Şimdi Ara

Lg v10 güncelleme hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce teknosadan lg v10 aldım telefonla biraz vakit geçirdikten sonra android sürümünün 5.1.1 olduğunu farkettim ve hemen güncelleme yaptım fakat internetteki lg v10 android 6.1 800 mb civarında birşey ama benim indirdiğim 345 mb civarındaydı
    Benim asıl sorunum şu
    İnternettekinin 800 mb olduğunu görünce tekrar android sürümüne baktım ve hala 5.1.1 olduğunu gördüm güncellemiş olmama rağmen
    Yazılım güncellemelerini kontrol et diyorum ve bana mevcut os sürümünde en son yazılımı kullanıyorsunuz diyor ama hala android 5.1.1 gözüküyor ne yapmam gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım arkadaşlar

• Up

• Cihaz TR cihaz olmayabilir. Yani LG türkiye garantili olmayabilir. Böyle olunca ithalat eden firma ithalat ettiği bölge için gerekli güncelleme yayınlanmamış olabilir.
  • shindorei kullanıcısına yanıt
    Hocam teknosadan almıştım hiç bilmiyorum hangi ülkenin olduğunu
    Nasıl öğrenebilirim peki

• quote:

Orijinalden alıntı: protonefridyum

Hocam teknosadan almıştım hiç bilmiyorum hangi ülkenin olduğunu
    Nasıl öğrenebilirim peki

Teknosaya gidip bence sorun.
  • protonefridyum kullanıcısına yanıt
    Kutusunun üzerinde çıkartma olur. LG Türkiye garantili cihazlarda Kırmızı LG Türkiye çıkartması var.
    Cevap için teşekkürler hocam
    Kutuya baktım kıtmızı hiçbirşey yoktu fakat kullanım kılavuzu türkçe
    Aklım karıştı

Kutu üzerinde bandrol vardır dağıtımcı firmanın. Oradan hangi firmanın ürünü temin ettiğini öğrenebilirsin. Netcell v.s. gibi. Kılavuzun türkçe olması aklını karıştırmasın. Sonuç itibari ile ingilizce ve arapça kullanma kılavuzları da çıkıyor. Normal yani.
    Kutunun ayrıyeten bir kaplaması falan varmış yeni gördüm ve dediğiniz gibi kırmızı lg çıkartması var yani ürün türkiye
    Peki neden böyle oluyor ne yapmamı önerirsiniz hocam

Telefonu fabrika ayarlarına alıp tekrar dene istersen.
    Edit : Ayarlar - Genel - Telefon hakkında - Donanım bilgisinden telefon modeli H960TR değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shindorei -- 21 Temmuz 2016; 20:56:34 >
  • Merhaba, aynı sorun bende de var. Dün cihaz aldım hepsiburadadan. Bir takım güncellemeleri onayladım fakat, 5.1.1 android var ve son sürüm diyor.
    cihazın kodu LGH960ATR LG Türkiye garantili.
  • experonur E kullanıcısına yanıt
    hocam bir çözüm bulabildiniz mi aynı sorun bendede var
  • arkadaşlar çözüm bulan banada söylesin sorun hala devam etmekte
    (mac i olan arkadaşlar lg bridge programıyla denesin oluyor diye okumuştum win7 de olmadı maalesef macim yok )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.