Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mukayese bilmediğiniz için mi, bu kadar ısrarcisiniz? Traktör ve öküz va ve ips panel farkıysa, burada traktör olan, bana göre ips panel olur. (Kişisel gorus)
    Buraya gelenlerin %80 -90 i oyun ve film için tv alıyorsa, ips panel neden bu kadar çok satiliyor?
    Herkes mi cahil?
    Bu süreçte forumu bayağı bir gezdim. Eski lg tv 9 yıl dayandı. Tabi ki yeni tercihim lg den yana olacak. 49" tv lerde muadillerine baktım. Samsung bedava olsa, şüpheyle yaklaşırım ama, hadi dedim bakalım q60r den bir sürü şikayet var. Lg nin bu serisinden göremedim bir şey. Her şey panel değil. Bunu bir anlasanız, zaten bu kadar ısrar etmeyeceksiniz. Panel önemli de olsa, diğerleri gibi bir bileşen. Mühim olan tv. Sonuca bakarak karar verdiğim tv yi aldım. Mutluyum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryzkyzgn

Mukayese bilmediğiniz için mi, bu kadar ısrarcisiniz? Traktör ve öküz va ve ips panel farkıysa, burada traktör olan, bana göre ips panel olur. (Kişisel gorus)
    Buraya gelenlerin %80 -90 i oyun ve film için tv alıyorsa, ips panel neden bu kadar çok satiliyor?
    Herkes mi cahil?
    Bu süreçte forumu bayağı bir gezdim. Eski lg tv 9 yıl dayandı. Tabi ki yeni tercihim lg den yana olacak. 49" tv lerde muadillerine baktım. Samsung bedava olsa, şüpheyle yaklaşırım ama, hadi dedim bakalım q60r den bir sürü şikayet var. Lg nin bu serisinden göremedim bir şey. Her şey panel değil. Bunu bir anlasanız, zaten bu kadar ısrar etmeyeceksiniz. Panel önemli de olsa, diğerleri gibi bir bileşen. Mühim olan tv. Sonuca bakarak karar verdiğim tv yi aldım. Mutluyum.
    Evet ben yaklaşık 10 yıla yakındır mukayese bilmiyor dediğim dedik diyorum...
    Demek ips traktör öyle mi
    İps traktör değil olsa olsa o traktörün tekerleği olur.

Hadi bu zaman zarfında onca uyarıma rağmen ips ve oled alanların nice pişmanlıklarına şahit olan bana inanmıyorsunuz,
    Eldeki tüm verileri görmüyor, bu işlerin ehli yabancı forum ve inceleme sitelerinede mi göz atmıyorsunuz.
    Dediğim gibi senin kullanım kriterin belli olmasına ve benimde olumlu görüşüme rağmen neden hala mevzuyu uzatıyorsun.

Eldeki teknik verilere ve kullanıcı yorumlarına göre, filmci ve oyuncular için seçim VA paneldir
    Bu kriterlerde tutup ips panel almak dediğim gibi tarla sürmeye traktör değilde öküz almak gibi olur...

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q60r-vs-lg-sm8600/780/805?usage=11114&threshold=0.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 6 Temmuz 2020; 18:32:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dallass kullanıcısına yanıt
    Gönderdiğiniz karşılaştırmada q60 7.4, sm8600 7.0 puan almış.hala traktor ve öküz demeye devam ediyorsunuz. Aradaki 0,4 benim ilgimi çekmeyen konular. Misal ben kumandanın türkçe komutla çalışmasını çok önemsiyorum. Fakat linkini verdiğiniz sitede bu karşılaştırma doğal olarak yok. Tizen in güvenlik açıkları webos da yok. bu da be im için önemli. Ben standına bile dikkat ettim. Benim istediğim stand lg ninki.7,4 e 8 oldu bana göre. Anlayamadığınız şey şu. Isteyen istediğini alır ve beğenir. Dilinizde tüy de bitse, 10 değil 30 yıl da, üstüne basa basa söyleseniz. Herkes kendi keyfinin kavgasına göre hareket eder ve doğrusu budur. Siz sinirden kendinizi yediginizle kalırsınız. Ayrıca size ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam düşündüğünüz boyut nedir ona göre tavsiyede bulanayım.

