Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.325
Cevap
395
Favori
630.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG 49SM8600 özel kampanya geldi düşünen varsa iletişime geçsin yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

sen yazdın ya dayı

E tamam ne alaka? 50Um7450 diye mi yazmışım oraya. Bu modelin 50 ve 70 inçleri Va panel biliyoruz.Burak ile akraba mısın sen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
    yok be, nerede bizde o şans? 2 sınıf marka alabilen tayfadanım ben. ama aklım başımda ve okuduğumu da anlayabiliyorum şükür. ne yazdığını tekrar oku hocam sen. ofsayttasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 13 Şubat 2020; 18:59:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil oled serisi b10 c10 mu olacak acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Yeni nesil oled serisi b10 c10 mu olacak acaba
    Hocam cx10 bx10 olarak gelecek
  • quote:

10 'lu sayılar kalktı dostum. Artık bx,cx, vs diye devam edcek.

• quote:

LG OLED TV 2020 (BX, CX, GX, WX, RX, ZX) vorgesellt (CES 2020)
  • Whowerts kullanıcısına yanıt
    Hocam valla bende bekliyodum ama cidden kolay değil yakmak. Yuzde 100 parlaklıkla canlı modda storelardaki gibi izleyemezsiniz bu televizyonu parlaklığı cok fazla ve renkleri bir süre sonra diğer profesyonel ayarlara göre(technicolor/ gece modu cok daha iyi) cok cırt geliyor zaten. Ben suanda parlaklık olarak 10-60 maksimum kullanıyorum, günde 14-16 saat en az acık kalıyor. 80lerde renkli tvler geldiğinde rengi parlaklığı sonuna kadar acıp "bak ne güzel gösteriyor" mantelitesiyle kullananlar illaki olacaktır. O arkadaşlarda burn-in olacaktır elbet ama bilinçli ve gözü olan kullanıcıda olmayacağına neredeyse eminim artık. Ben tvye acımamama rağmen tık yok.

• Apple TV Uygulaması LG TV’lerde

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

2019 model LG TV Sahipleri, dahili Apple TV uygulaması ile Dolby Vision destekli filmler dedahil olmak üzere binlerce zengin içeriğin keyfini çıkarabilecekler.

Ocak ayında gerçekleştirilen CES Fuarı’nda, Apple TV uygulamasına sahip 2020 model TV’lerini tanıtan LG Electronics (LG), şimdi de 2019 model LG Smart TV’lere uyumlu Apple TV uygulamasını Türkiye’nin de dahil olduğu 80’den fazla ülkedeki LG tüketicisinin kullanımına sunuyor. LG Smart TV ana menüsünden kolayca erişilebilecek olan Apple TV uygulaması, 2019 model LG Smart TV kullanıcıların, uygulamanın arşivindeki binlerce içeriğe kolaylıkla ulaşmalarına imkan tanıyor.

Apple TV uygulamasıyla LG TV sahipleri, iTunes video kitaplıklarına erişebiliyor ve 100.000'den fazla film ve TV şovu satın alabiliyor veya kiralayabiliyorlar. Başlamak için ise LG Sihirli Kumanda’nın tek bir tuşuna basmalarına yeterli.

LG TV'ler, global içerik sağlayıcılarının her gün sayısı gittikçe artan yüksek kalitedeki içeriklerine uyum sağlayabilmek için piyasadaki en iyi görüntü ve sesle üstün sinematik deneyimi sunuyor. Bu noktada Dolby Vision destekli geniş bir içerik yelpazesine sahip olan Apple TV uygulaması LG TV’lerle mükemmel uyum sağlıyor. Üstün Dolby ses ve görüntü teknolojilerini TV endüstrisinde ilk olarak benimseyen ve en yeni TV'leriyle büyük Hollywood stüdyolarının tercih ettiği HDR formatı olan Dolby Vision’ı desteklemeye devam eden LG, kullanıcılara gerçekçi, canlı renkler, daha fazla derinlik, mükemmel gerçeklikte ses ve sürükleyici görüntüleme deneyimini sunuyor.

LG’nin 2019 TV'leri, kullanıcıların iPhone, iPad veya Mac'lerinden doğrudan TV ile içerik paylaşmasına veya yansıtmasına olanak tanıyan Apple AirPlay 2 özelliğini de destekliyor. Kullanıcılar ayrıca, iPhone, iPad veya Mac'leri aracılığıyla TV'lerinden müzik çalabiliyor ve evdeki diğer AirPlay 2 uyumlu hoparlörlerle senkronize edebiliyorlar. Ayrıca, kullanıcıların TV'lerini iPhone veya iPad'deki Home uygulaması ya da Siri'yi kullanarak sesle kolayca ve güvenli bir şekilde kontrol etmelerini, açma kapama işlemlerini, ses ayarını değiştirmelerini ve daha fazlasını sağlayan Apple HomeKit de destekleniyor.

LG TV müşterileri artık LG'nin tüm 2019 OLED TV'lerinde ve NanoCell TV'lerinde (SM85 serisi ve üstü) Apple TV uygulamasının keyfini çıkarabilecekler. Bu ayın sonunda ise, Apple TV uygulaması belirli UHD TV'lerde (UM7 ve UM6 serisi) ve diğer NanoCell TV’lerde (SM82 ve SM80 serisi) yayınlanacak. Bu yılın ilerleyen aylarında ise, Apple TV uygulaması LG'nin seçili 2018 model TV’lerine yazılım güncellemesi ile gelecek.

