Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKESE MERHABALAR LG WEBOS 43UH610 TV VAR HERŞEY ÇALIŞIYOR SIKINTI YOK ANCAK AYARLAR KISMINDA ÇOĞU AYAR KAPALI LG CONNECT APP KAPALI TV FABRİKA AYARLARI ÇEVİRME KAPALI RESİM DE İSTERSENİZ KOYIYIM ÇOĞU AYAR KAPALI ÜSTÜ SÖNÜK ATLIYOR AYARLARI GEÇERKEN
  • merhabalar yaklaşık 5 senedir 42lm620s model tv kullanıyorum d smartı ıptal edip ustundeki alıcıyı kullanmaya başladım..
    son 2 aydır artık sıklaşan bir arıza oluyor..tv kapadıktan sonra kanalların bir kısmı siliniyor..
    kanallar zaten 1001 den başladı ..once oto arama yaptım kanal bulamayınca frekansı kendım girip kanalı buluyordum..
    hergun açıyorum ve kanalların buyuk bır kısmı gidiyor ..
    içerde bir lgsmart tv var ondan bir sorun yok..aynı çanaktan sinyal alıyolar ama bu 42lm serisi sinyal yok diyo bazen..
    tabı kablo uzun zarar görmüşte olabilir ama kanalların değişmesi dahili uydundanmı kaynaklanıyor..
    yardımcı olursanız sevinirim lg servisimi çağırayım yoksa harici uydu decodermı alayım
  • merhaba iyi günler ben televizyon almaya karar verdim , 43 inç UK ve UJ modellerine ilgi duyuyorum , iki seri arasındaki farkları nelerdir , ayrıca al thinq yapay zeka özelliği hangi modellerde olur , bi modelde harman ses teknolojisi olduğunu öğrendim bu özellık hangi modelde bulunur ve uk ve uj serilerinin hepsinde bluetooth varmıdır .. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler , saygılarımla ..
  • Merhaba arkadaşlar LG 50lf650v model TV sahibiyim. Flash bellek takarken USB girişi koptu ve TV bin içine düştü. Biraz abartıyor olabilirim ama bu kopan USB nin anakarta kısa devre yaptırma ihtimali var mıdır? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Merhaba arkadaşlar LG 50lf650v model TV sahibiyim. Flash bellek takarken USB girişi koptu ve TV bin içine düştü. Biraz abartıyor olabilirim ama bu kopan USB nin anakarta kısa devre yaptırma ihtimali var mıdır? Teşekkürler
    Benim de 2 tane hdmi portu kopup tv içine düştü 2 senedir öyle kullanıyorum bir sorun olmadı şimdiye kadar

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.

Bu arada 50lf650v ye güncelleme gelmiş 04.06.25 güncellemesi. Yükleyince internet hızım düştü. 35mbps internet var kablolu kablosuz TV ye gelen internet 16mbps yi geçmiyor. Netflix uygulamasında 3-4mbps çıkıyor. Fabrika ayarlarına döndüm yine olmadı. Çözümü bilen var mı?

• 2012 lg lm620s 3d smart tv’mde farklı iki adet hdmi kaynağından görüntüyü ekranda aynı anda görebilir miyim?

Split screen (ekranı 2ye bölme) veya pip (picture in picture/resim içinde resim) şeklinde olabilir, fark etmiyor benim için.

Teşekkürler.

• Merhaba,

Yaklaşık 10 ay önce aldığım LG 55SK7900 PLA modelinde sanırım ses sorunu yaşıyorum. Normalde ses 10 birimde yetiyordu şimdi aynı seviyeye gelmesi için 15 birime kadar yükseltiyorum. Bu durumu nasıl netleştirebilirim? Tavsiyelerinizi rica ederim.

İyi günler
  • arslan5888 A kullanıcısına yanıt
    Üzerinden çok zaman geçmiş ama birilerinin işine yarar diye yazıyorum.
    Kardeş aynı durum bende de oldu, 42LB652V-ZA model lg televizyonumun sihirli kumandasındaki mikrofon tuşuna basıp sesli arama yaptığımda, tv ekranının sol alt köşesinde "ses tanıma sunucusu yanıt vermiyor, tekrar deneyin" şeklinde bir uyarı çıkıyordu.
    LG'ye durumu yazdım, yardım istedim. Cevap olarak (Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili 4446543 lü hattımızı arayarak uygulamalı destek almanız mümkündür.) dediler.
    Tabiki bu numarayı aramadım, neden olabilir, ben son günlerde internetle ilgili ne yaptım falan diye düşünüp dururken evin güvenli internet profilini standart'dan aileye dönüştürdüğümü hatırladım. İnternet profilini tekrar standart yaptığımda tüm sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanuu -- 2 Nisan 2019; 18:33:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: technocolicboy

