Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar hocam bende ghost screen pil ve açılıp kapanma sorunları yaşıyorum. Garantiye vermek istiyorum fakat Turkcell den alınma genpa ürünü. Bornovadaki lg servise verebilirmiyim cıhazı veya genpa servise mi vermem gerekli ürünü. Değişim veya ücret iadesi için ne gibi sorunları öne çıkarmam gerekli bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar.
  • valla hocam ithalatçı genpa olabilir ama servis paralel ithalat olmadığı sürece hepsi aynı.Sorun olmaz arar teyit ederseniz.

Değişim şansı istiyorsanız telefon bazen kapanıyor ekranda ghost.screen var pil çabuk bitiyor bazen kendi kendine kapanıyor yazın ilave olarak mutlaka ses açma tuşu bazen algılamıyor tuşta sorun var ve ahize sesi cızırtılı yazın.ne kadar sorun okadar değişim şansı.

keşke yalan dolana gerek kalmasa ama lg işte cihazlar sabıkalı potansiyal arızalı hepsi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Öncelikle İlgi ve alakanız için teşekkür ederim hocam. Lg yi severim fakat g3 den sonra gözümden iyice düştü. şahsi görüşüm onca kronik soruna rağmen en iyi Lg telefonu G2 idi.

Bakalım vericem yarın garantiye yaşadığım tecrübeleri burada paylaşırım.
  • rica ederim hocam g2 bozulmasa halen kullanırdım bozuldu paralel ihtalattı delta servis yapmayınca thh den ücret iadesi çıktı.g2 üstüne g4 v10 v20 kullandım hiç biri bir g2 tadı vermedi.Adamlar çerçevesiz akımı başlattılar sonra saçmaladılar.şimdi her markanın benzer tasarım telefonları var artık şansları çok düşük g6 1500 olsa tutardı ancak artık korkudan kimse lg almıyor artık.

çok doğru dediniz artık Cep telefonu sektöründen ayrılsalar yeridir herkes şikayetçi. Zibilyon tane kronik sıkıntıyla geliyorlar üstüne üstük güncel akımları sorunları düzeltmeden satışa sunuyorlar bakalım şimdi v30 da neler neler yaşanacak. LG de diğer beğendiğim telefonla G Flex di zamanında aykırı cihazlar yaptılar fakat şuanda populerliğe önem veriyorlar.
    Kargoyla göndermek riskli değil mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wickedfb kullanıcısına yanıt
    riskli sorumluluk red evrakı bile imzamatıyorlar.Burada size iş düşüyor güzel ambalajlama önemli.

• Yeni güncelleme gelmiş

• H990DS cihazlara gelmiş sanırım TR cihazlara ota da henüz birşey yok.. Bu arada 200mb lık bir güncelleme yeni versiyon için ümitlenmeyin..

• Müthiş bir koruyucu cam buldum yurt dışı forumlarda gezerken şiddetle tavsiye ederim. İçinden 2 adet çıkıyor. Kargoyla falan 60tl yi buluyor.

• yosunkaya kullanıcısına yanıt
    sakın alma ben aldım çok kötü durdu sanki tv ön önüne cam koyar.gibi.durdu.

Meeb bunun aynısından aldığına eminmisin? Oleofobik kaplaması ayrı güzel , takıldığında belli olmaması ayrı güzel. spigen kılıfla kullanıyorum rugged armour olanınla kenarlardan birebir oturdu ne kalkma var ne birşey .Hatta öyle güzel ayarlanmış ki sankı bu kılıf için üretilmiş diyenilirim. Şu anki görüntüsünü telefonumun çekemiyorum ama onu da çekip koyarım. tv önüne birşey koymuş gibi durmuyor hatta kesinlikle çok çok güzel duruyor. Ekran koruyucu camından sıkılan eden varsa Amazondan sipariş edin kesinlikle. Ben kolay kolay ürün beğenmeyen kıl herifin tekiyimdir ama bu ürüne bayıldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 5 Mart 2018; 9:14:33 >
  • yosunkaya kullanıcısına yanıt
    benim aldığım buydu ve dediğim gibi çok kaba durdu.

https://tr.aliexpress.com/item/Nicotd-9H-2-5D-Colorful-Full-Cover-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-LG-V20-Explosion-Proof/32812377897.html

siz kılıfla kullandığınız için kamufile etmiş olabilir.Ancak ben aldığımdan beri kılıfsız kullanıyorum.
    meeb , benim aldığımda buhttps://www.amazon.com/2-Pack-Protector-PThink-Coverage-Tempered/dp/B01N1RKQI0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1520242425&sr=8-1&keywords=pthink+v20+glass

Gerçekten gözü kapalı tavsiye ederim herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 5 Mart 2018; 12:52:38 >
  • İyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacaktı. 2. El v20 aldım ekran kapalıyken üstteki bildirim ekranından aşağı doğru parlama oluyor bu normal mi yoksa ekran değişmiş olabilir mi bilgi verebilirseniz memnun olurum

• Arkadaşlar bu ikonun ne anlama geldiğini bilen varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

Arkadaşlar bu ikonun ne anlama geldiğini bilen varmı?

günlük egzersiz hedefiyle alakalı olabilir mi acaba

• veri tasarrufu (veri kaydedici )açık hocam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 15 Mart 2018; 13:44:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

veri tasarrufu (veri kaydedici )açık hocam .

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyacell

İyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacaktı. 2. El v20 aldım ekran kapalıyken üstteki bildirim ekranından aşağı doğru parlama oluyor bu normal mi yoksa ekran değişmiş olabilir mi bilgi verebilirseniz memnun olurum

Normal

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.