Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LG TV TAVSİYE 2019 MODELLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1.135
Cevap
21
Favori
80.231
Tıklama
Giriş
    524 Mesaj
    LG, 2019 Premium TV’lerini Duyurdu

Derin öğrenme algoritmasıyla güçlendirilmiş OLED TV’ler, LG’nin premium TV

segmentindeki liderliğini pekiştiriyor

LG Electronics (LG), aralarında OLED ve NanoCell TV modellerinin olduğu 2019 premium TV segmentini Seul’de gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde duyurdu. Bu yıl premium TV segmentinin yüzde 20’sini OLED TV modellerinden oluşturan LG, 2019 yılı için OLED TV satış hedefini 3,6 milyon adet, 2020 yılı için 7 milyon adet, 2021 yılı için ise 10 milyon adet olarak belirledi. İlk olarak Güney Kore ve ABD’de satışa sunulacak LG 2019 TV modelleri Mayıs ayı itibariyle de Türkiye’de satışta olacak.

LG’nin yeni model OLED ve NanoCell TV’leri, ikinci nesil Alpha 9 akıllı işlemci ve derin öğrenme algoritması ile güçlendirilmiş yapay zeka destekli görüntü ve ses kalitesine sahip olacak. Apple AirPlay 2 ve Apple HomeKit uygulamalarını da destekleyecek yeni LG TV’ler ile kullanıcılar iTunes ve diğer video uygulamalarından veya doğrudan Apple cihazlarından videoları TV’lerinde kolayca oynatabilecekler. Bu yıl içerisinde gelmesi beklenen Google Assistant ve Amazon Alexa desteği ile LG TV’ler, ek donanıma ihtiyaç duymadan lider AI platformlarını destekleyen türünün ilk örneği olacak.

LG’nin W9, E9 ve C9 OLED TV modellerinde bulunan ikinci nesil Alpha 9 akıllı işlemci, derin öğrenme algoritması ve geniş görsel bilgi veri tabanı erişimiyle görüntü ve ses kalitesini yükseltiyor. Alpha 9 akıllı işlemci görüntü kaynağını tanıyarak görüntüyü optimize ederken, algoritmanın yardımıyla gerçeğe yakın netlikte görüntüler oluşturuyor. İşlemci ayrıca ekran parlaklığını en uygun seviyede tutmak için ortam koşullarını analiz ediyor.

Sektör lideri OLED TV’lerin başı çektiği LG’nin 2019 premium TV serisinin farklı ekran boyutları bulunuyor: W9 (77/65), E9 (65/55), C9 (77/65/55) ve B9 (65/55). Dünyanın ilk 8K OLED TV’si (88Z9 modeli) LG’nin premium TV portföyünü genişletirken, LG’nin en gelişmiş LED TV’si olan NanoCell TV, üstün görüntü kalitesi, canlı ve gerçek renkler, geniş izleme açısı, ultra ince çerçeve ve ultra geniş ekran seçenekleri sunuyor. 2019 model OLED ve NanoCell TV modelleri HDMI 2.1 desteğinin eklenmesiyle spor ve aksiyon filmleri gibi hızlı aksiyon içeriğinin daha iyi görüntülenmesini sağlıyor.

Gelişmiş Audio Return Channel (eARC) özelliği, ev sinema tutkunlarının HDMI bağlantısını sorunsuz bir şekilde kullanmalarını ve mevcut en yüksek kalitede ses deneyimi yaşamalarını sağlarken, Variable Refresh Rate (VRR) ve Latency Mode (ALLM) özellikleri sayesinde takılma olmadan oyun deneyimi elde ediliyor.