merhaba iyi günler ben televizyon almaya karar verdim , 43 inç UK ve UJ modellerine ilgi duyuyorum , iki seri arasındaki farkları nelerdir , ayrıca al thinq yapay zeka özelliği hangi modellerde olur , bi modelde harman ses teknolojisi olduğunu öğrendim bu özellık hangi modelde bulunur ve uk ve uj serilerinin hepsinde bluetooth varmıdır .. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler , saygılarımla ..
    Bende 43UJ651V modeli var, 2017 Haziran ayında aldım. 2018 Aralık ayında ekranda oluşan mavi lekeler sebebiyle servise gitti ve garantiden panel değişti. Sonra ne mi oldu? Gelen televizyona gri lekeler seebbiyle itiraz ettim, servis normal diyerek çekti gitti. Şimdi Televizyonun üstten yaklaşık 1/3 lük kısmında görüntü karanlık. Yeniden servis için mesaj yolladım ( herifler görsel kanıt olmadan servis yollamıyor).

Özet olarak LG kadar leş televizyon kullanmadım hayatımda, zaten Vestel montajı televizyondan bir şey beklemek enayilik.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    zamanında bu lg leri ve philipsleri almayın dedik diye samsung adamı olduk yalancı olduk bi hain olmadığımız kaldı :) şimdi yavaş yavaş neyi neden dediğimiz anlaşılıyor..

kullandığınız panelde adamlar maliyet için rgbw dizilim kullanıyor renkleri keskinliği vs hep sıkıntı almayın dedik bunlar leş paneller dedik ama dinletemedik..

şuanki piyasada alınacak iki marka var biri samsung diğeride sony oled alacak adamda zaten alırken birçok şeyi kabullenmiş olarak aldığı için oled konusuna hiç girmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

zamanında bu lg leri ve philipsleri almayın dedik diye samsung adamı olduk yalancı olduk bi hain olmadığımız kaldı :) şimdi yavaş yavaş neyi neden dediğimiz anlaşılıyor..

kullandığınız panelde adamlar maliyet için rgbw dizilim kullanıyor renkleri keskinliği vs hep sıkıntı almayın dedik bunlar leş paneller dedik ama dinletemedik..

şuanki piyasada alınacak iki marka var biri samsung diğeride sony oled alacak adamda zaten alırken birçok şeyi kabullenmiş olarak aldığı için oled konusuna hiç girmiyorum..
    Samsung farklı mı sanıyorsun? Yaz google amcaya Samsung Community Eu, gir o siteye bak bakalım ne kadar farklıymış Samsung :) Hepsi aynı ...kun laciverti aslında. Ben Xbox One X için almıştım bu televizyonu, onu da satıp bıraktım oyun işini. Bu saatten sonra da Led TV almam bir daha.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    evet samsung farklı hiçbir markada olmayan beş para etmez rgbw dizilim ips panelleri kimseye satmıyor
  • Arkadaşlar merhaba.. Lg webos için Version 05.80.25 yazılımı çıkardı bu yazılımı yükledim uj630v modeline değişiklik göremedim... Bu güncellemede esas bilinmesi gereken bir ciddi değişiklik var mı acaba... Birde güncelleme veriliyor neden ne değişmiş ne gelecek diye bir şey açıklama yapılmıyor anlamış değilim... Ya da açıklama yapıyorlarda nerede yapıldığını mı bilemiyorum anlamış değilim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba. lg 55uk6100 cihazda kanalları yedekleyip pc de chansortla açtığımda 20 küsür kanal çıkıyor. normalde tv de 800 civarı kanal var. bu sorun neden kaynaklı acaba ??
    yardımcı oacaklara şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar UK6950 serisini kullanan var mı? tavsiye eder misiniz? 70 ekran almayı düşünüyorum
  • 49 UK 7550 önerir misiniz.
    Netflix, Youtube, İptv izlenecek.
    Android box bağlanıp filmler izlenecek hepsi bu.
    Oyun oynanmayacak, futbol izlenmeyecek.

• Arkadaşlar smart tv uygulaması üzerinden maç izlediğim zaman topun hızlı hareketli olduğu zaman topun peşinden dalgalanma benzeri rahatsız edici seyir zevkini bozucu bir görüntü oluşuyor görüntü ayarlarını kurcalamama rağmen bir çözüm bulamadım bunu yok etmenin bir ayarı falan varmı lg müşteri hizmetleri bile bir fikir üretemedi ve uygulamanız sorunlu dedi işin içinden çıktı.,fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

evet samsung farklı hiçbir markada olmayan beş para etmez rgbw dizilim ips panelleri kimseye satmıyor
    Hocam oledlerde de sıkıntı yok mu?

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.