinde onarılmış vaziyette size ulaştırılmaması.Bu aşamadan sonra seçimlik haklarınız doğuyor gerçi seçim şansı firmaya bırakılıyor çoğu durumda biraz da size bağlı dilekçeyi doldururken iade veya değişim yazıyorsunuz Değişim olursa süreç biraz daha karışık oluyor ve iş uzuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Seisaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olmuyor diye bir işten uzaklaşmak kolayına kaçmaktır, olması için üstüne düşmek ve araştırmak, ve bunu da yılmadan yapmak, birşeyin ustalığını almaktır"
    • Er
      6 Mesaj
      16 Ocak 2019 23:54:31

Neden v30 vermesinler ki elerinde v20 sifir varmidir ki sifir uretimi durdu diye biliyorum sifir uretimi olmayan bir cihaz nerden getirecekeler de vereceler ben v30 isteyecem vermezlerse tuketici hakem e basvurup iade alirim 3200 tl gider sifir 2 yil garantili v30 alirim

|
      |

• Yarbay
      3493 Mesaj
      17 Ocak 2019 07:04:48
      fiyat farkından dolayı vermiyorar m öyle demişlerdi.

Olmuyor diye bir işten uzaklaşmak kolayına kaçmaktır, olması için üstüne düşmek ve araştırmak, ve bunu da yılmadan yapmak, birşeyin ustalığını almaktır"
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      17 Ocak 2019 19:37:22

Benimki kullanılamayacak derecede değil. Çok uzun süre tam parlaklıkta kullanınca belli oluyor sadece..

|
      |

Intel® Core? i5-4670K Processor 4.0 GHz (o/c) / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) / CoolerMaster Hyper 212 Evo CPU Cooler / Corsair 8GB (2*4GB) Vengeance DDR3 1600MHz Dual Kit Ram / CoolerMaster 550w Silent PRO GOLD PSU / MSI ATI Radeon 6790 (o/c) / Zalman Z9 Plus Case / Akasa FC.Trio Fan Controller / 4*120MM - 2*140MM Blue Led Silent Fan / 256 GB samsung SSD / 2 TB Seagate Baracuda HDD / Logitech Z906 Speakers / Sony KDL-55W805C --- LG v20
    • Er
      6 Mesaj
      17 Ocak 2019 23:24:20

Degisimi onaylamiyorlar parca gelecek onarip verecez diyorlar tuketici haklarina basvurun dediler oda baya suruyor en iyisi beklemek
      |
      |

• Yarbay
      3493 Mesaj
      17 Ocak 2019 23:33:14

yüksek olasılıkla yine parça 20 günde gelemeyecek siz de gidip thh ye başvurnak zorunda kalacaksınız.

|
      |
      Seisaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      19 Ocak 2019 13:30:16
      https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07HWRMCDQ/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ABBI2EH7A0JYG arkadaşlar şu ürünün orijinalliği konusunda bir fikriniz varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      123 Mesaj
      19 Ocak 2019 16:18:38
      Lg logosu eksik kendi fotoğrafıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche_01 -- 19 Ocak 2019; 16:19:47 >
      |
      |

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      19 Ocak 2019 22:35:49
      aynen, logo hariç aynı gibi..lg servislerinde ne veriyorlar acaba. aslında fazla para değil bi denemek lazım.
      |
      |

TF NİC POLICE
    • Çavuş
      63 Mesaj
      20 Ocak 2019 15:38:04
      Editlicem demiştim yaptığım yorumu çok geride kaldı. Telefona 8.0 rom attım. telefon çok yavaşlamıştı ve sarjı 1 günü çıkarması imkansızdı 4 saatde bir sarja takmam gerekiyordu neredeyse. bu hafta format attım ve sarjı iyi gidiyor. pubg'de biraz kasıyordu smartdoctor felan filan hızlandırma yaptım geliştirici bölümünden animasyonları yavaşlattım. şimdi pubg de orta ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum çok rahat. Takas düşünüyorum telefona ama kimse yanaşmıyor oysa ki tertemiz kullandım cihazı.

H.C
    • Teğmen
      123 Mesaj
      21 Ocak 2019 14:56:35

Dostum rootladıysan çözümün şu: Akt profiler 1.6 apk indiriyorsun. Root haklarını verip 3t 820'yi seçiyorsun. Oradaki performans seçeneklerinden birini işaretliyorsun. Telefon uçmaya başlıyor. Ek olarak stock rom kullanman stabiliteni artıracaktır. Xda'da h990 single sim (zaf) rom var stock bazlı. Onu kurup üzerine mk2000 2.0 kernel flashlarsan harika oluyor. Service disabler uygulamasıyla saçma sapan lg ve sistem uygulamalarını kaldırmak da çok işe yarıyor. Ben sonrasında da. Google play services'in kullanılmayan birsürü hizmetini kapattım myandroidtools pro ile. Ama o biraz riskli. Grenify zaten vazgeçilmezim. Şu an ilk kez telefonum gerçek bir amiral gemisi gibi çalışıyor
      |
      |
      suquel58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      21 Ocak 2019 19:41:01
      V20 ye pie verilecek deniyor 3. çeyrekte

• Teğmen
      123 Mesaj
      21 Ocak 2019 19:43:50
      Desteğin kesilmesi kararından dönmüşler. Kasım'a kadar kim öle kim kala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche_01 -- 21 Ocak 2019; 19:46:55 >
      |
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Ocak 2019 22:20:39
      Arkadaslar oreo guncellemesi benim v20 cihazima gelmedi? Bilgisardan da kontrol ettim yok?.. Neden olabilir?

|
      |
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Ocak 2019 22:24:36

https://youtu.be/qPhVf2QtASg
      Bu videoda pie yuklemesi var ve harika gorunuyor. acaba bizim TR cihazlara yukleme imkanimiz olur mu? yabanci dili olan bir arkadas incelese..

|
      |
      S-AINT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      123 Mesaj
      21 Ocak 2019 22:54:24
      Yüklemeye yüklersin de çok fazla problemi var o romun. Daha geliştirilmesi lazım.

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      22 Ocak 2019 13:18:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Enes Faysal

https://youtu.be/qPhVf2QtASg
      Bu videoda pie yuklemesi var ve harika gorunuyor. acaba bizim TR cihazlara yukleme imkanimiz olur mu? yabanci dili olan bir arkadas incelese..
      2. ekranı , ana ekrana dahilmi etmişler ?.. çok güzel görünüyor. illa pie mi yüklemek gerekiyor bunun için ..

TF NİC POLICE
    • Teğmen
      123 Mesaj
      22 Ocak 2019 14:25:29

Custom oreo rom kullanıyorsan bu kerneli flashlaman yeterli:https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603892098

|
      |
      gokayozyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1767 Mesaj
      22 Ocak 2019 14:32:49
      stock dostum. kurcalamayayım ozaman.
      pie ye sevindim ama 3. çeyrek ne ya..

TF NİC POLICE
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
son dakika
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.