2019 model LG TV’ler, aydınlık koşullarda bile, olağanüstü bir HDR deneyimi sağlamak için Dolby Vision formatındaki içerikleri destekliyor. İkinci nesil Alpha 9 akıllı işlemci, içerik türüne göre ses ayarlaması yapıyor, böylelikle izlenen içerikteki diyaloglar daha kolay anlaşılırken, şarkılardaki vokaller çok daha net bir şekilde duyulabiliyor. Ses seviyesi ayarını kullanıcılar kendileri yapabildikleri gibi, TV’nin yapay zeka özelliği de kendi kendine ses düzeyini ortama göre ideal seviyede ayarlayabiliyor. LG'nin premium TV'leri Dolby Vision ile olağanüstü bir HDR deneyimi ve 360 derece sürükleyici ses için de Dolby Atmos desteğini bir kez daha tüketicilerine sunuyor.

LG’nin yapay zeka destekli 2019 NanoCell TV serisi, 49 inç’ten 86 inç’e kadar farklı boyutlarıyla toplam 14 modelden oluşuyor. LG’nin 2019 TV modelleri arasında 8K OLED TV (88Z9 modeli) ve bu yılın başında CES fuarında katılımcıları şaşkınlığa uğratan ve büyük ses getiren kıvrılabilir LG Signature OLED TV R (65R9 modeli) de bulunuyor. LG’nin 2019 TV serisi ile ilgili satış tarihi ve fiyat bilgisi ileriki günlerde paylaşılacak.

LG Mobil İletişim ve Ev Eğlence Sistemleri Başkanı Brian Kwon “2019 model premium TV serisinde de açıkça görüldüğü gibi LG, TV teknolojilerinde sınırları zorlamaya devam ediyor. LG’nin gelişmiş yapay zeka teknolojisi, görüntü ve ses kalitesini artırarak TV izleme deneyimini bir adım öteye taşıyor” dedi.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI
    MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknil06 -- 23 Temmuz 2019; 10:21:32 >

|
    |

• Yüzbaşı
    524 Mesaj
    Fiyat yazdığımız için donanım haber engelleme yapabilir
    LG hangi model ürün bakıyorsanız ister mağzamızı isterseniz cep telofonumdan ulaşabilirsiniz piyasanın altında iyi fiyatlar veriyoruz siz değerli müşterilrimize bilginiz olsun.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREIUMSHOP MAĞZASI
    MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ayzam

arkadaş gayet ilgili mesajlara anında dönüş yapıyor
    |
    |

Led panellerinizde Banding sorunu var mı???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    brknil06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Led panellerinizde Banding sorunu var mı???

Alıntıları Göster
    Yeni modellerde herşeyi iyileştirme yaparak gitti için şuana kadar karşılaşmadık ama zaten herhangi bir banding sorununda genelde ytkili servislerimiz ürün değişimi yapıyor bilginiz olsun.

Orijinalden alıntı: brknil06

LG 55UK7550 bugüne özel fiyat 5450 tl

MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-55uk7550-55-140-cm-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Orijinalden alıntı: Mirable

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-55uk7550-55-140-cm-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Alıntıları Göster
    Merhaba ürün şuan stok yok ondan o fiyatı göstrıyor bilginiz olsun stok oldun mu o fiyat olmaz zaten
    |
    |

• Yüzbaşı
    524 Mesaj
    Bugüne özel LG50UK6470 3.750.00TL 10 adt kapalı kutu var

MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknil06 -- 23 Temmuz 2019; 10:23:51 >

Orijinalden alıntı: brknil06

Bugüne özel LG50UK6470 3.750.00TL 10 adt kapalı kutu var

MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    Merhaba Öncelikle gittiğim Lg satıcıları çok kaba çok bilmiş vve uslupta hiç başarılı değillerdi ve en son ankamall daki bayinizden sonra birdaha lg mağzasına girmiyecem dedim.(markadan soğudum resmen)

sizin konuyu görünce dayanamadım genede sorayım dedim.

3000-5000tl arası tv bakıyorum 2 haftaya yakın süredir.

önereceğiniz bir tv var mı?
    LG 55UK6470PLC bu model nasıldır.

