Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburadada satılıyor biraz daha uygun fiyatı tercih edilebilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Meraktan deneyiverdim dediğiniz gibi iyi gibi ama v10 quick beat 3 kulaklığı daha az da olsa sesi daha detaylı ve en önemlisi dışarıya kaçırmıyor sesi.

H3 çok fazla dışarıdan duyuluyor izalasyon kötü malzeme kötü plastik ve dolaşıyor hemen başı kırılacak gibi duruyor.

200 250 neyse ama bence kesinlikle satılan fiyat 700 800 leri haketmiyor.teşekkürler hocam.

Hocam peki kulaklıgı normal mi yoksa yüksek empedanslı olarak mı görüyor hifi ayarlarında bakarmısınuz kütfen vende bi normal bi yüksek oluyor ara sıra çözemedim neden .

• quote:

Orijinalden alıntı: g_o_k_h_a_n

Suan LG G4 kullanıyorum..bildiginiz uzere bu g4 ler anakart sorunlu..bozulmasini bekliyorum... Bozulursa v20 almayı düşünüyorum..v20 de kronik bir sorun yasayan oldumu

.cihazin herhangi rahatsız edici bir sorunu varmi..

LG G4 ten geçmiş biri olarak tavsiye ederim. Özellikle pil performansı olarak. 17 Aralıktan beri kullanıyorum sorun yok. Kamera çıkıntısını yok eden sağlam bir kılıfla kullanıyorum çatlama riskide kalmadı(eğer varsa). Sadece kamera gece çekimlerinde g4 ten biraz geride kalmış gibi geldi. G4 resimlerdeki arka planda uzakta olan nesneleri daha net veriyordu, V20 yakınlaştırınca dağıtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Meraktan deneyiverdim dediğiniz gibi iyi gibi ama v10 quick beat 3 kulaklığı daha az da olsa sesi daha detaylı ve en önemlisi dışarıya kaçırmıyor sesi.

H3 çok fazla dışarıdan duyuluyor izalasyon kötü malzeme kötü plastik ve dolaşıyor hemen başı kırılacak gibi duruyor.

200 250 neyse ama bence kesinlikle satılan fiyat 700 800 leri haketmiyor.teşekkürler hocam.

Plastik derken? benim kulaklık başı alüminyum.
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    Kablo üzerinde örgü yok.

Jack girişi plastik .

• Yoo plastik değil, H3 ün jack girişi de Alüminyum. Tek sorunu bana göre kablosu sert şöyle yumuşak esnek silikon değil. Bilmiyorum belki zamanla yumuşar.
  • Selamünaleyküm arkadaşlar hepimizin bildiği gibi v20de de ışık sızması var. Az önce ikinci ekranın sol başlangıç yerinden sağa doğru siyahımsı bir leke var bu durum bir video açıp duraklattığınızda ikinci ekranda beyaz ekran üzerinde video bildirimi görünüyor bir kaç saniye o zaman farkedebilirsiniz. Kontrol edebilir misiniz teşekkürler.

• JhonAmora1453 J kullanıcısına yanıt
    2. ekrandan gelen sızma pek kafaya takılacak durum değil aslında bu durum sadece çok karanlık bir ortamda belli oluyor.Önemli olan ana ekranda sızma olmaması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DADAŞ2500 D kullanıcısına yanıt
    Sızmadan ziyade ikinci ekranın sol başından sağa doğru arka plan beyazken hafif bir siyahlaşma var gibi sizde de var mı?

• hslk kullanıcısına yanıt
    Sony MDR-EX650 Yüksek Çözünürlüklü Mikrofonlu Kulaklık öneririm fakat 10-15 gün kullanarak içindeki reçine veya koruyucu maddesinin erimesini -dağılma artık ne diyorsa uçmasını beklemen gerek aksi halde tizzler ve vuruşlar aslaolmıyacak yani ses dalgaları kesik kalacak....hemen hemen tüm gelişmiş kulaklıklarda son dönem bu burn in benzeri mevcut vark çünkü paketlenmiş ürünler silikonlu yağ vb ürünlerle korunuyor.... white noice veya işlemci, istemcideki dip sesleri sony çok fazla açığa çıkarıyor düşük seste veya müzik kesildiğinde bunları duyarsınız-ses sahnesi geniş olsun diye hassas sürücüer fazla filtre edilmemiş kısaca en kısıkta müzik dinlemek için değilde yüksek ses kullannalara uygun.... Ses sahnesi geniş kulaklık -bass gitar sesi-enstrümanın gerçek sesine yakın ses istiyorsanız en ucuz ve verimli cihaz bu. Kenim sennheiser ie8 vb 1.500tl üstü kulaklıklarda kullandığımdan rakamı en ucuz ses sahnesi geniş önerim bu tabii rap dinliyorsanız veya pop buna hiçte ihtiyacın olmaz zaten 15 gün cihazın düzelmesinide beklemessin öyle bir durumda ne berbat bir kulaklık der geçersin.HTC 10 un kutusundan çıkan yüksek çözünürlüklü kulaklığından daha fazla ses sahnesi mevcut dışarıyada ses 0, mikrofonuda oldukca hassas.

• JhonAmora1453 J kullanıcısına yanıt
    Bu sızıntı ana ekranda kameranın hemen altında mı? Resim ekleyebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: JhonAmora1453

Sızmadan ziyade ikinci ekranın sol başından sağa doğru arka plan beyazken hafif bir siyahlaşma var gibi sizde de var mı?

