Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil4 Android
5 sn
21.366
Cevap
400
Favori
632.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sayi77

Merhaba,

Tam olarak aynı ikilemi ben de yaşadım. Ambilight özelliği gerçekten farklı bir deneyim, ayrıca her zaman Sony ve Philips in en gerçekçi renkleri verdiğini düşünmüşümdür. Hâlâ da öyle düşünüyorum.
    Bir arkadaşımda 7503 var o da ses kalitesi ve özellikleriyle başarılı bir cihaz.
    Yalnız tv araştırırken şikayet com da o kadar çok şikayet gördüm ki... Sonra satış danışmanları ile de konuştukça almaktan vazgeçtim. Bir tv için bir kişi de sorunsuz demez mi.
    Bir gün teknosada Philips bakarken arkadaşım tesadüf oradaydı, ben ilk zamanlar haftada bir servis çağırıyordum, artık bıktım usb den yedeği kendim yüklüyorum. Arada da tv kitlendikce fisinden çekip tekrar takıyor çocuklar, sakın bulaşma deyince tamamen aklımdan çıkardım.
    Tabi 7304 2019 bir cihaz sanırım P5 işlemcinin de ikinci neslini kullanıyor, aynı sorunlar yaşamayabilir. Onu da kullanan arkadaşlardan dinlemek gerek.
    Hocam sizde 55inç sm8200 vardı değil mi? Tv nin - yönleri nedir size göre? Fiyatıda 5500-6000 civarı çok da ucuz bir tv değil açıkçası. Sony xf9005 6300₺ şuan ama 2018 model bir tv, almışken 2019 seri bir tv alayım diyorum ama herkesde samsung nu8000 yada xf9005 alın aşagısı çöp diyor. Hem min 1000₺ fazla para vermek hemde geçen senenin tv sini almakta pek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 49-50 inch max 4000 tl civarına tv önerirmisiniz. Duruma göre +250tl ye kadar çıkabilirim.
  • merty kullanıcısına yanıt
    LG 49UM7100
    LG 50UM7450
    Bu 2 model olabilir hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Hocam osaman 55sm8200 alıp gecekceksin hem yeni model hemde İnternet daha başarılı yeni sürüm birde LG de sihirli kumanda cıkıyor Türkçe komut verebilıyorsun bilgin olsun.

• nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar uğraşmam boşa gitti, 2 saatin üzerinde inceleme çektim, anlatmadık yer kalmadı nerdeyse, dün yükledim youtube'a, yelig dolayısı ile yasaklandı dedi. 1.bölümde 4.k incelemesinde avengers endgame 2 ve alita vardı, o yüzden yasaklanmış. Bari ikinci böşümü yükleyeyim dedim,onda hiç film vs içerik yok, o da engellendi. Uydu vs kanal geçişlerini gösterirken kanal d nin bir programı gözüküyor 3.5 saniye, o da o yüzden yasaklandı. 3.bölümü demek tamamen boşa çekmişim, ında ful 4k netflix puhu vs incelemesi vardı, kapakları bile hazırdı şu şekilde:
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

Bu youtube işini pek bilmiyorum, kendim de heveslenmiştim incele için seni de heveslendirdim sanırım kusura bakma ne olur,
    Dilersen whtaspp üzerinde yollayabilirim parça parça, görüntüler boşa gitmesin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 6 Eylül 2019; 10:39:25 >

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Vaybe bende çok merak ediyordum üzüldüm bak ..

• Valla ben de üzüldüm, videoları çekip düzenlemek ayrı, yüklemek için bile 10 saat zaman gitti, o görüntüleri de kesip mi yüklesem diye düşündüm bu sefer kuş gibi kalacak, bilemedim ne yapsam
    3.bölümde birsürü görüntü vardı netflix 4k vs, o zaman onları hiç ekleyemeyeceğim demek ki LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 6 Eylül 2019; 10:52:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Valla ben de üzüldüm, videoları çekip düzenlemek ayrı, yüklemek için bile 10 saat zaman gitti, o görüntüleri de kesip mi yüklesem diye düşündüm bu sefer kuş gibi kalacak, bilemedim ne yapsam
    3.bölümde birsürü görüntü vardı netflix 4k vs, o zaman onları hiç ekleyemeyeceğim demek ki
    hocam bir siteye yüklenip biz indirsek ordan direk videoları o şekilde acaba olmazmı beliki bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabilir bu konuya

• Hocam her şekil olur, boşa gitmesin videolar bir işe yarasın, ya da nasıl yükleyeceğimi bilen biri varsa, az biraz keserek yükleyebilirim ama yardım gerek,
    Ya da hiç uydu görüntüsü vs olmadan tekrar mı çeksem, bı sefer de ne kadar işe yarar bilemiyorum

• quote:

