Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG V30 gorselleri ve ozellikleri sizmis.

Bataryanin gomulu oldugunu gorunce V20'in degerini bir kez daha anladim.

10 saniye icinde 0%'dan 100% sarja cikmak bu devirde buyuk luks.

V20 almak isteyenlere tavsiyem V30'u beklemeleri. Stok eritmek amacli fiyati oldukca dusecektir. Bu kadar girtlak dolu telefon rahatlikla sizi 3 sene goturecektir. Tum telefon ureticileri infrared, 3.5 mm jack ve cikartilabilir pili yok edince daha da degere binecek bu cihaz.

Cihazla ilgili siklikla karsilasilan sorunlara, sorulara ve cozumlerine de degineyim 9 aylık kullanicisi olarak.

Bootloop : Soylentiden ibaret, korkmaniza gerek yok.

Ghost screen : Yaz aylarinin gelmesiyle beraber gecici olarak yasanabiliyor. Dert etmeyin ekrani bir sure kapali tuttugunuzda geciyor tamamen. Kalici olmasi mumkun degil zaten OLED ekranlarin calisma prensibine gore.

On kamera goruntu kalitesi : Telefonun belki de en zayif noktasi (lg nin kotu yazilimindan dolayi) , selfie hayraniysaniz size bu telefonu pek onermem.

Auto modda fotograf kalitesi : Bu telefon ufak bir DSLR islevi gordugunden dolayi manual modda kullanilmasi elzemdir, ve ciddi basarili fotograflar yakalayabilir. Surekli auto mod kullanacaksaniz bu telefonu tavsiye etmem. Arada kullaniyor ve sikinti yasiyorsaniz da HDR modunu kapattiginizda daha iyi sonuclar alirsiniz.

Guncellemeler : Yavas olsalar da Android 0 (8.0) bu telefona gelecektir, iciniz rahat olsun.

Root : Yapmasi simdilik cok zor, zaten gordugum kadariyla bu forumdaki kullanicilar pek ilgilenmiyor root isiyle. Ama imkaniniz var ugrasirsaniz.

Telefonla beraber guzel bir kulaklik (50 ohm ve ustu) ve ekstra pil almanizi da tavsiye ederim. Bambaska bir deneyim sunuyor size diger telefonlara kiyasla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katılıyorum.Tek umudum ghost screen olayının havalar soğuyunca görünmemesi.

Ancak anladığım panelin soğutucusu işlevini kaybediyor yani kışında karşımıza çıkacak gibi.Bunu cihazı klimalı ortamda kullanmama rağmen ghost screenin belirmesinden anladım.

Tabii dediğiniz gibi irdalı ,3.5mm jacklı , çift tıklı , qslide lı vs. , sağlam gövdeli başka bir telefon olmadığı için şuan benim için v20 den başkası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 7 Ağustos 2017; 9:35:10 >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    ikinci ekranı unuttum :)
  • Merhaba arkadaşlar.

Benim V20 aldığımdan beri hiç format atmadım. yaklaşık 7 ay oluyor. Hafıza kullanım 50 GB oldu. Cihaz kasmaya başladı. Uygulamaları geç açıyor vs. Sıfırlamadan tekrar hızlandırmaya yarayan bir uygulama veya yöntem var mı?

Yoksa cihazı sıfırlamak zorunda kalacağım ki 7 aydan beri kurulu uygulamalar, fotoğraflar falan baştan başlasın istemiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Merhaba arkadaşlar.

Benim V20 aldığımdan beri hiç format atmadım. yaklaşık 7 ay oluyor. Hafıza kullanım 50 GB oldu. Cihaz kasmaya başladı. Uygulamaları geç açıyor vs. Sıfırlamadan tekrar hızlandırmaya yarayan bir uygulama veya yöntem var mı?

