Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yaklasik 15 gundur v20 yi kullanıyorum. Şık bir telefon. Bataryasi ve ses ozellikleri beni fazlasiyla memnun etti. Fakat muhtemelen yazilimsal nedenlerden dolayı telefonun calismasi pek kararli gelmedi bana. 4 gb ram ve 64 gb lık dahili hafizasindan daha cok performans beklerdim. Telefonda bazen yavaslamalar oluyor. Ozellikle bildirim menüsünde tek tiklama ile islem yapilamiyor. Tabi bu her zaman olmuyor ama yine de ara sira da olsa sinir bozucu bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem_6655 E kullanıcısına yanıt
    Bu sorun herkeste var gibi bende v10 da inanın ki daha stabil ve hızlı çalışıyor. V20 özellikle ısının ca yavaşlıyor takılmalar başlıyor.

Sözde v20 7.0 üzerine geliştirirmiş ama arayüzdeki birçok eksiltmeye rağmen pek stabil çalışmıyor.

Umarım yazılımsaldır ve düzeltilir.

• arkadaşlar bugün yanlışlıkla 6 yıllık anıların olduğu hafıza kartını biçimlendirdim, üstüne bişey kaydetmedim ardından, sanırım kurtarılma durumu oluyomuş, yardımcı olabilir misiniz fikriniz varsa yapayım :(
    benim için çok önemli utanmasam ağlarım yani napsam bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: condorn

arkadaşlar bugün yanlışlıkla 6 yıllık anıların olduğu hafıza kartını biçimlendirdim, üstüne bişey kaydetmedim ardından, sanırım kurtarılma durumu oluyomuş, yardımcı olabilir misiniz fikriniz varsa yapayım :(
    benim için çok önemli utanmasam ağlarım yani napsam bilmiyorum

Hiçbirşey yazmayın, ve telefondan çıkarın. Kart okuyucuyla bilgisayara takın R-Studio Data Recovery veya Diskinternals programını deneyin. Disk olarak Micro SD kartını görmezse Android üzerinden recover programıyla denemek daha iyi olabilir.

• Merhabalar
    Bende bugün v20 aldım kulaklık ve ekstra batarya olandan fakat verilen kulaklık sanki h3 değil yine bang olufsen logosu var üstünde ama bir tuhaflık var içime bir şüphe düştü. Nasıl anlarım bunu acaba ?
  • mehmetayhan22 M kullanıcısına yanıt
    Resmini koyma şansınız var mı?

Bende h3 varda inanınki v10 nun akg kulaklık daha iyi ses veriyor.

Birde kutu içersinden çıkan kulaklığı merak ediyorum.

• Arkadaslar cihazın üst köşelerinde çok çok hafif de olsa az bir oturmama sorunu var mı? Arka kapaktan bahsediyorum. Çünkü cihazin arka kapağını açtığımda içinin tozlanmış olduğunu fark ettim. Sizde durum nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetayhan22

Merhabalar
    Bende bugün v20 aldım kulaklık ve ekstra batarya olandan fakat verilen kulaklık sanki h3 değil yine bang olufsen logosu var üstünde ama bir tuhaflık var içime bir şüphe düştü. Nasıl anlarım bunu acaba ?

Hayırlı olsun.

Cihazı nereden ve kaç paraya aldınız? Yedek batarya ve BO kulaklık yeni kampanya mı oluyor?

• bir kaç resim koyayım oynama yada düzeltme hiçbirşey yok otomatik modda çekildi kimisi geniş açıyla çekildi
    daha öncede bahsettiğim gibi beyazlama var bazı resimlerde çok ışık alabildiği için bu tarz resimlerde manuel moda geçerek iso ayarını yaparak çok daha düzgün renklerde foto çekiliyor.

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

• Sanal gerçeklik gözlüğü kullanan var mı?Bu konuda hiçbir bilgi ve tecrubem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu540

arkdaşlar bir dorum daha olacak eskiden note edge kullanırken yan ekranda kullanılan uygulamar vs gibi çeşitli kullanım özellikleri vardı biliyorsunuz oda ikinci bir ekrandı dğier edgeler gibi tek ekran sadece kavisli değildi. Bu v20de de o küçük ekranı bu şekilde kullanmak için olank varmı. Mesela note edge açık uygulamar arasında hızlı geçiş için kullanıyordum veya favori uygulamar veya saat be bildirim ekranı veya always on özelliği baya veya oldu çok işlevli idi yani.

