Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.325
Cevap
395
Favori
630.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler cevap için, dolby atmos ses yalnızca hdmi 2.0 ve üzeri hdmi kablo ile aktarılabiliyor malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler vatan Bilgisayar da gece indirimi var alacak olan baksin
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

Beyler vatan Bilgisayar da gece indirimi var alacak olan baksin
    Çok iyi fiyat düşünen değerlendirebilir.
  • quote:

Bundada Çok iyi fiyat düşünen değerlendirebilir.
  • Ben daha da dusmedini bekliyecegim

• quote:

Ben daha da dusmedini bekliyecegim
    Hocam mayıs ayında stok kalırsa düşer bunun altına başka düşmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam mayıs ayında stok kalırsa düşer bunun altına başka düşmez bence.

Alıntıları Göster
    Hakli olabilirsin ustam lakin bi tv ye 9,500₺ vermek icime sinmiyor umarim 8binlere duser alirim olmazsa 10 binlere 2020 model tv lere bakarim ama ben sansli adamim dir dusecegine inaniyorum :)

• quote:

Hakli olabilirsin ustam lakin bi tv ye 9,500₺ vermek icime sinmiyor umarim 8binlere duser alirim olmazsa 10 binlere 2020 model tv lere bakarim ama ben sansli adamim dir dusecegine inaniyorum :)

Alıntıları Göster

Hocam inşllah düşer.
  • Döviz kopmuş gidiyor, altın roketlemiş durumda, daha 2 ay önce 5800 TL olan televizyon bugün 7000 TL'ye çıkmış hala fiyat düşer diyenler var, ne kadar güzel, keşke ben de bu kadar pozitif olabilsem ama ekonomik gerçekler tam tersini gösteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Döviz kopmuş gidiyor, altın roketlemiş durumda, daha 2 ay önce 5800 TL olan televizyon bugün 7000 TL'ye çıkmış hala fiyat düşer diyenler var, ne kadar güzel, keşke ben de bu kadar pozitif olabilsem ama ekonomik gerçekler tam tersini gösteriyor...

Hangi ürün hocam kullandığınız?
  • 65" C9 icin magazalarda guncel fiyat nedir?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyn

65" C9 icin magazalarda guncel fiyat nedir?..
    Hocam varmı aldığınız bir fiyat?
    Özelden iletişime gecerseniz yardımcı olmaya çalışırım bilginiz olsun.
  • burak bey konu dışı belki ama forumu kullanmayı pek bilmiyorum.onun için buradan sordum
    65 sm 8000 ile sm8200 arsındaki fiyat farkı neden bayağı var.özellikler bayagı yakın. sizin oneriniz hangisi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmtercn

burak bey konu dışı belki ama forumu kullanmayı pek bilmiyorum.onun için buradan sordum
    65 sm 8000 ile sm8200 arsındaki fiyat farkı neden bayağı var.özellikler bayagı yakın. sizin oneriniz hangisi olurdu.
    Hocam aralarında fark olarak magic kumanda sm8200 içinden cıkıyor sm8000 den cıkmıyor.
    Birde görsel ayak farkkı var geri kalan özellikleri aynı hocam.
    Hangi ürün bütçenize uygunsa o ürünü alabilirsiniz.
  • quote:

Döviz kopmuş gidiyor, altın roketlemiş durumda, daha 2 ay önce 5800 TL olan televizyon bugün 7000 TL'ye çıkmış hala fiyat düşer diyenler var, ne kadar güzel, keşke ben de bu kadar pozitif olabilsem ama ekonomik gerçekler tam tersini gösteriyor...
    70UM7100 1 ay kadar önce 5800 TL'ye indi bugün teknosada 6999 TL idi
  • quote:

70UM7100 1 ay kadar önce 5800 TL'ye indi bugün teknosada 6999 TL idi

Alıntıları Göster

Hocam kampanyadan yararlanıp aldınız fiyat zor düşer tam tersi o fiyattında üstüne cıkar.
  • ultras1943 U kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm kardeşim ben 2 ay önce uzun bir süre araştırdıktan sonra Samsung un Va panel olmasından Philips in android ve toz olmasından dolayı Vestel’in de sesinin kalitesizliğinden dolayı Lg55sm8000 aldım aşırı derece de ışık düşmesi vardı akşamları siyah sahnelerde takılmamak iğrenmemek mümkün değildi servise fotoğraf video yolladım önce bunun normal olduğunu söylediler ama sonra tekrar video çekince çok fazla belli olduğundan dolayı değişim dediler ben bir hafta daha araştırdım android almayı düşünmedim hiç çünkü gerçekten kumanda kırdıracak kadar yavaşladığı oluyor Philips kullanmıştım amblight özelliği için ama USB takınca 1-2 dakika donuyordu tv sonra Samsung alacaktım Tizen işletim sisteminden dolayı mükemmel hızlı tv ama panel VA sağlam olmuyor yanmalar ve ölü pixeller oluyor diye ondan da vazgeçtim Vestel alacaktım daha önce kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım siyah ekranda ışık süzmeleri de görmedim ama sesi vasattı o yüzden LG nin 55SM8200 modelini aldım ses harika görüntü gayet güzel kanal geçişleri 3-4 saniye akıllı kumanda gayet kullanıslı ama kanal geçişlerinde siyah ekran geldiğinde köşelerde ki o sızmalar karanlık ortamda film izlerken o geçişlerdeki beyazlanmalar yerel karartmayı kapatmazsan bölge bölge beyazlanmalar vasat ve çok sinir bozucu kararını sen ver ses görüntü kullanış LG derim ama ışık süzmesi çok fazla hız siyah ekran Samsung derim Yine aynı şekilde siyah ekran fiyat Vestel derim Android e geçmeni çok tavsiye etmem ama Sony nin sağlamlığını herkes bilir tercihini sen yap

• ultras1943 U kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm kardeşim ben 2 ay önce uzun bir süre araştırdıktan sonra Samsung un Va panel olmasından Philips in android ve toz olmasından dolayı Vestel’in de sesinin kalitesizliğinden dolayı Lg55sm8000 aldım aşırı derece de ışık düşmesi vardı akşamları siyah sahnelerde takılmamak iğrenmemek mümkün değildi servise fotoğraf video yolladım önce bunun normal olduğunu söylediler ama sonra tekrar video çekince çok fazla belli olduğundan dolayı değişim dediler ben bir hafta daha araştırdım android almayı düşünmedim hiç çünkü gerçekten kumanda kırdıracak kadar yavaşladığı oluyor Philips kullanmıştım amblight özelliği için ama USB takınca 1-2 dakika donuyordu tv sonra Samsung alacaktım Tizen işletim sisteminden dolayı mükemmel hızlı tv ama panel VA sağlam olmuyor yanmalar ve ölü pixeller oluyor diye ondan da vazgeçtim Vestel alacaktım daha önce kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım siyah ekranda ışık süzmeleri de görmedim ama sesi vasattı o yüzden LG nin 55SM8200 modelini aldım ses harika görüntü gayet güzel kanal geçişleri 3-4 saniye akıllı kumanda gayet kullanıslı ama kanal geçişlerinde siyah ekran geldiğinde köşelerde ki o sızmalar karanlık ortamda film izlerken o geçişlerdeki beyazlanmalar yerel karartmayı kapatmazsan bölge bölge beyazlanmalar vasat ve çok sinir bozucu kararını sen ver ses görüntü kullanış LG derim ama ışık süzmesi çok fazla hız siyah ekran Samsung derim Yine aynı şekilde siyah ekran fiyat Vestel derim Android e geçmeni çok tavsiye etmem ama Sony nin sağlamlığını herkes bilir tercihini sen yap

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.