Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dagcikartal Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.363
Cevap
400
Favori
632.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rapBiTT

Yaklasik 1 haftadir 55C9 kullaniyorum.
    Burak beyle de gorustuk ancak kismet olmadi, Vatan'dan 6 taksitle aldim.

Televizyon gayet guzel. Tabii gonul isterdi 65'ligi alalim ama olmadi, :)
    Renkler, siyah performansi, uygulama kullanimi, hizi oldukca iyi durumda.
    Yanik sorunuyla karsilacagimi sanmiyorum zira hafta ici gunduz evde kimse yok. Aksam geldigmizde 1 saat haber, 2 saat de Netflix'ten dizi izliyoruz.
    Haftasonu gunduz zaman zaman aciliyor. O senaryoda da gunduz 1-2 saat PS4, aksam da 2 saat mac yayini. Bu kullanimda da yanik olusursa LG'nin merkezine kadar sirtimda tasirim tv'yi. :)
    Kullandigim HDMI kablo 1,4 versiyon, yaklasik 8-9 yillik bir kablo. Amazon Turkiye'den 2 tane 2.1 kablo siparis ettim.
    Her ne kadar 2.1 icerik uretimi olmasa da 2.0 kaynaklarda fark edecektir diye tahmin ediyorum.
    Normal kanallari Apple TV kutusuna kurdugum Turkcell TV+ uzerinden izliyorum. Yayinlarda zaman zaman titreme var gibi geliyor, saniyorum kablo degisiminde bu sorun gidecektir.

Samsung 40c650'den sonra buyuk degisim oldu, gerci o da gayet basarili bir televizyondu.

Almak isteyenlere tavsiye ederim.
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın hocam
    Magic kumanda internet hızı nasıl?

• Tesekkurler.
    Umarim bir sonrakini sizden alirim. :)

Kumandanin hizi oldukca iyi. Tabii daha once kullanmadigim icin biraz alismam gerekti ama su an sorunsuz kullaniyorum.
  • quote:

Tesekkurler.
    Umarim bir sonrakini sizden alirim. :)

Kumandanin hizi oldukca iyi. Tabii daha once kullanmadigim icin biraz alismam gerekti ama su an sorunsuz kullaniyorum.
    Hocam sorun yok nasip kısmet güzel günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Çok güzel olur du ancak!
    NU 2018 modeldir bu panelin sıfır çıkma ihtimali ço çok zayıftır
    Malesef ayıplı iadeli mallar imha edilmiyor, işlem görüp tüm parçalı yeniden poşetlenip kolileniyor ve satılıyor.

Madem bütçen 6200 civarı ise bu konuda seçim daha basit hemde istediğin kriterlelere cevap verebilecek android
    SONY 55XF9005
    (Not:bu modelde 2018'dir ancak üretimi halen devam ettiği söyleniyor, yinede sıfır/açılmamış olduğu konusunda dikkatli ol)

Alıntıları Göster
    Bu gün vatanda baktım. Sanırım yarın 65Q70 alacağım. Gerçi 5.000 diye yola çıktık işin sonunda iki katından fazlaysa maal olacak. Hayırlısı diyelim. Onun teknolojiside olede benziyor. Tek sorunu Türkçe desteği yok onunda güncellemesi gelecek diyorlar. Gerçi pek sorun değil. Alınca deneyimimi paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcihank -- 9 Şubat 2020; 20:2:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kcihank

Bu gün vatanda baktım. Sanırım yarın 65Q70 alacağım. Gerçi 5.000 diye yola çıktık işin sonunda iki katından fazlaysa maal olacak. Hayırlısı diyelim. Onun teknolojiside olede benziyor. Tek sorunu Türkçe desteği yok onunda güncellemesi gelecek diyorlar. Gerçi pek sorun değil. Alınca deneyimimi paylaşırım.

Alıntıları Göster
    Hocam tercih sizin güncelleme ile gelecek birşey değil bilginiz olsun.
    DTS ses desteği yok flim v.s izlerken cok önemli iyi düşünün ona göre karar verin.
    Hayırlısı diyelim

• Tşk ederim bu duruma göre tekrar düşüneyim. 11 bin fiyat ta bu tv için çok iyi fiyattı. Lg 65b9 a muadil nerdeyse bu gidişle paramız cebimizde kalacak gibi)))

• quote:

Tşk ederim bu duruma göre tekrar düşüneyim. 11 bin fiyat ta bu tv için çok iyi fiyattı. Lg 65b9 a muadil nerdeyse bu gidişle paramız cebimizde kalacak gibi)))

Hocam OLED ile onu kıyaslama dahi yapmayın aralarında cok fark var bütçeniz müsaitse direk OLED alın geçin hocam tercih sizin bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng1234

Ben kullanıyorum 55 c9,gerçekten kullandığınız zaman görüntü kalitesiyle iyi ki almışım diyebileceğiniz mükemmel bir tv.
    Ekran yanma konusunda herhangi bir yorum yapamam!

Alıntıları Göster
    Bende samsung KS8500 den geçeceğim C9 a bakalım hayırlısı 55 ile 65 inç arasında çok fiyat farkı var 65 e bütçe yetmiyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Bende samsung KS8500 den geçeceğim C9 a bakalım hayırlısı 55 ile 65 inç arasında çok fiyat farkı var 65 e bütçe yetmiyor maalesef.