Bunun gibi mi?

https://www.reddit.com/r/lgv20/comments/5bfn36/is_this_light_bleed_under_the_camera_lens_on_top/

• DADAŞ2500 D kullanıcısına yanıt

Bu kısımda fakat youtube den video açın sonra duraklatın ikinci ekran beyaz olacak o şekilde soldan sağa doğru siyahımsı gibi dikkatli bakarsanız ışık sızması değil daha farklı bir şey cevabınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: JhonAmora1453

Bu kısımda fakat youtube den video açın sonra duraklatın ikinci ekran beyaz olacak o şekilde soldan sağa doğru siyahımsı gibi dikkatli bakarsanız ışık sızması değil daha farklı bir şey cevabınızı bekliyorum

Hocam video açtım tam ekran yaptım video yu duraklattım ama bir sorun göremedim. Zaten ekran siyah nasıl bir siyahlıktan bahsediyorsunuz anlamadım. Peki verdiğim linkteki gibi ana ekranda bir sızma var mı?

• meeb kullanıcısına yanıt
    Verdiğin degerli bilgiler icin tsk ederim..bu kamera cam çatlaması çıkıntı olduğu için masaya falan koyunca mi çatlıyor yoksa g3 lerde olusan kendi kendine çatlayan kasa gibi bişey mi

• dancingman kullanıcısına yanıt
    Desenize g4 bozulmasa v20 ye geçmenin bi anlamı yok.. Pil performansı dışında..sizinde mi bozuldu g4.. Ben bi türlü bozamadimda.. Sabah 8 aksam 10 full sarjda takılı.. Belki gun icinde toplamda 1 saat kapalı kalıyordur ekrani.. Full oyun YouTube.. Telefon cayır cayır yanıyor yinede bozulmadı...garanti bitmeden bozulsa diye bakıyorum..
    Hafızayı da kastım ama oda bozmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g_o_k_h_a_n -- 23 Mart 2017; 21:3:35 >
  • https://youtu.be/jO3qArI4zEM Volkan Manav V20'de ghost screen olmadığını iddia ediyor.

• perperek kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için sağolun. Peki sennheiser cx 3.00 hakkında kullanım tecrübeniz ya da fikriniz var mı.Ürünün ses kalitesinin iyi olduğu söyleniyor genelde ancak bazı yorumlarda ses seviyesinin yüksek olmadığı söylenmiş. Gerektiğinde yüksek ses sevdiğim için bu durum beni rahatsız etti. Yoksa ciddi almayı düşünüyordum. Sizin önerdiğiniz model de zaten aklımda olan alternatiflerden biri. Bir de sony ex750 var ama 350TL ve o kadar para vermeye değmez gibi geliyor bir arkadaşın da dediği gibi. Bu arada ex650 için tizlerin çok rahatsız edici olduğu yönünde görüşler var siz nedersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hslk -- 24 Mart 2017; 0:20:58 >
  • arkadaşlar lg v20 tel.imi maalesef satmak durumundayım ilgilenen olursa pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Sony MDR-EX650 Yüksek Çözünürlüklü Mikrofonlu Kulaklık öneririm fakat 10-15 gün kullanarak içindeki reçine veya koruyucu maddesinin erimesini -dağılma artık ne diyorsa uçmasını beklemen gerek aksi halde tizzler ve vuruşlar aslaolmıyacak yani ses dalgaları kesik kalacak....hemen hemen tüm gelişmiş kulaklıklarda son dönem bu burn in benzeri mevcut vark çünkü paketlenmiş ürünler silikonlu yağ vb ürünlerle korunuyor.... white noice veya işlemci, istemcideki dip sesleri sony çok fazla açığa çıkarıyor düşük seste veya müzik kesildiğinde bunları duyarsınız-ses sahnesi geniş olsun diye hassas sürücüer fazla filtre edilmemiş kısaca en kısıkta müzik dinlemek için değilde yüksek ses kullannalara uygun.... Ses sahnesi geniş kulaklık -bass gitar sesi-enstrümanın gerçek sesine yakın ses istiyorsanız en ucuz ve verimli cihaz bu. Kenim sennheiser ie8 vb 1.500tl üstü kulaklıklarda kullandığımdan rakamı en ucuz ses sahnesi geniş önerim bu tabii rap dinliyorsanız veya pop buna hiçte ihtiyacın olmaz zaten 15 gün cihazın düzelmesinide beklemessin öyle bir durumda ne berbat bir kulaklık der geçersin.HTC 10 un kutusundan çıkan yüksek çözünürlüklü kulaklığından daha fazla ses sahnesi mevcut dışarıyada ses 0, mikrofonuda oldukca hassas.

Hocam burn in olayının reçineyle bir ilgisini hiç duymamıştım. Varsa bir kaynak iletebilir misiniz ilginç geldi çünkü. Burn in daha çok kulaklık sürücülerinin ses karakterinin bir süre baskı altında tutulup (yani farklı frekanslardaki sesin uzun süre kulaklığa verilmesiyle) oturmasını sağlama işlemidir. Eğer kulaklık sürücülerinde reçine kullanılıyorsa dediğiniz gibi olabilir.

Birde burn in bazılarını göre şehir efsanesidir, bazılarına göre ise gerçekten fark oluşturur. Yani bu konuda millet ikiye bölünmüş durumda :)

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.