Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-B0E7A8110

merhabalar yakın zamanda bir tv almak istiyorum lg nin ips modellerine bakıyorum ama karşıma şöyle bir sıkıntı çıktı. lg nin tv lerinde online maç izlerken futbol topunda titremeler oluyor , böyle bir sorunla karşılaştığım anda tv yi ya iade ederim yada kırarım o derece rahatsız edici bir durum. ssport ve bein connect üzerinden futbol maçlarını takip ediyorum. futbol haricinde netflix ve amazon prime da kullanıyorum. bana bütün bunları sorunsuz yapabileceğim ips lg tv modeli varsa söyleyebilirmisiniz. büyüklük olarak 55 inç tatmin edecektir.

Sizin bahsettiğiniz judder denen okay,sadece futbol topu değil, alt yazı geçişlerinde de bu durum çok belli olur ,yazılarda gölgelenme iç içe geçme gibi bir durum, buda bütün TV deki hareketli sahnelerde bunun olduğunun belgesidir, örneğin birr haber izloyorsunuz, aktüel kameranın bir olayı hız lı aksiyonlu şekilde çektiğini düşünün, gözleriniz bir süre sonra yorulacaktır.

Bu judder denen olay sadece LC TV lerde değil hepsinde var, yine bilinen markalar bunun önüne geçmeye çalıştı yıllarca, ben 11 sene önce aldığım samsung c750 model lcd tv,bu olmasın diye özelikle araştırıp aldığım ürğndü,halla çalışıyor maşallah diyelim. Bu tv gerçek 200 hz panele sahiptir, programlar ile yapılan ,800 hz,yok 1600 hz gibi sanal değil. Bu judder sıkıntısını ciddi aza indiren bir tv oldu benim için, ama yerterlimi derseniz tabiki değil, görüntüyü akıcı hale çeviriyordu ama o hareketli sahneler uzun ise arada atlama yapıyordu,yani yetişemiyordu,bunun sebebi işlemci gücü ile alakalı olduğu tartışıldı açtığım başlıkta yıllarca.

Bu benim deneyimlerimden bir örnek,şimdi bende tv almayı planlıyorum, çünkü c750 tv ara ara kapanıp açılıyor, sizin bahsettiğiniz gibi o futbol topunun hiç gölgelenmediği ve bunu layıkı ile yapan tv bende arıyorum.

Burak bey tv konusunda oldukça tecrübeli, oled öneriyor,veya bir başka arkadaş deneyimlerini anlatabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam daha yeni cıkmış bir ürün detaylı bilgim henüz yok fiyat bilgiside ulaşmadı ama üst düzey ürünler her zaman başarılıdır tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

Teşekkürler Burak bey.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Teşekkürler Burak bey.

Alıntıları Göster
    Hocam rica ederim bilgi gelince buradan paylaşırım
  • quote:

Burak bey fiyatı belli oldu mu ,ve tavsiye edermisiniz beklemeyi..

Merhaba hocam,
    65QNED916PA.APD 23500tl den satılacak bilginiz olsun.
  • Merhaba ev salon için 75 inc bir tv alma arefesindeyim. Bütçe olarak net bir limit yok. Parasının hakkını veren her model olabilir. Tavsiyeniz ne olurdu f/p düşünüldüğünde ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifiyely

Merhaba ev salon için 75 inc bir tv alma arefesindeyim. Bütçe olarak net bir limit yok. Parasının hakkını veren her model olabilir. Tavsiyeniz ne olurdu f/p düşünüldüğünde ?
    LG 75NANO916PA
    LG 75NANO866PA
    Bu 2 modeli tavsiye ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam,
    65QNED916PA.APD 23500tl den satılacak bilginiz olsun.

Alıntıları Göster

Baya yüksek fiyat olacak o zaman,oled tv daha mantıklı görünüyor..

• Merhaba. 65nano866 ile sony 55xh9096 arasında kaldık. İzleme mesafesi 3 metre. Hangisini tercih etsek daha çok memnun kalırız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Batuu- -- 3 Eylül 2021; 1:13:19 >
  • quote:

Baya yüksek fiyat olacak o zaman,oled tv daha mantıklı görünüyor..

Alıntıları Göster
    Kesinlikle aynı düşüncedeyim sizinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Batuu-

Merhaba. 65nano866 ile sony 55xh9096 arasında kaldık. İzleme mesafesi 3 metre. Hangisini tercih etsek daha çok memnun kalırız?
    Hocam benim size tavsiyem direk,
    LG 65NANO866 olur.
  • Lg webos da Amazon prime uygulamasını göremedim  

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Lg webos da Amazon prime uygulamasını göremedim  

Hocam siz hangi model kullanıyorsunuz?
  • uh610n

• quote:

uh610n

Hocam sizin kullandığınız modelde yok bu özellik
  • Tamamdır teşekkürler.

• quote:

Tamamdır teşekkürler.

• LG 65QNED916PA.APD 5 adet stok geldi, düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• LG'nin en iyi OLED Modeli, @Koray Birand ile LG G1 EVO'u değerlendirdik
  • 10-11 bin tlye kadar öneriniz nedir? Sihirli kumanda özelliğinin de olmasını istiyorum.

55 inç ve üzeri önerilere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selvolution -- 19 Eylül 2021; 11:37:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selvolution

10-11 bin tlye kadar öneriniz nedir? Sihirli kumanda özelliğinin de olmasını istiyorum.

55 inç ve üzeri önerilere açığım.

LG 55NANO866
    LG 70UP77006
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.