Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu Arada piyasaya çıkışı ile ilgili bi gelişme Varmı?
    Aralık ayına kalmaz umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezbiderli kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum suanda kasim 10 15 arası cıkacagı görünüyor tabi yönetim değişiklik yapmaz ise lg.com a da eklendi cihaz çıkış yakın yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • setbys kullanıcısına yanıt
    emegine saglık
  • Adrenalin206 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Zamanım pek fazla yoktu yarın biraz daha üzerinde dururum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setbys -- 29 Ekim 2015; 23:15:41 >
    bekle bekle hergün telefon acmakdan sıkıntı geldi iphone 6s 6s plus dahi satışa cıktı tr de bunlar halen getirecek : (
    Bilmiyorum ki neyi bekliyorlar işlemciyi değiştirip sunacak değiller bence seçimi bekliyorlar dolar tavan yapar cihaz piyasaya sürülür tamamdir .d

Bende beklemekten sıkıldım ama sabir g3 u sattım şimdi samsung s3 kullanıyorum nefret ettim s3 ten lg candir
    D

bugun gezerken media markt de calısana sordum lg v10 hakkında bilgi varmı ne zaman gelecegine dair diye adam diyor aralıgı bulur cok sakacısın dedim cıktım : d
    Hahaha gerçekten mi o yine iyi lg v10 nun çıkacağını böyle bir cihaz olacağını biliyorlar ben geçen öylesine golda girdim dedim lg v10 ne zaman gelecek dedim abi Casper v10 var dedi lan dedim o ne one ne diyorsun dedim yani haberleri olmayan lar var .ddd

bende sony z1 e talim 2 senedir emekli oldu artık deişelim dedik bi kere kafamıza v10 girdi baska telefonda alamıyorum sonrasında beklemedim diye pişman olmakda var : d
    Bende lg v10 nu gördükten sonra g4 ten vazgeçtim eşime almıştık hemen onuda iade ettirdim şimdi bizimki 6s ister oldu dedim al sunu idare et

• bende yaklaşık 1 aydır artık bozulma sinyalleri veren g2 nin yerine cihaz bakarken gördüm v10u, g2 den memnundum zaten v10un da sorun çıkartacağını sanmıyorum
    bende bugun 6s plus baktımda cok pahalı ya 3.099 dan cıkmıs 16 gb alınmaz 64 alsan 3.499 v10 la kıyaslarsak bana gööre özellik bakımındanda daha önde v10
  • OzzmynnTR kullanıcısına yanıt
    lg türkiyeye önem veriyor artık lg g4 forumunu da cok gezdim bi cok iadeyi degişimi onaylamıs hemen sorunlu cıkan telefonlarda ilk serilerde genelde ufak tefek sorunlar cıkabiliyor onlarda guncellemeler ile telefi edilebiliyor bana göre lg fiyat olarakta özellik olarakda iyi telefonlar cıkarıyor .
    Katılıyorum bakalım çıktığı ilk gün test edeceğim iphone bana hiç çekici gelmiyor

• OzzmynnTR kullanıcısına yanıt
    Elektronik cihaz sonuç olarak ne zaman ne çıkaracağı belli olmuyor ama lg v10 gerçekten çok iyi bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Adrenalin206

lg türkiyeye önem veriyor artık lg g4 forumunu da cok gezdim bi cok iadeyi degişimi onaylamıs hemen sorunlu cıkan telefonlarda ilk serilerde genelde ufak tefek sorunlar cıkabiliyor onlarda guncellemeler ile telefi edilebiliyor bana göre lg fiyat olarakta özellik olarakda iyi telefonlar cıkarıyor .

Daha iyilere doğru ilerliyor lg v10 ile pazara iyi bir giris yaparsa patlar gider reklam çok önemli

• Insallah g4 gibi sarji cabuk bitmez ozellikleri yukseltmisler ama pil ayni bekleyelim bakalim piyasayi sarsacak mi ? Parmak okuma ozelligi oi olmus kamera ayarlari cekim ayarlari guzen bekliyoruz 4 gozle.

• HoLLyTrance kullanıcısına yanıt
    Bakalim pil performansi nasıl olacak hiç değilse çıkarılabilir pil var

• radyosu var mı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.