Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sioux

kulaklığı sokunca otomatik müzik çalar başlıyor. bunu nasıl kapatabilirim

Bende Poweramp yüklü o programın o özelliği var ama normal müzik çalarda bu özellik var mı bilmiyorum. Müzik çaların ayarlarını kontrol et kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    mm sağol poweramp yapıyormuş. Spotify kullandığım için programın varlığını unutmuşum

• Ghost secreen için servise verdim ekran değişecek
  • Bir akraba V10 almış Arçelikden
    64 GB

5.1 ile gelmiş 6 almıyor dedi
    Sunucu hatası yazıyormuş böyle bir şey başına
    gelen oldumu arkadaşlar...
  • Pc üzerinden yapıyorsa çözümü var dns ayarlarını değiştirerek yapılıyordu sanırım forumda çözümü vardı ama şuan hatırlayamadım hangi konuda olduğunu@ironman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSimy -- 9 Mayıs 2017; 0:12:43 >
  • Beyler arka kapa soyulması nedeniyle cihazı servise yolladım bi ufaktanda bu hayalet ekran sıkıntısı vardı ama bariz değil neyse cihaz geldi arka kapakla ilgili hiçbir aksiyon alınmamış cihazı fabrika ayarlarına getirip yollamışlar ulan dedim neyse bi arka kapak ne kadar agalar cihazı açtım bu hayalet ekran denen illet resmen hönk hönk ben buradayım diyor resmen yapışmış mail atıyorum lcd ekran sorunu bişey yapamayız deniyor bütün yolları denedim ama sonuç 0 siz siz olun lg ye sakın bulaşmayın yeni cihaz alan arkadaşlar umarım böyle sorunlarla karşılaşmaz ama LG YE BULAŞMAYIN ABİLER KARDEŞLER BÜYÜK HATA EDERSİNİZ

• Valla kendileri kaybetti eger v10 um iyi olsaydi v20 alacaktim yien dondum samsung a ... Bu gidisle zaten 3-5 yila cikarlar turkiye den !!!! Bir daha lg ne aldiririm ne de alirim...

• Bu 7.0 bize gelmiyecek anlaşılan gelse dahi bu yılın sonunda gelecek o zmana kadar android 8 çıkmış olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah86

Beyler arka kapa soyulması nedeniyle cihazı servise yolladım bi ufaktanda bu hayalet ekran sıkıntısı vardı ama bariz değil neyse cihaz geldi arka kapakla ilgili hiçbir aksiyon alınmamış cihazı fabrika ayarlarına getirip yollamışlar ulan dedim neyse bi arka kapak ne kadar agalar cihazı açtım bu hayalet ekran denen illet resmen hönk hönk ben buradayım diyor resmen yapışmış mail atıyorum lcd ekran sorunu bişey yapamayız deniyor bütün yolları denedim ama sonuç 0 siz siz olun lg ye sakın bulaşmayın yeni cihaz alan arkadaşlar umarım böyle sorunlarla karşılaşmaz ama LG YE BULAŞMAYIN ABİLER KARDEŞLER BÜYÜK HATA EDERSİNİZ

hocam merhaba bende aynı sorundan götürdüm ghost screen sorunundan ilk banada size verdikleri gibi bir cevap verdiler bu bir sorun değil vs diyip geçiştirdiler sonra tekrar gitti ekranı değiştirdiler. Mecdiyeköydeki Vintek servisine gidin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeyeah

Güzel haber çok sürmez heralde bize gelmesi.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Haziran sonu , temmuz başı deniyor; kaynak : LgDestek.net

• BASİNİ bekletsinler onlar coktan sattik cihazi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ficarof

quote:

