Şimdi Ara

LG UH850v Kullanıcı Klübü (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
46
Favori
82.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyyah_can

hayırlı olsun arkadaşım. bende alalı birkaç gün oldu. ilk defa 3d testi bugün yaptım. you tube videolarında bulanıklık oldu. görüntü öne doğru geliyor ama net değil. siz youtube dan 3d görüntü testi yaptınız mı? nasıl performansı?

dostum 3D performans denedım tabıkı.cok kalıtelı gozlukler de begendım
    bazı vıdeolarda guzel olmadıgı oldu ama vıdeodan mı tv den mı anlamadım gene de cogunlukla baktıgımda baya cok guzel hatta yılanlı doga vıdeosu vardı yılan agzımıza kadar gırdı okadar gercektı duruyordu hanım baya korktu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu model TV kullananlar için
    Negatif yanları nelerdir?
    Hoşunuza gitmeyen bir ayarı veya özelliği var mıdır?
    Ben de takipteyim bu model için

2 hafta oldu galıba barız sıkıntılar yok burada yazılan vardı baya korkarak aldım ama neredeyse hıc bırını gormedım
    sadece negatıf sayabılıcegım bazı seyler

-tv ısınıyor ekran yanları oda bence normal pc gıbı bır tv oldugu ıcın takılmadım buna
    -akıllı kumanda oynatırken arada bole ısık sızması goruyorum ama rahatsız edıcı degıl baya fılm ızledım youtube da vıdeo 3d vıdeo bıle ızledım hıc bırsey yok temız

artılar sayarsam
    -tv hızlı acılıyor
    -kanal gecıslerı rahat serı 2 3sanıye kadar
    -smart serı takılmıyor
    -web vıdeo acıyor takılma yok
    -3d sahane youtube da actım cok gercekcı guzel 3d fılmler de sıkıntı yok
    -pc ıle tv lgsmart share dıye program var onunla eslestırdım oraya pcden fılm atıyorum tvden acıyorum kablo bıle baglamadan
    -akıllı kumandası serı kullanıslı
    -ses yeterlı bence tabıkı bu ıstedıgıne gore degısır de apartmanda normal :)
    -lg ses sıstemım var onunla baya guzel net cıkıyor
    -sıyah guzel net
    bence alınır derım 3850 tl lg bayıden aldım ındırım yaptırdım pazarlık tavsıye ederım

bide buarada bence markaların temsılcelerı var bırı gomuyor tvyı bırı mukemmel dıyor ondan kafayı yemeyın ben 4 ay yedım neredeyse sen ne ıs yaparsın dersen THY TEKNIKTE calısıyorum ucak teknısyenıyım hıc bır cıkarım yok bır vatandas olarak yazıyorum

tabıkı bıde su var elektronık ısı kısmet ama tavsıyem sıze dırek bayıden almanız sıteden alısverıslere tv almak ıcın guvenmem yoksa baya alısverısım sıtelerden yaparım...

• Teşekkürler bilgi için
    LG nin bayisi yok ki
    Vatan ve teknosa gibi marketlerde var
    Bir de 3D var bu TV de
    Gözlükler aktif mi pasif mi?
  • quote:

Teşekkürler bilgi için
    LG nin bayisi yok ki
    Bir de 3D var bu TV de

vatan teknosa da olur ben pazarlık yapmanız ıcın demıstım sadece

pasıf galıba tam emın degılım ama goruntu gercekten cok net guzel
  • Sen bayi derken nerden aldın hangi bayiden aldın?
  • quote:

Teşekkürler bilgi için
    LG nin bayisi yok ki
    Bir de 3D var bu TV de

Nasıl bayi yok?
    AVM lerde tıpkı sadece sony satan sony centerlar gibi birçok bayi var sadece LG satan.
    Mesela Kutup Ticaret...

LG lerde 3D pasiftir.Pilsiz gözlükle kullanılır.
    Son derece verimli ve pratiktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 19 Haziran 2017; 17:7:11 >
  • Valla o kadar AVM gezdim hiç LG satan bayi görmedim
    Sony ve samsung bayilerine bolca rastlyorum
    Ama LG bayilerine hiç rastlamadım
  • snake1907 S kullanıcısına yanıt
    selam.
    bende tekrardan denedim. LG 4k 3d demo videolarını indirdim ve denedim. gerçekten çok net ve 3d çok kaliteli. beni yanıltan youtube daki kalitesiz videolar oldu.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. 19 gündür kullanıyorum memnunum tvden tavsiye ederim ışık sızması var bu tvde eger sürekli karanlık odada film vs izliyorsan rahatsız olursunuz Görüntü kalitesi iyi. Dikey gölgelenme olayıda var özellikle maç izliyorsan rahatsız eder bende ışık sızması az var rahatsız olmuyorum dikey gölgelenmede çok az var gayet kullanışlı tv vatan gece 22 de başlayan internet sitesinden 3600 tl aldim orayı takip edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işık sızmasını flashsız kamera ile resimleyebilir misin buraya?
    Karanlık ortamda..