Kullanım amacım kriterlerim şu şekilde

4k netflix, ara sıra 4k 50-60 gb filim ve Telefondan pc'den görüntü aktarma vs özellikler olması. Fiyatına oranla görüntünün yeteri netlikte olması yeterli. Tüksat aboneliğim var kartı tvyi takıp kanal geçişleri 2sn cvarlarında olmasını tercih ederim

Daha önce lg cihazlara .ts uzantılı 4 k deneme filmi götürdüm 7500tl bandında olan tv niz bile oynatırken donarak oynattı. Anlam veremedik satıcıda bende. Aynı filmi az bir titreme ile vestel 55ud8200 tv oynattı.(3200tl)

Kriterlerim çok yüksek değil ucuz ama pişman olmayacağım bir tv almak istiyorum.
    Sizin bana önerebileceğiniz modeller nelerdir? hatta yüksek fiyatlı ürünlerin teşhirlerinide alabilirim.

• Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

Merhaba Öncelikle gittiğim Lg satıcıları çok kaba çok bilmiş vve uslupta hiç başarılı değillerdi ve en son ankamall daki bayinizden sonra birdaha lg mağzasına girmiyecem dedim.(markadan soğudum resmen)

sizin konuyu görünce dayanamadım genede sorayım dedim.

3000-5000tl arası tv bakıyorum 2 haftaya yakın süredir.

önereceğiniz bir tv var mı?
    LG 55UK6470PLC bu model nasıldır.

Kullanım amacım kriterlerim şu şekilde

4k netflix, ara sıra 4k 50-60 gb filim ve Telefondan pc'den görüntü aktarma vs özellikler olması. Fiyatına oranla görüntünün yeteri netlikte olması yeterli. Tüksat aboneliğim var kartı tvyi takıp kanal geçişleri 2sn cvarlarında olmasını tercih ederim

Daha önce lg cihazlara .ts uzantılı 4 k deneme filmi götürdüm 7500tl bandında olan tv niz bile oynatırken donarak oynattı. Anlam veremedik satıcıda bende. Aynı filmi az bir titreme ile vestel 55ud8200 tv oynattı.(3200tl)

Kriterlerim çok yüksek değil ucuz ama pişman olmayacağım bir tv almak istiyorum.
    Sizin bana önerebileceğiniz modeller nelerdir? hatta yüksek fiyatlı ürünlerin teşhirlerinide alabilirim.

Alıntıları Göster
    Merhabalar hocam sanırım ANKARA da yaşıyorsunuz eğer ANKARA iseniz buyurun gelin mağzama bi çayımı kahvemi için elimden gelen yardımda buluyum size herkez esnaf olamaz hocam
    buradan anlatmakla tam anlamazsınız farkkını görmezsiniz mağzada yanyana kıyasların ayrıntı farkkını görürsünüz bilginiz olsun hocam

MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32

• Çavuş
    47 Mesaj

LG C8 OLED TV hakkında yorumlarınız nedir acaba

Logo yanığı olma ihtimalleri yüksek mi

Hiç bu tvler'den sattiniz mi geri dönüşler nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: brknil06

Orijinalden alıntı: xmen16

LG C8 OLED TV hakkında yorumlarınız nedir acaba

Logo yanığı olma ihtimalleri yüksek mi

Hiç bu tvler'den sattiniz mi geri dönüşler nasıl
    Merhabalar LG C8 OLED tv şuan alabileceğiniz en iyi ürünlerden birisidir hocam
    300 400 adet satmışımdır şuan hiçbir geri dönüşüm yaşamadık logo yannaması v.s sorun yaşayan müşterimiz olmadı
    teknosa vatan mediamarkt teşir ürünü v.s alırsanız sorun olur onun dışında sorun sıkıntı yaşamazsınız yaşadınız diyelim srvis bunu direk değişimi yapıyor isterseniz 2 yıl garantisini 5 yıla cıkarırsanız kafanız kökten rahat olur.
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.