Yoksa cihazı sıfırlamak zorunda kalacağım ki 7 aydan beri kurulu uygulamalar, fotoğraflar falan baştan başlasın istemiyorum :(

Hocam uygulamaları ve galeriyi hafıza kartına tasiyin telefonun yuku hafifler. Hafiza kartiniz oldugunu varsayarak yaziyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

Hocam konuyu takip edebildigim kadarıyla telefonu alali 3 4 ay olmus memnun musunuz hala telefondan?

• Bugun şarj aletimin kablosu koptu orijinal değildi ve hızlı şarj etmiyodu orijinal kabloyu nerden bulabilirim eskisini vatan bilgisayardan almıştım ve hızlı şarj etmiyo diye uyarı veriyodu

• Arkadaşlar Antalya içi elden 7 aylık sorunsuz v20 cihazımı satıyorum cihaza bakmak isteyen gelir bakar bi çayımı içer ghost,bootlop vs sorunları yaşamadım cihaz büyük geldiği için satıyorum daha compact bir cihaza geçicem kutu fatura 2 adet şarj aleti 1 adet data kablosu 2 adet kılıf(1 tanesi spigen marka şuan kullanıyorum) almak isteyen arkadaşlar ulaşabilir mantıklı takasa açığım iyi forumlar.

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2417708/fa4afa5f-6573-4808-9070-87b94569a5ac.jpg[/simage

• Arkadaşlar bende telefonumu sarj edıyordum hersey orjınal olarak sarj aletı falan.Koku gelmeye başladı bır baktım telefon ısınmıs ve sarj soketı yanmış.servıse verdım telefonu bakalım ne dıyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterman

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Hocam uygulamaları ve galeriyi hafıza kartına tasiyin telefonun yuku hafifler. Hafiza kartiniz oldugunu varsayarak yaziyorum.

Yok hocam hafıza kartı kullanmıyorum.
  • Arkadaşlar öncelikle bu konu altına yazdığım için kusura bakmayın. Çünkü bu cihazı sadece Aptx HD destekli telefon sahipleri tam performans kullanabilecek.

Kablosuz olarak 24Bit ses aktarımı sağlayan Astell&Kern XB10 Bluetooth DAC ı satıyorum. Bu minik cihazın özelliği Bluetooth Aptx HD destekleyen ilk harici bluetooth müzik çalar olması. LG V20 de de Aptx HD olduğu için ve Bluetooth aktarımının ne konuma geldiğini görmek için aldım. Sesi gerçekten çok başarılı (kendi üzerinde sesi işleyen 2 DAC bulunuyor) ancak nakit ihtiyacım var ve kablolu bağlantı ile devam edeceğim şimdilik.

Almayı düşünen olursa PM atabilir. Düşündüğüm fiyat 550 TL.

Ürünü toplamda 20 saat bile kullanmadım kutusu garantisi vs herşeyi tamdır. Sennheiser Türkiye'den alınmıştır.

Ürünle ilgili bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    https://sennheiser.com.tr/product/xb10-yuksek-cozunurluklu-bluetooth-dijital-ses-cevirici-dac

Sennheiser sayfasında 971 TL ancak ben indirimli olarak aldığım için (583 TL ye aldım) uygun fiyata satıyorum. Dediğim gibi fiyat 550 TL ufak bir pazarlık payı olabilir.

Türkçe bir inceleme şurada var:
    https://www.youtube.com/watch?v=FJCKPpkSCyA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 10 Ağustos 2017; 12:20:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sterman

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Yok hocam hafıza kartı kullanmıyorum.

Sd Maid ve Ccleaner gibi programlar var ama bunlar gecici hafizayi bosaltmaktan baska bir ise yaramıyor. Kisa sure bir rahatlik saglayabilir ama kalici bir cozum degil.

En iyi cozum bir hafıza kartı alip medya dosyalarini onun icinde depolamak.