Anladığım kadarı ile ışık sızması iade sebebi olarak kabul edilmiyor ve miktarına göre servis yetkisinin insiyatifinde galiba.
    Diğer modellerde de buna benzer yorumlar okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah_can

selam.
    bende tekrardan denedim. LG 4k 3d demo videolarını indirdim ve denedim. gerçekten çok net ve 3d çok kaliteli. beni yanıltan youtube daki kalitesiz videolar oldu.

evet youtube da hepsı guzel degıl ama kalıtelı olanda var baya gercekcı yanı araman lazım ozellıkle 1080 hd yazanlar guzeldı

fılmde ındır yada al onlarda guzel oluyor anımasyon denedım bende guzeldı
  • Beyler bu tv yi aldım vatandan bugun geldi yarında servis gelecek ilk sayfaya bakdım 1 sene önce yani 1 senede deneyimleriniz nasil hangi ayarlari yaparsak daha az ışık sızması olur.Maçlarda filmlerde hızlı sahnelerdeki deneyimleriniz neler truemotionu ne zaman açıp ne zaman kapatmak gerek bilgi verirseniz sevinirim.

Birde ayarları söyleyebilirseniz çok güzel olur diğer 75 sayfalık forumu okumustum orda rting sitesinin ayarlarını paylaşmıştı bi arkadaş o ayarı mı yapan varmı onumu yapmalı deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim @kazumatr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quaresmanıntrivelası -- 5 Temmuz 2017; 20:40:56 >
  • Hocam tvyi hala kullanıyomusunuz veya kullanmıyosanızda kullandığınız zaman boyunca edindiğiniz tecrübeleri şu ayarı yapınca daha iyi oldu dediğiniz bi ayar varmı paylaşırsanız benim gibi yeni alanlar faydalanır.

• Hocam konuyla alakasız olcak ama bende almayı düşünüyorum siz 65" olanı mı aldınız şu aralar indirimde ben onu almayı düşünüyorum. Bide kaç TL ya aldığınızı yazarmısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer_impreza kullanıcısına yanıt
    Üniteye uygun olduğu için 49 olanı aldım hocam ama 55 alsam daha iyi olurmuş.Vatandan 3600 e aldım

• Bende bugün media markt ın internet sitesinden aldım 6521 TL ye geldi. 65" olanını aldım umarım beklediğimizi alırız. Hayırlı olsun hepimiz için

• omer_impreza kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kurulunca deneyimlerini yaz mutlaka ben bugün detaylı inceleyebildim anca gayyet güzel tv çok hızlı sahnelerde azcık titreme var trumotionu açıyorum kapatıyorum yayına göre değişkenlik gösteriyo çok fazla ayar var şimdilik hiç bi ayar yapmadım sadece titreme olursa trumotionu değiştiriyorum 1 gün komple ayırsam ayarları anca keşfederim heralde😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulcenikli

Hayırlı olsun hocam kurulunca deneyimlerini yaz mutlaka ben bugün detaylı inceleyebildim anca gayyet güzel tv çok hızlı sahnelerde azcık titreme var trumotionu açıyorum kapatıyorum yayına göre değişkenlik gösteriyo çok fazla ayar var şimdilik hiç bi ayar yapmadım sadece titreme olursa trumotionu değiştiriyorum 1 gün komple ayırsam ayarları anca keşfederim heralde&#128514;

Valla açıkcası bende ayarları pek kurcalama taraftarı değilim ama duruma göre bakıcam artık. Fazla kafa yorunca da kafa çorba oluyor 1 hafta içinde kargoya verilecekmiş umarım fazla gecikmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_impreza -- 6 Temmuz 2017; 17:7:13 >
  • LG 65UH850 alayım mı?Fiyat uygun gibi.
  • Hala kullanıyorum tv yi.

Tv de ki resim ayarlarını kendi zevkime göre kişiselleştirdim vaktim olunca bi resim atarım 😉

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.