Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihat_ozturk

ben hala kullanıyorum ama yokluktan ve üşengeçlikten kullanıyorum. ghost screen için mavi ışık filtresi kullanıyorum ciddi şekilde azaltıyor hatta hiç görünmüyor bile diyebilirim. %20 ayarlı kullanıyorum. tavsiye ederim deneyebilirsiniz. şöyle ilanla falan uğraşmadan bir alıcı bulsam anında satıp kurtulma niyetindeyim ama bu cihazdan.

Ben genel anlamda memnunum cihazdan kamerası olsun ses kalitesi olsun ekranı şekli şemali olsun gayet yeterli ve üst düzey aslında sadece kullanıma bağlı bataryası biraz yetersiz kalıyo bazen onu da yedek batarya ve kit aldım sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslat banada 1 yardım edermısınız vıdeo cektıkten sonra hısırtılı bır ses cıkıyor nedenı nedır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: sertcanmuhammed

Arkadaslat banada 1 yardım edermısınız vıdeo cektıkten sonra hısırtılı bır ses cıkıyor nedenı nedır acaba

Kardeş normalde öyle bir sorun olmaması lazım kamera ayarlarını otomatiğe al öyle dene devam ederse sorun olabilir senin cihazda.

• Kayıt sesı en yuksekte olduguyla alakası olabılırmı acaba mıktofon sesıben yuksekte yanı vıde cekerken sorun yok daha sonra galerıde aynı vıdeoyu ızlerken hısırtılı ses cıkıyor mıkrofon sesı cok yuksekle alakası olabılırmı hele cok sessız ortamı cekerken daha cok bellı edıyor cıhazımda daha 2 haftalık anlamadım

• cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    Bootlop olsun g5 e geç kardeş satmak felan çok zarar ettirir 1seneyi geçince kritik Zaman başlıyor ankart için

• Bırde samsung klavyesıyle lg klavyesı arasında cok fark var lg de suteklı baska harflerı algılıyor yavas yazmak zorundayım samsung cok daha guzeldı dokunmatık tusları

• hocam ben önce cihaz değişimi aldım,sonra parça değişimi aldım fakat servis sitesine imei numarasını girdiğimde kayıt yok yazıyor istersen servis formlarının fotosunu atabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSimy -- 29 Mart 2017; 21:43:25 >
  • TheSimy kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı arkadaşım dün itibarıyla teknosa hukuk departmanı ücret iadesini uygun gördü ve iademi aldım. İlgin için teşekkür ederim.
  • Arkadslar bem teli yenı aldım uygulama guncellemelerınden fm radyo ındırdım fakat ses vermıyor calişyor kanal buluyor ama ses cıkmıyor ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7

Bootlop olsun g5 e geç kardeş satmak felan çok zarar ettirir 1seneyi geçince kritik Zaman başlıyor ankart için

benim cihaz yurtdışı ve 1 seneyi çoktan geçti. bootloop da oldu bu arada. yolladım yurtdışına servise anakartı değişip geldi. yine olursa yine yollarım ama değişeceğini sannmıyorum.
  • cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    Kardeş bna g5 onayı çıktı senin sanmanlık bi durum yok

• quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Arkadslar bem teli yenı aldım uygulama guncellemelerınden fm radyo ındırdım fakat ses vermıyor calişyor kanal buluyor ama ses cıkmıyor ne yapmam lazım

Uygulama guncellemelerinden fm radyoyu nerden buldunuz bende oyle birsey yok ?

• rock333666 R kullanıcısına yanıt
    cihaz:lg h960tr 64 gb
    rom:v20i-tur-xx
    ayarlar-tel.hakkında-guncelleme merkezi-uygulama guncellemesi
    bende var ama bir işe yaramıyor
  • 13 ay daha lg Türkiye garantili temiz cihazım satılıktır

1200 e veririm alıcısına

• rock333666 R kullanıcısına yanıt
    androida 5 te çıkmıyor android 6 güncellemesinde geliyor radyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSimy

androida 5 te çıkmıyor android 6 güncellemesinde geliyor radyo

Tamam benim sistem de 6.0 ama radyo yok :/

• Guzel arkadaslar bu v 10 klavyesi samsung gibi neden degil hizli yazarken harfler birbirine giriyor anlamadim baska klavyr denedim oda pek hosuma gitmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktas7

Kardeş bna g5 onayı çıktı senin sanmanlık bi durum yok

kendi cihazım için sanmıyorum dedim. şartlarımız farklı sizinle. sizin cihaz tr garantilidir belki de ilk 6 ayında arıza yapmıştır değişmiştir. benim cihaz suudi arabistan garantili ve 1 yılı geçmişken bootloop oldu yolladım anakart değişip geldi. her arızaya değişim verilecek diye bir kural yok. sanmıyorum derken bundan bahsettim. yine olsa yine kart değiştirirler bence. size de hayırlı olsun umarım g5 te arıza yaşamazsınız.
  • elimde v10 yedek batarya ve loopee siyah kılıf var sadece 2 gün kullandım arkadaşlar isteyene ikisini 30 a bırakırım. toplam 59 tl ye almıştım. mesaj atabilirsiniz.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/lg-v10-loopee-point-arka-kapak-siyah-P142470294
    http://urun.n11.com/batarya/lg-v10-batarya-3000-mah-orjinal-P153862832

• Beyler değişimden kutu içeriği istendi şarjım boZuk sıkıntı çıkarmı

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.