Alıntıları Göster
    Hocam hayırlısı diyelim özelden attım mesaj
  • Bugün Burak Bey ile tanıştık Kentpark AVM'de. Çok ilgili bir kişiydi kendisi. Bir tane 55c9 almak nasip oldu +3 yıl garantisi ile beraber. Çarşamba teslim edilecek. Her şey yolunda gider umarım ve ben de yorumlarımı yazmaya devam ederim buraya. Tekrardan teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın tekrardan.
    Kanal frenkans değişmiş olabilir veya silinmiş olabilir bence.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Kanal göstermese anlarım ama kanal numarası kayıp yok oldu!!

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceKeeper

Hocam normal kullanımda bile bu riskler var(günde 6 saat normal kullanım olarak geçer). Onda bile kanal değiştirmeniz, günde en az 1 kere temizleyici programını çalıştırmanız şiddetle öneriliyor zaten. Ben bunları bilerek alıyorum. LG'ye, garantisine Burak bey e ve uzatılmış garantiye olan güven test edilecek aslında. İlerleyen süreçlerde hep birlikte göreceğiz bakalım, sabit masaüstü ekranında neler olacak.

Detayları gün içerisinde aktaracağım. Sormak ve test etmemi istediğiniz veya hocam bakın şuna dikkat edin dediğiniz bir şey varsa lütfen söyleyin. Test ederim, diğer arkadaşlara da yardımımız dokunur. :)
    Hocam alalı 3 ay gibi bir süre oldu hortlattım. Ne oldu sizin şu Oled Pc monitörü senaryonuz? Bir aksilik varmı?

• quote:

Tşk ederim bu duruma göre tekrar düşüneyim. 11 bin fiyat ta bu tv için çok iyi fiyattı. Lg 65b9 a muadil nerdeyse bu gidişle paramız cebimizde kalacak gibi)))
    11 bin harika bir fiyat. Q70 özellikle bu fiyatta mükemmel bir tv. Hayırlı uğurlu olsun.Dts işi 400 500 tl'lik box ile hallolur bakmayın Manocellocuların feryadlarına.Doğru yolu erken görmüşsünüz.

• quote:

Yaklasik 1 haftadir 55C9 kullaniyorum.
    Burak beyle de gorustuk ancak kismet olmadi, Vatan'dan 6 taksitle aldim.

Televizyon gayet guzel. Tabii gonul isterdi 65'ligi alalim ama olmadi, :)
    Renkler, siyah performansi, uygulama kullanimi, hizi oldukca iyi durumda.
    Yanik sorunuyla karsilacagimi sanmiyorum zira hafta ici gunduz evde kimse yok. Aksam geldigmizde 1 saat haber, 2 saat de Netflix'ten dizi izliyoruz.
    Haftasonu gunduz zaman zaman aciliyor. O senaryoda da gunduz 1-2 saat PS4, aksam da 2 saat mac yayini. Bu kullanimda da yanik olusursa LG'nin merkezine kadar sirtimda tasirim tv'yi. :)
    Kullandigim HDMI kablo 1,4 versiyon, yaklasik 8-9 yillik bir kablo. Amazon Turkiye'den 2 tane 2.1 kablo siparis ettim.
    Her ne kadar 2.1 icerik uretimi olmasa da 2.0 kaynaklarda fark edecektir diye tahmin ediyorum.
    Normal kanallari Apple TV kutusuna kurdugum Turkcell TV+ uzerinden izliyorum. Yayinlarda zaman zaman titreme var gibi geliyor, saniyorum kablo degisiminde bu sorun gidecektir.

Samsung 40c650'den sonra buyuk degisim oldu, gerci o da gayet basarili bir televizyondu.

Almak isteyenlere tavsiye ederim.
    Merhaba Hocam,

Amazon Turkiye' den HDMI v2.1 sertifikalı hangi marka kabloyu satın aldınız?

• notropil kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Linkteki Paugge markayı aldım.
    İnternetten araştırdığımda oldukça olumlu bildirimler gördüm.https://www.amazon.com.tr/gp/product/B082ZMMGW5/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: srhtkorkmaz35

Merhabalar arkadaşlar 3-4 gün önce İzmir vatandan muhteşem bir indirimle 6218 TL ye 55sm8600 aldım fakat siyahlarda gözle gorunur derecede sorunlar var bence kanal değiştirirken TV nin bir tarafı beyaz oluyor. film izlerken karanlık sahnelerde çok belli oluyor.bu normal mi acaba ben mi yaniliyorum .foto atiyorum birde siz bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Aynı sıkıntı bende de var, servis çağırdım normal dedi, bu paneller böyleymiş, çözüm yolunu bulan varsa yardımcı olursa sevinirim.

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Hocam osaman silinmiş kanal frekans ayarlarından hangi kanal ise manuel ayarlaması yapın geri gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet331 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Hocam çok başarılı dıyor geçenlerde aynı kablodan bir arkadaşımız almış görüntü kalitesi geliştirdi diyor sizde test edin yorumlarınızı bekliyorum.

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Hocam çok başarılı dıyor geçenlerde aynı kablodan bir arkadaşımız almış görüntü kalitesi geliştirdi diyor sizde test edin yorumlarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.