• merhaba arkadaşlar telefonun kronik bir sorunu varmı acaba bootloop olayı varmı ghost screen olayı rahatsız edicimi sizce pek anlamamda birdehttp://www.hepsiburada.com/lg-v20-b-o-h3-kulaklik-ekstra-batarya-p-HBV000003X8XO?magaza=Hepsiburada hala kulaklık batarya kampanyası devam ediyor mu cihazı alanlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

merhaba arkadaşlar telefonun kronik bir sorunu varmı acaba bootloop olayı varmı ghost screen olayı rahatsız edicimi sizce pek anlamamda birdehttp://www.hepsiburada.com/lg-v20-b-o-h3-kulaklik-ekstra-batarya-p-HBV000003X8XO?magaza=Hepsiburada hala kulaklık batarya kampanyası devam ediyor mu cihazı alanlar için

Merhabalar.

Su an 10 gündür kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Telefon kullanıcısına özgürlük sunuyor. Nazar değmesin harika bir telefon.

64 gb hafızası var ve artırılabilir hafızaya sahip. Pil değiştirebilmek apayrı bir kolaylık sunuyor. Ben cok beğendim telefonu umarım hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadan uzun yıllar kullanabiliriz.

Bahsettiğiniz sıkıntılarla çok fazla karşılaşan yok. Öyle olsaydı konu sürekli güncel olurdu.

• LG V20 5 aylık kullanıcı deneyimi sonucu: %23 şarj ile saat 11 de bıraktığım telefon saat 02:00 de sorunsuzdu. Sabah 08:00'de telefon açılmadı. Şarjı bitmiştir dedim. Şarja taktım, 20dk sonra açmaya çalıştım hiçbişey yok. İşe geldim, 1 saat daha şarja taktım. Hard reset tuş kombinasyonu denedim olmadı. pili çıkarttım tekrar taktım olmadı. Saat öğlen 13.25 servise verdim. Servis anakart değişecek gibi görünüyor dedi. Satınalmak isteyenlere duyurulur :( İşin yoksa telefon peşinde koş ! = LG

Ek bilgi: Telefonda hor kullanım asla olmadı, özel darbe emici kılıf ile kullanıldı(80 lira fiyatı var kılıfın). Sadece bir kere yığılmış kuma düştü bel hizasından ve yaklaşık 2 ay önce. Başka düşme, darbe, eğilme yok. Bu kadar çıt kırıldım olacağını asla tahmin etmemiştim ama sonuç ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gry79 -- 16 Ağustos 2017; 14:21:37 >
  • kullanalı 1 yıl oluyor 128 gb hafıza kartı takılı hala kullanıyorum
    benim ihtiyaçlarıma cevap verdi hafıza kartını çok kullandım pc ye takıp yedeklemeler defalarca farklı bilgisayarlara takıp kullandım 150 den fazla diziyi flasha atıp izledim. batarya kullanımım normal 20 gb anker powerbankımı arasıra kullanıyorum.
    her kullanıcınn kullanma şekli farklıdır ben oyun oynamam ama mp3 çok dinlerim dizi film izlerim. (hafıza kartından) telefon video whats up resimleri hafıza kartıma ayarladım
    you tube dan fazla bişe izlemem internet bağlantım gün boyu mobil bağlantıdır.
  • Bir sene oldu, Maşallahh... Taş gibi kullanıyorum, oyunu, filmi esirgemiyorum, sınırlarını zorluyorum daha tık demedi, kılıfıyla birlikte asfaltta, mermerde bir kaç takla atmışlığı var, alacak olanlara duyurulur :))

• Multimedya özelliklerini kullanmayacaksanız zaten bu telefonu satın almayın.

• Telefonu Aralık ta aldım bu sıcaklarda biraz ghost screen yaptı ama başka sorun yok. Pili normal kullanımda günü çıkarıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonda şebeke problemi yaşıyorum. Bulunduğum yerde Samsung A5 2016 3g ile bağlanırken, v20 kısmen 2g çoğu zaman hiç çekmiyor.

Bunun bir çözümü falan var mı?

Lg telefonlarda uzun zamandır yaşanan bir problem olduğunu biliyorum bunun. Şehir merkezinde hiç bir problem yokken kırsalda çekim kalitesi çok çok kötü.

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.