Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu pazartesi servise bıraktım değişim çıktı acaba ne kadar sürer ve sizce v10 varmıdır ellerinde yoksa başka bi model mi önerirler ??
  • Sfa61 kullanıcısına yanıt
    Sorun neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya gençler bende de arka kapak soyulması ve ghostscreen sıkıntısı mevcut vodafone yarın götürüp servise yollmalarını söylicem sizce sonuç ne olur??

• meeb kullanıcısına yanıt
    hocam batarya çok çabuk bitiyordu, yüzde 30 larda kapanıyordu wifi çekim kalitesi çok kötüydü anakart arızası diye değişim istemiş servis bakalım sonuç ne olur beklemedeyim. galiba 1 ay sürecek gibi hayırlısı
  • cihaz kötü değil ama bootloop ve ghostscreen sorunu çıkarma ihtimali 50*50 diyebiliriz. ucuz fiyata satılan cihazlar yüzde 99 ihtimalle refurbished yani tamir görmüş cihazlardır, tavsiye etmem ama siz bilirsiniz.
  • Sfa61 kullanıcısına yanıt
    Yoksa yerine g5 verirler

• Arkadaşlar merhaba LG v10 telefonum dün akşamdan beri donup kendini kapatıyor sorun nedir ya da çözümü var mıdır bilginiz var mı?

Telefonu açıyorum 15-20 sn sonra donuyo 3-4sn bekliyo öyle sonra kapanıyo. Açmaya çalıştığımda açılmıyo. Biraz bekleyip tekrar açabiliyorum ancak yine aynısını yapıyor. Herhangi bir işlem yapamadım telefonda çünkü açık tutamıyorum.
  • Samsung galaxy note 5 lere Android 7 nougat gelmiş biz hâlâ beklemedeyiz

• Daha cok bekleriz yilin ikinci yarisi demisler hazirandan sonra yani :/ !!!!!!

• Arkadaşlar ghost screen yüzünden geçmiş dönemde ücret iadesi alan var mı? tüketici mahkemesinde bunu emsal olarak göstereceğim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock333666

Daha cok bekleriz yilin ikinci yarisi demisler hazirandan sonra yani :/ !!!!!!

İkinci yarısı diye G4 de demişlerdi ya V10 için 2. Çeyrek demişlerdi!

• VipLife kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu cihazlar değişim için servise giden sıkıntılı cihazlar parça parça alıp topluyorlar satıyorlar bu şekilde uzak durmanı tavsiye ederim. Zaten komple lg v10 dan uzak durmanı tavsiye ederim. Çok istersen bende iki tane var birini satabilirim. İkiside 3 ay önce değişimden geldi bütün aparatları falan sıfır duruyor cihazlarda sıfır ayarında kullanamadık doğru düzgün tekrar apple geçmeyi düşünüyorum istersen konuşuruz.
  • TheSimy kullanıcısına yanıt
    Yanit icin teşekkürler. Ogrenmek istedigim buydu..

• Ghostscreen den ücret iadesi, doa değişim veya parça değişimi yapılan varsa servis sitesinin çıktısını ss ile pm e atabilir misiniz?

İmei gizleyiniz lütfen

• Arkadaslar size 1 sorum olucakti lg v10 yeni aldim sessiz ortamda video cektikten sonra dinliyorum hisirtili ses cikiyor sebebi nedir cevap yazarmisiniz size zahmet

• Lg g3 fazla isinmadan pert oldu ama bir cok ozelligine alistim.miracast vs cok kullanirim.v10 alayim dedim ama yorumlar olumsuz..huwai p9 lite 2017 mi alsam.oda gec sarj oluyormus.ekran paylasimida yok galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Ghostscreen den ücret iadesi, doa değişim veya parça değişimi yapılan varsa servis sitesinin çıktısını ss ile pm e atabilir misiniz?

İmei gizleyiniz lütfen

Lg topluluğuda lg firması gibi kimsenin kimseye yardım ettiği yok anlaşılan...

• quote:

quote:

Ghostscreen den ücret iadesi, doa değişim veya parça değişimi yapılan varsa servis sitesinin çıktısını ss ile pm e atabilir misiniz?

İmei gizleyiniz lütfen

Lg topluluğuda lg firması gibi kimsenin kimseye yardım ettiği yok anlaşılan...

Malesef kardeşim aynen öyle V10 kullanan arkadaşlar biraz ilgisiz bana göre de. Gerçi zaten millet elinden çıkardı heralde genel olarak kullananlarda sorunlara rağmen kullanıyor.

Ben şanslı olanlardanım heralde çok nadiren ghostsceen oluyo hafiften onuda sorun etmiyorum. Onun dışında memnunum cihazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Lg g3 fazla isinmadan pert oldu ama bir cok ozelligine alistim.miracast vs cok kullanirim.v10 alayim dedim ama yorumlar olumsuz..huwai p9 lite 2017 mi alsam.oda gec sarj oluyormus.ekran paylasimida yok galiba.

Kardeş sana da nakitin yeterliyse Sony XZ tavsiye ederim ya da Htc 10.

• ben hala kullanıyorum ama yokluktan ve üşengeçlikten kullanıyorum. ghost screen için mavi ışık filtresi kullanıyorum ciddi şekilde azaltıyor hatta hiç görünmüyor bile diyebilirim. %20 ayarlı kullanıyorum. tavsiye ederim deneyebilirsiniz. şöyle ilanla falan uğraşmadan bir alıcı bulsam anında satıp kurtulma niyetindeyim ama bu cihazdan.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.