Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nisan 2016 da aldığım lgv10'un pili çabuk bitmeye başladı sabah 8:00 full şarjla başlıyorum akşam 17:30'a kadar dayanıyor pilin ömrümü tükendi acaba ya da hard reset mi atayım?
  • büyük ihtimalle sorun pildedir kutudan çıkan hızlı şarj cihazını kullandıysan genelde onlar pilin ömrünü bitiriyor 1 yıl içinde. Tavsiyem reset falan uğraşma direk servise ver 3-4 gün içinde zaten batarya değişimi yapılır.
  • Arkadaslar normal v10 ve v10 Dual sim arasında çift sim kartlı olması dışında fark var mı? Araştırdım ama pek bir şey göremedim açıkçası.

• Gozunuz pil kullanimi gorsun ;) samsung a8 2016 .... V10 dan kurtulduguma oyle dua ediyorum ki.... Rezil etmisim kendimi resmen kabloyla dolasiyordum... Always on display ( ekranda saat surekli acik v10 daki ikinci ekran gibi ) sarji da yuzde 90 da iken cektim bu kullanim yuzde 90 dan itibaren ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock333666 -- 29 Nisan 2017; 10:29:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    onu nasıl kullanıyoruz ben beceremedim?
  • taka61 T kullanıcısına yanıt
    Valla bende denemedim sim kartım desteklemediğine.

Ama 4.5 görüntülü görüşme için karşı tarafta aynı operatörde 4.5 kapsama alanında olması gerek bunu biliyorum.

• Arkadaşlar akliniz varsa bu cihazdan kurtulun. Elimdeki v10 64 GB cihazi daha 1 yilda garantisi vardi 1300 TL ye sattim ki cihaz ghostscreen den ölüyordu resmen yerine a8 2016 aldim 1600 TL ye simdi anliyorumki 1 yildir eziyet cekiyomusum resmen dun sabah sarjdan çektiğim cihaz şuanda %17 sarjla hala canavar durumda. Kacin kurtarin kendinizi zararin neresinden donerseniz kardır.

• Nihayet dogru yolu bulan bir kardesimiz daha ;) hayirli olsun dostum... Cihaz seni yolda birakmaz... Kac gundur zorluyorum cihazi gerekli ayarlardan sonra cihaz tam istedigim gibi oldu... Cift hat olmasi da cabasi ;) gule gule kullanin ;)

• Şengüller servise Ghost Screen sorunu yüzünden yolladım telefonu, sorun normal diyip geri gönderdiler cihazı. Ekran değişimi yapmıyorlar. ikinci el almıştım fatura benim adıma kayıtlı değil ne yapmam lazım?
  • Benim gibi satmaniz lazim :)))

• rock333666 R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum :) cihaza bayıldım özellikle parmak izi okuyucusu aşırı derecede iyi birde batarya olayi çok iyi dün sabah sarjdan çektim şuanda %50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSimy -- 3 Mayıs 2017; 7:8:8 >
  • TheSimy kullanıcısına yanıt
    Evet parmak izi okuyucusu neredeyse temas etmeden alacak gibi sak diye aciyor ;) pil olayi zaten efsane olmus yogun kullanim yapiyorum gun boyunca internet paylastiriyorum pc ye en az 6 saat.... Haberleri okuma bankacilik islemleri tum islerimi yapmama ragmen aksama ben de yuzde 50 sarjla geri donuyorum ;) tekrardan gule gule kullanin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock333666 -- 3 Mayıs 2017; 11:13:30 >
  • Kılıflar satılıktır arkadaşlar. 30 TL ikisi

• rock333666 R kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum darısı tüm arkadaşların başına
  • Yaw bu nasıl iştir bazen sabah şarjdan çekiyorum öğlene bitiyor . son güncellemesen sonra telefon gözümden düştü android 7 gelecek mi bu telefonlara

• Sözde gelecek ama paso değişiyo tarihi sanırım Haziran gibi gelecek o da olmazsa Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim falan diye gider durur 2018 i bile görürüz belki :)

• Ben bu gün ghost screen ve pil sorunu için gittim servise istanbul mecdiyeköydekine. Ghost screen e baktı ya telefon ısınmış biraz dedi ısınmış dediğide çok hafif bir ısınma normal kullanımdaki bir sıcaklık her telefonda olan sıcaklık. Tamemn soğuk olduğunda eğer var ise ghost screen ozaman ekran değişimi yaparım dedi eyvallah dedim.Şarj sorunu için pili değiştirdi onu deniyecem bu gün yüzde 12 ike kapanıyordu telefon. Onun haricinde telefonu soğuttum hala ghost screen var bunun içinde götürecem 5. 6. falan oldu servise götürüşüm bu telefonu. Telefondan çok memnunum ama bir türlü dikiş tutmadı bi parmak izi bozuldu 3 defa kulaklık girişi bozuldu 8 ay garantisi kaldı. Tek amacım parça değişimi yaptırıp 3 defa falan değişim hakkımı kullanmak lg g5 reddedip para iadesi almak. Hakem heyetinede başvurmuştum 3 ay kadar önce ondan da ses çıkmadı gidip bir daha soracam bu telefonla baya uğraştım eğer iade alabilirsem başımdan geçenleri tamamen anlatıp sizede yardımcı olmayı düşünüyorum.

• Eğer gelmezse telefonu satabilirim gerçekten mesela bugün şarj %25 azaldı sabah 9 da çektim ama dün bu saatlerde %12 de kapandı şarja takmak zorunda kaldım. Acayip bi dengesizlik var biran önce bi güncelleme gelmesi lazım. Fakat bu fiyatlara başka telefon da yokki tasarımı farklı olan yeni çıkan telefonlar için araba alır gibi kredi çekmek gerekiyor nerdeyse .

• Arkadaşlar elimde sıfır kullanılmamış sadece ambalaj ı açık lg tr garantili 2yıl elektronik mağaza garantili v10siyah64gb var ilgilenenler pm ye

• kulaklığı sokunca otomatik müzik çalar başlıyor. bunu nasıl kapatabilirim

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.