Alıntıları Göster
    49 inch
  • Kryzkyzgn kullanıcısına yanıt
    0.4 puan farkı genelde
    Peki ya, Derinlik,Gerçeklik,Berraklık ve Keskinlik olarak genel görüntü performansı için olmazsa olmaz olan Kontrast ve Siyah performansı?
    İşte bunu bir ips panelerde göremezsiniz...

Bak aslında kullanım kriterinden ötür konunun seninle bir alakası kalmasa bile
    Sırf uzattığın için sana tavsiyem sen en iyisi aslen genele yazdığım ilk mesajımı tekrar oku ki ileriye yönelik film ve oyun için belki başka bir panel alırken sana lazım olur...
    Şimdi kızmancalığa düşüp olmaz olmaz deme gün olur lazım olur.

• quote:

Hocam bu model bizim stoklarımızda kalmadı yeni modeller gelecek zamanınız varsa 2 hafta sonra gelmiş olur,
    Bizim internet sitemiz üzerinden 3D güvenli bir şekilde alabilirsiniz hocam

Alıntıları Göster
    İnternet sayfanız dediniz de ben göremedim linki adresi yazarsanız fiyat olarak diğer ürünleri de inceleme fırsatı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix-61

İnternet sayfanız dediniz de ben göremedim linki adresi yazarsanız fiyat olarak diğer ürünleri de inceleme fırsatı olur..

Alıntıları Göster
    Hocam LG resmi sitesinden inceleğin ben size baktığınız beğendiğiniz model varsa fiyat konusunda özel ıskonta yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantayapar

49 inch

Alıntıları Göster
    Hocam
    LG 49SM8000
    LG 49SM8200
    Bu modelleri inceleğin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

sm8600 varmı 49
    Hocam stoklarımızda kalmadı bu ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantayapar

Playstation ile kullanmak için en ideal model hangisidir
    LG 50UM7450
    Bu modelide inceleğin hocam.
  • gelmicekmi

• WinPeAcE kullanıcısına yanıt
    Gelmiyecek hocam üretimi bitti.

• 100hz uygun ne var şu an elinizde ya da gelecek?
    49-55

LG 55SM8600
    Bu model gelecek bu hafta.

• oled b9 hâla var mı?

Hocam evet var stoklarımızda özelden iletişime geçerseniz yardımcı olurum.

• quote:

Hocam LG resmi sitesinden inceleğin ben size baktığınız beğendiğiniz model varsa fiyat konusunda özel ıskonta yaparım

Alıntıları Göster
    Burak kardeşim söylemiş olduğun iskonta şekli Lg resmi sayfasında satış yapan firmaların üzerindeki fiyatlandırma kıyas olarak alınacaksa diğer online satış yapan yerlerde zaten daha uyguna gelmekte en ucuz online satış sayfasındaki fiyata bakarak iskonta yapilirsa kesinlikle tv yi sizden alırım ...

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix-61

Burak kardeşim söylemiş olduğun iskonta şekli Lg resmi sayfasında satış yapan firmaların üzerindeki fiyatlandırma kıyas olarak alınacaksa diğer online satış yapan yerlerde zaten daha uyguna gelmekte en ucuz online satış sayfasındaki fiyata bakarak iskonta yapilirsa kesinlikle tv yi sizden alırım ...

Alıntıları Göster
    Hocam baktığınız model varsa yardımcı olabilirim size bilginiz olsun.
  • quote:

Hocam baktığınız model varsa yardımcı olabilirim size bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    49sm8000 yada sm8200 bu iki arasında genel fark nedir bunlardan birini almaya karar verdim akıllı kumanda 49sm8000 modelinde kutuda varsa bunu yoksa sm8200 bu konuda net bilginiz varmıdır..

• matrix-61 kullanıcısına yanıt
    Akilli kumanda 8200 de var. Ayakları farklı. 8200 de hilal şeklinde ayak var. Başka fark var mı bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.