Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.366
Cevap
400
Favori
632.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OLED65C9 ile 65Q80R kıyaslaması yapıldığında artı eksi yönleri nelerdir sizce ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dublex06 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyatmış, kaçırmamız kötü olmuş...
  • evil2302 E kullanıcısına yanıt
    Alacaksaniz suan yine var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

OLED65C9 ile 65Q80R kıyaslaması yapıldığında artı eksi yönleri nelerdir sizce ?
    https://www.rtings.com/tv/tools/compare

Burada karşılaştırmalar yapabilirsiniz.
    Philips in hiç bir modeline yer vermemişler aslında ama kapsamlı bir deneyimleme sitelerinden biri. Bir çok modeli aynı ekranda tüm ayrıntısına kadar eşleştirebilirsiniz..

• quote:

OLED65C9 ile 65Q80R kıyaslaması yapıldığında artı eksi yönleri nelerdir sizce ?
    Merhaba hocam aralarında cok fark var elmeyı elme ile kıyaslama yapın bu ürün OLED tv nin yanına dahi yaklaşamaz.
    Bu ürünü SM9010 ile kıyaslayın özellikler anlamında SM9010 dahi bu ürünün üzerinde hocam
  • Samsung'un 55 inç'lik QLED'i inanılmaz ucuz, sadece 6000 TL'ye QLED TV satıyor, görüntü de muhteşem. Ama OLED konusunda tüm uzmanlar istisnasız LG diyor. Çok iyi diyor ama LG'lerin OLED'leri de o kadar abartılı ki biraz daha düşmesini beklemek mantıklı görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam aralarında cok fark var elmeyı elme ile kıyaslama yapın bu ürün OLED tv nin yanına dahi yaklaşamaz.
    Bu ürünü SM9010 ile kıyaslayın özellikler anlamında SM9010 dahi bu ürünün üzerinde hocam

Alıntıları Göster
    Anladım Q90 bile c9 ile kıyaslanamaz heralde hocam 65 inç e bütçeyi çıkartmaya çalışıyorum 55 salona yetmiyor çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Anladım Q90 bile c9 ile kıyaslanamaz heralde hocam 65 inç e bütçeyi çıkartmaya çalışıyorum 55 salona yetmiyor çünkü.

Alıntıları Göster

Aynen öyle hocam
    OLED6C9
    LG 65SM9010
    Alacağınız 2 model bu bakın inceleğin bütcenize uygun olanı alın hocam.

nerede? şimdi baktım vatana ama gözükmüyor kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Hocam gece indirimi yapılıyor mağzalarda o fiyat yok sadece nete özel yapıyor teşir ürünleri olabilir alanlar dikkat etsin
  • quote:

vatanbilgisayar da saat 24:00 sabah 06 arası oluor geceleri arada bakmak lazım

• Hımm, Burak bey sizin daha uyguna verme şansınız var mı?

Tşkler...

• quote:

Hımm, Burak bey sizin daha uyguna verme şansınız var mı?
    Hocam ayın 25 ninden sonra adetli gelecek stoklara gelsin bakalım fiyat konusunda olacak birşey varsa yaparım
    Ama o fiyatlar iyi fiyatlar düşünen alabilir tekrar başlayınca kanpanya
  • 3000-3500 tl arası PlayStation falan kullanılmayacak. Sadece aile için. Açıp bazen normal tv bazen ise 4k film izleyecekler. Ne onerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    LG 50UM7450
    Bu modeli inceleğin hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bir süredir TV arayışındayım. Max 7000tl bütçem var tv yı sadece film izlemek için kullanacağım. Bana önerebileceğiniz ürün nedir. Aklım sm9010 var ama daha iyi bir öneriniz varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: qreeneye

Merhaba bir süredir TV arayışındayım. Max 7000tl bütçem var tv yı sadece film izlemek için kullanacağım. Bana önerebileceğiniz ürün nedir. Aklım sm9010 var ama daha iyi bir öneriniz varmıdır
    Hocam başka öneriye gerek yok alabileceğiniz OLED düşünmuyorsanız en başarılı ürün bütün markalar arasında.
  • İstanbul bilişimde %22 indirimli şuan sizce ordan almalıyım geçmişte hoş olmayan şeyler duymuştum haklarında. Birde teşhir ürün göndermezler değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: qreeneye

İstanbul bilişimde %22 indirimli şuan sizce ordan almalıyım geçmişte hoş olmayan şeyler duymuştum haklarında. Birde teşhir ürün göndermezler değil mi?

Hocam İSTANBULL bilişimden uzak durun kesinlikle almayın şikayetc.om yazın günlük 50 60 kişi mağdur şuan inceleme altınta en kısa zamanda iflas bayrağını ceker

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.