Bu istediklerinden daha fazlasını sunuyor. Ekran kapalı iken imza yada tarih saat, Hızlı araçlar ve açıksa müzik uygulamasını görüyorsun. Ekran açık iken seçenek çok daha fazla.(Şekil 1.a)
     ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dancingman -- 27 Mart 2017; 10:21:23 >

• dancingman kullanıcısına yanıt
    Ekranı 5.7 imiş ya note edge dr o yüzden çıkardım elden g5 var by bile büyük geliyor ama sırf o özellik için alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: hslk

Paylaşım için sağolun. Peki sennheiser cx 3.00 hakkında kullanım tecrübeniz ya da fikriniz var mı.Ürünün ses kalitesinin iyi olduğu söyleniyor genelde ancak bazı yorumlarda ses seviyesinin yüksek olmadığı söylenmiş. Gerektiğinde yüksek ses sevdiğim için bu durum beni rahatsız etti. Yoksa ciddi almayı düşünüyordum. Sizin önerdiğiniz model de zaten aklımda olan alternatiflerden biri. Bir de sony ex750 var ama 350TL ve o kadar para vermeye değmez gibi geliyor bir arkadaşın da dediği gibi. Bu arada ex650 için tizlerin çok rahatsız edici olduğu yönünde görüşler var siz nedersiniz.

Daha 2 gün önce getirdi arkadaşım almanyadan hediye olarak sennheiser cx 3.00, kulaklık tasarım olarak çok şık, kırmızı renk bendeki, kulaklıklar küçük ve hafif, rahatsız etmiyor, kulağıma tam oturuyor ve ses izolasyonu gayet başarılı, ses olarak da sahnesi çok iyi, bas sesler asla mid ve tizlerin önüne geçmiyor, çok dengeli bir sahnesi var, bence kulaklık tam bir f/p ürünü. Bu arada ben G2 de kullanıyorum fakat dinlediğim parçalar flac. A9 vardı sattım, çok isterdim A9 da dinlemek.

• dancingman kullanıcısına yanıt
    birde hocam bu hi fi plus ne işe yarar blutaooth hoparlör gibi birşey mi?
  • arkadaşlar hafıza kartından silinen verileri nasıl geri getirebilirim bilen var mı rahmetli arkadaşımın fotoları vardı ya beraber çekildiğimiz 6 yıllık fotolar :(

recuva uygulamasını denedim 11 png dosyası bulundu sade, diskinstaller denedim 9gb buldu ama resimlerin hepsini 5 mb gösteriyor, açmıyor da zaten :((

• Arkadaşlar merhaba

Ben v20 almayı düşünüyorum şuan g4 kullanıyorum 1 ay önce 0 ı ile deişim oldu g4 yeni seri 611k geldi şuan g6 beklemekteyim acaba diyorum g6 yerine v20 de tercih edilebilirmi aradaki gözle görülür fark lg g6 s821 v20 s820 g6 suya toza dayanıklı g6 100mah pili büyük ve ekran kasa oranı çok iyi g6 da v20 ye gelirsek pil çıkıyor hifi ses dac ı lg g6 32 bildiğim kadarıyla v20 64gb fiyat olarak g6 3400tl v20 2800tl yani 600 tl verilip g6 alınırmı yoksa v20 alıp geçilirmi

Birde v20 de baktığım gördüğüm kadarıyla karanlık ortamda siyah ekranda cihazın kenarlarında ekranda yoğum ışık sızması olduğunu duydum

Birde g4 den geçen varsa boyut olarak sorun yaşadınızmı pil olarak ekran olarak fark varmı pek

Birde hepsiburada,com da b&g kulaklik 360cam kamera hifi plus hediyeli lg Türkiye garantili 2800tl ordan alsak son seri gelirmi yani 700 lü seri olması lazım lg vintek dede 2999tl fiyatı arada 200tl fark var

• deNizZz 01 kullanıcısına yanıt
    Diskdigger diye bi program vardı denesene bulduğu fotoğraflara bakıp istediğini kasdebiliyordun. Ama programın fullu olması lazım kayıt için keyli bul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deNizZz 01

arkadaşlar hafıza kartından silinen verileri nasıl geri getirebilirim bilen var mı rahmetli arkadaşımın fotoları vardı ya beraber çekildiğimiz 6 yıllık fotolar :(

recuva uygulamasını denedim 11 png dosyası bulundu sade, diskinstaller denedim 9gb buldu ama resimlerin hepsini 5 mb gösteriyor, açmıyor da zaten :((

Başka bir kullanıcı adıyla soran sizdiniz sanırım? R-Studio önermiştim. Onu da deneyin olmazsa hafıza kartını telefona takıp Google Play den indireceğiniz Undeleter Recover Files ı deneyin,

• Arkadaslar cihazın üst köşelerinde çok çok hafif de olsa az bir oturmama sorunu var mı? Arka kapaktan bahsediyorum. Çünkü cihazin arka kapağını açtığımda içinin tozlanmış olduğunu fark ettim. Sizde durum nasıl?

• chaturanga C kullanıcısına yanıt
    aynı kişiyim hocam, r studioyu indirdim denicem bakalım

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.