LG Ev Eğlence Sistemleri Şirketi Başkanı Park Hyoung-sei, “LG, yüksek kaliteli görüntü ve kullanıcı rahatlığı sağlayan teknolojik yeniliklerle en iyi ev eğlence deneyimini sunmaya devam ediyor. Apple TV uygulamasını daha fazla TV modeline getirerek bir kez daha tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılama ve ürünlerimize değer katma kararlılığımızı gösteriyoruz” dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam teşir ürünü değil kapalı kutu ise çok iyi fiyat.

Alıntıları Göster
    Kapali kutu ustam lakin sipariai iptal ettim dahada dusmesini bekliyecehim olmazsa 2020 model alirim nasip

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

Kapali kutu ustam lakin sipariai iptal ettim dahada dusmesini bekliyecehim olmazsa 2020 model alirim nasip

Alıntıları Göster
    Anladım hocam hayırlısı diyelim 2020 modeller mayıs ayının sonuna doğru gelir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeaceKeeper

Hocam valla bende bekliyodum ama cidden kolay değil yakmak. Yuzde 100 parlaklıkla canlı modda storelardaki gibi izleyemezsiniz bu televizyonu parlaklığı cok fazla ve renkleri bir süre sonra diğer profesyonel ayarlara göre(technicolor/ gece modu cok daha iyi) cok cırt geliyor zaten. Ben suanda parlaklık olarak 10-60 maksimum kullanıyorum, günde 14-16 saat en az acık kalıyor. 80lerde renkli tvler geldiğinde rengi parlaklığı sonuna kadar acıp "bak ne güzel gösteriyor" mantelitesiyle kullananlar illaki olacaktır. O arkadaşlarda burn-in olacaktır elbet ama bilinçli ve gözü olan kullanıcıda olmayacağına neredeyse eminim artık. Ben tvye acımamama rağmen tık yok.
    Hocam parlaklığı fazla dediğinize göre,siz de benim gibi az parlaklık seviyorsunuz. :) zira oledlerde max brigtness düşük seviyede.
    Oteki açıdan, tabii ki parlaklık ve kontrastı düşük seviyede tutarsanız risk çok az seviyelere inecektir. Ama risk hala var ve bahsettiğiniz saatlerde riske çanak tutan cinsten. Sadece süre olarak diğerlerinde 1 sene ise,sizde 3 4 sene.
    Umarım yanık durumu en az seviyede olur. Tekrar iyi günlerde kullanın. :)

• Herkese Selamlar,
    Bırkac haftadır TV arastırıyorum, başlarda boyut olarak 55" almayı dusunuyordum ama 65RU7440 ın 6500TL < seviyelerine inmesi beni bu TV yi almaya yöneltti.

Bu samsung dışında 8000-8500'e yakalasam 65XF9005 almayı bile düşünüyorum.

Sizce LG tarafında bunlara muadil bir ürün varmıdır.

Niyetim 100Hz olması bunun dışında Hızlı sahnelerde gölgelenme yapmaması, Bulutlanma, Ekran yanması gibi durumlardan alnının akıyla çıkmış bir TV almak, yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whowerts

50 inçde Cöp İps panel Lg'lerden daha iyi model olan Philips Pus7304 var. Bir düşünün derim satıcı ağızlarına bakmayın.

Alıntıları Göster
    IPS'e çöp diyorsunuz ama 65Pus7304/12 'nin paneli de IPS ? O zaman bunlar da çöp demek ki...

Kaldı ki IPS çöp filan değildir parası olan OLED alır yoksa zaten VA olmuş IPS olmuş birbirine yakın eski teknolojiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emnozbrk

Herkese Selamlar,
    Bırkac haftadır TV arastırıyorum, başlarda boyut olarak 55" almayı dusunuyordum ama 65RU7440 ın 6500TL < seviyelerine inmesi beni bu TV yi almaya yöneltti.

Bu samsung dışında 8000-8500'e yakalasam 65XF9005 almayı bile düşünüyorum.

Sizce LG tarafında bunlara muadil bir ürün varmıdır.

Niyetim 100Hz olması bunun dışında Hızlı sahnelerde gölgelenme yapmaması, Bulutlanma, Ekran yanması gibi durumlardan alnının akıyla çıkmış bir TV almak, yardımlarınızı bekliyorum.
    Merhaba hocam
    LG 65SM8600
    Modelini inceleğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam
    LG 65SM8600
    Modelini inceleğin

Alıntıları Göster
    Burak Hocam,
    65SM8600 MOodelının 65XF9005'e göre üstün bir yanı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emnozbrk

Burak Hocam,
    65SM8600 MOodelının 65XF9005'e göre üstün bir yanı varmı ?

Alıntıları Göster
    SONY 65XF9005 2018 model
    LG 65SM8600 2019 model
    Hocam herhangi bir mağzada yan yana görün kararınızı öyle verin derim.
    Sonuçta 2 üründe başarılı hocam
  • Nedir bu 'NanoCell' TV? (2019 model LG TV'lerine göz attık!)
  • Yeni Xbox (Project Scarlett) ve PS5 için en iyi HDMI 2.1 TV'ler
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.