Beyler arka kapa soyulması nedeniyle cihazı servise yolladım bi ufaktanda bu hayalet ekran sıkıntısı vardı ama bariz değil neyse cihaz geldi arka kapakla ilgili hiçbir aksiyon alınmamış cihazı fabrika ayarlarına getirip yollamışlar ulan dedim neyse bi arka kapak ne kadar agalar cihazı açtım bu hayalet ekran denen illet resmen hönk hönk ben buradayım diyor resmen yapışmış mail atıyorum lcd ekran sorunu bişey yapamayız deniyor bütün yolları denedim ama sonuç 0 siz siz olun lg ye sakın bulaşmayın yeni cihaz alan arkadaşlar umarım böyle sorunlarla karşılaşmaz ama LG YE BULAŞMAYIN ABİLER KARDEŞLER BÜYÜK HATA EDERSİNİZ

hocam merhaba bende aynı sorundan götürdüm ghost screen sorunundan ilk banada size verdikleri gibi bir cevap verdiler bu bir sorun değil vs diyip geçiştirdiler sonra tekrar gitti ekranı değiştirdiler. Mecdiyeköydeki Vintek servisine gidin

Ekranın köşeden darbe aldı üst panel kırıldı.. Köşeden çatlat olmuştu.. Ghost screen da 1 aydır oluşmaya başladı. . Ekran kırık diye yapmazlar diye bi ihtimal dün götürdüm servise, teslim ederken ekrana bakmadılar bile

Bugün siteden drumuna baktım.. Ekran bekliyor yazıyor.. Teknisyen ekran değişimine almış derin bi ohh çektim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

quote:

Ekranın köşeden darbe aldı üst panel kırıldı.. Köşeden çatlat olmuştu.. Ghost screen da 1 aydır oluşmaya başladı. . Ekran kırık diye yapmazlar diye bi ihtimal dün götürdüm servise, teslim ederken ekrana bakmadılar bile

Bugün siteden drumuna baktım.. Ekran bekliyor yazıyor.. Teknisyen ekran değişimine almış derin bi ohh çektim..

aynısı bir kadına olmuştu ekranı hafif çatlaktı ama anakartı bozuktu 400 tl vereceksin ekranı takacaksın ondan sonra anakart değiştirecez demişlerdi göndermişlerdi

• 5. V10 cihazımı da aldım, bu sefer ikinci el. V20 kullandım beğenmedim, mi max kullandım beğenmedim. Dönüp dolaşıp V10 aldım yine. Bu cihazdan batarya verimliliği hariç çok memnunum...

V10 aksesuarlarınıza talibim kılıf pek kullanmam ama hoşuma giderse kılıfta alabilirim şarj aleti, batarya vs. elinde olanlar pm yollasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Koç İstifa -- 26 Mayıs 2017; 12:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon Kjaer

5. V10 cihazımı da aldım, bu sefer ikinci el. V20 kullandım beğenmedim, mi max kullandım beğenmedim. Dönüp dolaşıp V10 aldım yine. Bu cihazdan batarya verimliliği hariç çok memnunum...

V10 aksesuarlarınıza talibim kılıf pek kullanmam ama hoşuma giderse kılıfta alabilirim şarj aleti, batarya vs. elinde olanlar pm yollasın lütfen.

Ayni seyleri yapmışız üstat seninle ve evet ghost screen'e rağmen kesinlikle müthiş bir cihaz

• 5. v10 mu ? Benden daha inatçı arkadaşlar varmış helal olsun :D ben 3. de sıkıldım artık mahkemeye vermiştim :D Şimdi a8 2016 ile gayet mutluyum tavsiye ederim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

quote:

aynısı bir kadına olmuştu ekranı hafif çatlaktı ama anakartı bozuktu 400 tl vereceksin ekranı takacaksın ondan sonra anakart değiştirecez demişlerdi göndermişlerdi

ben şanslıyım demekki
    ertesi gün siteden kontrol ettim durumunu,ekran değişime girmiş ekran bekleniyor yazıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSimy

5. v10 mu ? Benden daha inatçı arkadaşlar varmış helal olsun :D ben 3. de sıkıldım artık mahkemeye vermiştim :D Şimdi a8 2016 ile gayet mutluyum tavsiye ederim :D

Benimkilerin bir tanesi değişim sadece sıkıldım başka cihaz aldım, yapamadım tekrar v10'a döndüm. Benim için tek dezavantajı bataryası. Onun haricinde herkesin kronik dediği sorunlarla hiç karşılaşmadım.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.