Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cernobill

Vintek shop

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler. LG Türkiye garantisi konusunda emin misiniz hocam? Sitede bu tip bir ibare göremedim de.
  • En son resmi teknik servisiydi, orjinal olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

En son resmi teknik servisiydi, orjinal olduğunu düşünüyorum
    Vintekten sipariş verdim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: s_kokcu

Arkadaşlar merhaba, v20 cihazımda çok fazla ghost screen var mavi ışık uygulamasıyla kullanıyorum. öyleki 5 dk kullanımda hemen iki kenardan boylu boyunca başlıyo sararmaya. Memnun kaldığınız iyi ve çabuk sonuç alabileceğim yetkili servis var mı? hangisine göndereyim. Kocaelideyim sizce buradaki servise mi vereyim hakkında birkaç şikayet okudum, yoksa istanbul servislerinden birisine mi gideyim?
    uzun bir süre tembellikten sonra ocak 2017 faturalı cihazımı izmit anıt elektronik servise 25 nisan da bıraktım 3 gün sonra ekran ve batarya değişmişolarak işlemlerin bittiği bildirildi. o kadar çabuk dönüş yaptılar ki ben 5 gün sonra ancak alabildim. :)
    Şu an memnunum bir sıkıntı görünmüyor inşallah bu yazı çıkarız.
  • Merhaba arkadaşlar yılbaşında lg v20 aldım şu an ghost screen başladı. Burn screen uygulamaları tavsiye edermisiniz, kullanan varmı?

Neden seçtiğime gelirsek.

Pili değişebiliyor.

Büyük ekran

Snapdragon 820

Kulaklık çıkışı var ve kaliteli müzik sistemi

2. Ekran güzel detay.

Not: tel ilk defa reset attı pili söktüm taktım panik ile hard reset yaptım bir haftadır tekrar etmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamzavav

Merhaba arkadaşlar yılbaşında lg v20 aldım şu an ghost screen başladı. Burn screen uygulamaları tavsiye edermisiniz, kullanan varmı?

Neden seçtiğime gelirsek.

Pili değişebiliyor.

Büyük ekran

Snapdragon 820

Kulaklık çıkışı var ve kaliteli müzik sistemi

2. Ekran güzel detay.

Not: tel ilk defa reset attı pili söktüm taktım panik ile hard reset yaptım bir haftadır tekrar etmedi.
    Sfilter veya Blue Light Filter yükleyip, filtre rengini siyah(veya koyu renklerden biri)seçip %8-10 arası bir değere ayarlayın ve gezinti çubuğu kısmınıda açık yapın.

Root yapabilsek, KCAL kullanıp ekran renk ayarı ile tamamen bu sorunu aşmak mümkün. Yabancı forumlarda kesin renk ayar değerlerini de verdiler, soruna çözüm bulundu fakat ülkemizde satılan h990tr kodlu cihaza root yapan görmedim. Root olayı muamma olduğundan uğraşmak istemedim. Keşke oreo güncellemesi verecekleri zaman şu ekran renk kalibrasyonunu kendileri düzeltse de kurtulsak.

• h990tr yani Türkiye modeline root atabilen varmı?
  • hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba s6 edge plustan bu telefona geçilir mi.Özellikle kamera yönünden nasıl lg v20.S6 edege plusın nın ön kamerası beni tatmin ediyo lg v20 nin ön kamerası nasıl.Bide kaç saat ekran süresi alıyosunuz.S6 edge plusta %100 den %20 e 3 saat ekran süresi veriyo.
  • Oreo yu vermeyecekler sanırım, mayıs diyorlardı..

• Eylülden beri hiç güvenik güncellemesi bile gelmedi..

• quote:

Bütün ghost lar çıkar bu tema ile :) sorunsuz v20 kalmaz ..

Alıntıları Göster
    Temayı denedim. Benim V20 9 ayı doldurdu ghost most yok, o açıdan sorun yok fakat tema berbatmış ancak zevk renk meselesi tabi. 1-2 dk baktıktan sonra LG default temaya döndüm..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Bende var telefonu 2 aylıkken iade ettim yedek bataryasını hiç kullanmadım. Bende duruyor isterseniz size satabilirim.

• LG V20 Batarya ihtiyacı olan arkadaşlar orjinal batarya var iade ettiğim telefonun yedek bataryası hiç kullanılmamış zaten telefon bende 2 ay kadar kaldı düşünen arkadaşlar özelden yazabilirler.

• Arkadaşlar 2017 Eylül güncellemesi direk çöp! Her yönüyle.. Isınma, kasma, bir sürü bug, takılma ne ararsanız var yani.. Çok araştırdım herkeste aynı bu durum maalesef.. Tam cihazdan epey soğumuştum Mart ayı kdz'sini indirdim ve lgup ile yükledim. Üstüne bir de temiz hard reset yaptım. Telefon yağ gibi oldu ve en ufak kasma ısınma takılma vs. hiçbir şey kalmadı. Herkese tavsiyemdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxinanc

Arkadaşlar 2017 Eylül güncellemesi direk çöp! Her yönüyle.. Isınma, kasma, bir sürü bug, takılma ne ararsanız var yani.. Çok araştırdım herkeste aynı bu durum maalesef.. Tam cihazdan epey soğumuştum Mart ayı kdz'sini indirdim ve lgup ile yükledim. Üstüne bir de temiz hard reset yaptım. Telefon yağ gibi oldu ve en ufak kasma ısınma takılma vs. hiçbir şey kalmadı. Herkese tavsiyemdir.
    Hayırlı olsun, uygulamayı ayrıntılı mümkünse fotoğraflı anlatabilirseniz başlığı takip eden bir çok arkadaşa faydanız dokunabilir

• Bu aralar çok yoğun çalıştığım için detaylı anlatamıcam kusura bakmayın arkadaşlar. Ancak google'dan LG V20 stock rom yükleme diye aratırsanız detaylı anlatımlar mevcut. Kolay bir işlem zor değil herkes yapabilir. 👍 Telefon canavar oldu bu arada tekrardan şiddetle tavsiye ederim herkese. 👍👌

• Android 8 halen yok mu? Bu ekranda ghost olayı nihaywt bende de olmaya başladı bunun için garantiyre verilir mi cihaz?

• Android 8 halen yok mu? Bu ekranda ghost olayı nihaywt bende de olmaya başladı bunun için garantiyre verilir mi cihaz?

• lg çok sevidğim v20 aldım lanet ediyorum son 15 gündür şarjı hiç gitmiyor android 8 yada diğer çeşitli romlar nerede var türkiye uyumlu cihazlara
  • Cihazı 2.el uyguna buldum ama cihazın belli başlı kronik sorunları var mı öğrenmeden almak istemiyorum beni bilgilendirebilecek olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.