Hocam o kadar uğraşmam boşa gitti, 2 saatin üzerinde inceleme çektim, anlatmadık yer kalmadı nerdeyse, dün yükledim youtube'a, yelig dolayısı ile yasaklandı dedi. 1.bölümde 4.k incelemesinde avengers endgame 2 ve alita vardı, o yüzden yasaklanmış. Bari ikinci böşümü yükleyeyim dedim,onda hiç film vs içerik yok, o da engellendi. Uydu vs kanal geçişlerini gösterirken kanal d nin bir programı gözüküyor 3.5 saniye, o da o yüzden yasaklandı. 3.bölümü demek tamamen boşa çekmişim, ında ful 4k netflix puhu vs incelemesi vardı, kapakları bile hazırdı şu şekilde:

Bu youtube işini pek bilmiyorum, kendim de heveslenmiştim incele için seni de heveslendirdim sanırım kusura bakma ne olur,
    Dilersen whtaspp üzerinde yollayabilirim parça parça, görüntüler boşa gitmesin :)
    yazık oldu ya çok üzüldüm.
    pm attım hocam

• quote:

Hocam her şekil olur, boşa gitmesin videolar bir işe yarasın, ya da nasıl yükleyeceğimi bilen biri varsa, az biraz keserek yükleyebilirim ama yardım gerek,
    Ya da hiç uydu görüntüsü vs olmadan tekrar mı çeksem, bı sefer de ne kadar işe yarar bilemiyorum
    vk. com var hocam oraya bir dener misiniz yüklemeyi bildiğim kadarı ile bu sitede telif olmuyor
  • orası da olmazsa yandex disk var oraya yüklemeyi deneriz 50 gb kadar yükleniyor sanırım incelemek isteyen oradan indirebilir diye düşünüyorum
  • quote:

Ellerinize sağlık emeniğize sağlık hocam bilen biri varsa yardımcı olsun yüklemesini yapın hocam.

• Servis az önce aradı, değişim raporu getirecek pazartesi günü. Bugün getirelim dedi ya da isterseniz haftasonu tv'siz kalmayın pazartesi getireyim dedi, tamam dedim.
    Süreç:
    -Salı günü servis geldi ve benden bulutlanma ile ilgili fotoları alıp lg merkeze yollayacağız diyip gitti,
    -Cuma günü (bugün) değişim raporu geldi.
    Son durum bu arkadaşlar, değişim raporunu alınca vatan bilgisayardan alabilirmişim yeni televizyonu. Bundan sonraki süreç nasıl olacak acaba, tv.yi internetten almıştım, internetten mi sipariş edicem yoksa bayiden mi gidip alıcam bilmiyorum, bugün arayıp konuşucam vatan ile, buraya da bilgi veririö

• quote:

Servis az önce aradı, değişim raporu getirecek pazartesi günü. Bugün getirelim dedi ya da isterseniz haftasonu tv'siz kalmayın pazartesi getireyim dedi, tamam dedim.
    Süreç:
    -Salı günü servis geldi ve benden bulutlanma ile ilgili fotoları alıp lg merkeze yollayacağız diyip gitti,
    -Cuma günü (bugün) değişim raporu geldi.
    Son durum bu arkadaşlar, değişim raporunu alınca vatan bilgisayardan alabilirmişim yeni televizyonu. Bundan sonraki süreç nasıl olacak acaba, tv.yi internetten almıştım, internetten mi sipariş edicem yoksa bayiden mi gidip alıcam bilmiyorum, bugün arayıp konuşucam vatan ile, buraya da bilgi veririö
    Aynen hocam vatan bilgisayarı arayın yenisi talepte bulunun yeni ürün gelsin mağzadaan vermeye bilirler bilginiz olsun.

• Aynen dostum sana söylemiştim..Ürünün arkasında kesinlikle duruyor..Mağdur etmiyorlar.İster para şadesi ister aynı ürün istersen farklı biri üründe alabilirsin....

• quote:

Hocam her şekil olur, boşa gitmesin videolar bir işe yarasın, ya da nasıl yükleyeceğimi bilen biri varsa, az biraz keserek yükleyebilirim ama yardım gerek,
    aslında hocam en önemlisi bence karanlık oda film ve netflix performansı uydu yayınlarının ben güzel olacağını düşünüyorum eğer böyle kısa video varsa o kısmı paylaşabilirsiniz yada dediğim gibi vk .com yada yandex dixe yükleyerek herkese ulaştırabiliriz diye düşünüyorum test leri
  • smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü nekadar almışınız fiyat farkkı v.s varsa iade edin tekrardan alın öylede yapabiliyorsunuz bilginiz olsun

• Ürünü 5099a almıştım indirimde, şu an daha pahalıysa fark mı alıyor

• rtaskinlar kullanıcısına yanıt
    Yok osaman hiç karıştırmadan yeni ürün istıyorum değin yenisi gelsin kurulsun fark almadan kurulum yaparlar hocam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.