Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, televizyon modelim LG 55B7V ve ayarlardan Tüm Ayarları açtığım zaman Facebook'taki yazılar ve yazıların arka planı berrak iken, ayarları kapatınca soluklaşıyor. Bunun nedeni nedir bilen varsa yardım edebilir mi lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 8 Şubat 2018; 23:4:36 >
  • Bu TV yi bir yakınıma aldırmıştım iki üç sene önce. Şimdi garanti de dolmuş. Arada bir ekran kararıyor. Bir süre sonra tekrar geliyor ekran ama ne zaman kararacağı belli olmuyor. Ekran karardığı zaman çok yakından bakınca karartı altından görüntü belli ediyor aslında.

Panel mi sorunlu acaba yoksa yazılımsal bir sorun olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    1 haftadır aşağıda anlattığım gibi bir sorunum var buna benzer bir sorunla karşılaşan yada çözüm önerisi olan var mıdır??

Lg TV ve Digitürk kutusu hdmi ile bağlı ve senelerdir sorunsuz kullanıyordum 1 hafta önce tv açtığımda digitürk görüntü yoktu kutu çalışıyor görünüyor(kanal değişimi vs kutu üzerinden görnüyor) ama tv ye ses ve görüntü aktarılmıyor. Hdmi kablosu ile ilgili sorun olabilir mi diye düşünüp aynı kabloyu PS3 e bağladım sorunsuz görüntü ve ses aktarılıyor. pc ve bluray player ile denedim onlarda da sorunsuz aktarıldı ancak digiturk ile görüntü ve ses yok. digi servisi aradım gelip kutu değiştirdiler. görüntü geldi ama yeşil ve dikey çizgilerle dolu bir görüntü ve ses çok kötü digi tv ile ilgili sorun var dedi LG servisi aradım geldiler ne arızanın ne olduğunu nede nasıl bir çözüm bulacaklarının farkındalar digikutudan görüntü çözünürlüğü 1080 yerine 720 yapıldığında görüntü düzeliyor ancak ses hem senkron değil hemde bozuk digiturk ü kapatıp açtığımda ses düzeliyor b,r süre (ama hala senkron değil) ama tekrar bozuluyor. daha önce söyleiğim gibi ps3 , pc ve bluray player ile aynı bağlantı noktasından aynı kablo ile sorun yok görüntü ve ses sorunsuz aktarılıyor. Aynı sorun turkcell tv kutusu ile de oluyor (yeşil ve dikey çizgili görüntü)
     LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu

• arkadaşlar bende 49UJ630V var , iphone u tv ye nasıl yansıtabilirim , yani screen share yapabilirim, acil konu lütfen yardım
  • Arkadaşlar bu gün tv nin yeni bir özelliğini keşfettim. Belki kullananlar vardır bilmeyenler için yazıyorum.
    Tv nin smart tv bölümünde bulunan ss iptv uygulamasını kullanarak tüm kanalları (spor sinema dizi vip salonlar vs) internet üzerinden ücretsiz izleyebiliyorsunuz. Denemek isteyenlere yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbiroly -- 14 Ağustos 2018; 6:45:29 >
  • Lg24tk410 için uydu ayarlarını nasıl yapacağım? Ci Modülü yok uyarısı vb alıyorum.

• Bendede 47LM640S vardı anakartı yanmış 600 lira fiyat istediler napsam diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbiroly

Arkadaşlar bu gün tv nin yeni bir özelliğini keşfettim. Belki kullananlar vardır bilmeyenler için yazıyorum.
    Tv nin smart tv bölümünde bulunan ss iptv uygulamasını kullanarak tüm kanalları (spor sinema dizi vip salonlar vs) internet üzerinden ücretsiz izleyebiliyorsunuz. Denemek isteyenlere yardımcı olabilirim.
    hangi tv nin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

Bendede 47LM640S vardı anakartı yanmış 600 lira fiyat istediler napsam diye düşünüyorum
    47la660s anakart yanması, 600 tl isteniyor. Nasıl bir yol izlenmeli bilen arkadaslardan yardım istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbiroly

Arkadaşlar bu gün tv nin yeni bir özelliğini keşfettim. Belki kullananlar vardır bilmeyenler için yazıyorum.
    Nasıl yapıldığını paylaşırmısın ?
  • Arkadaşlar merhaba 6 ay önce lg led tv almıştım fakat kurulumunu gerçekleştirmedim.Bugün servisi aradım kurulum için benden kurulum ücreti talep ettiler normal mi sizce bu

• Arkadaşlar daha önce bilgisi paylaşıldımı bilmiyorum ama en iyi görüntü ayarları manuel olarak nasıl olmalı?

• Arkadaşlar daha önce bilgisi paylaşıldımı bilmiyorum ama en iyi görüntü ayarları manuel olarak nasıl olmalı?

• şu planlanmış arızalar olayını önceden de biliyordum. acaba yeni güncellemeyi yükleyince cihazlara zarar mı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayko83

Arkadaşlar merhaba 6 ay önce lg led tv almıştım fakat kurulumunu gerçekleştirmedim.Bugün servisi aradım kurulum için benden kurulum ücreti talep ettiler normal mi sizce bu
    sözleşme gösterin diyeceksin, hani madde nerede yazıyor diye.
  • Merhaba arkadaşlar,

22.08.2016 tarihinde aldığım 4k lg tv'de bu sabah sağ üst köşeden aşağıya doğru yaklaşık 4cm kalınlığında iki tane beyaz çizgi oluştu ve gitmiyor. Tv darbe vs. almadı,herhangi bir sıvı temasıda yok.

Sebebi ne olabilir arkadaşlar? Çözümü nedir? Tamirlikse fiyatı nedir? bilgi rica ediyorum sizden.

Ayrıca tv'nin garanti süresi 2 yılmış. Malesef 2 ayla kaçırdık garantiyi
  • Uh615V kullananlar kablosuz olarak Windows 8 ekranini TV’e verdimi ?

• 55sj800 kullanıcısıyım.duvara monte ettiğim ıçın usb gırşlerıne ulaşamıyorum.bir önerınız varmı
  • jomily J kullanıcısına yanıt
    ben hdmi girişleri için aliexpresten 90 derece çevirici almıştım. aynı şekilde usb çevirici de mevcut. usb 90 degree diye aratırsanız istediğiniz yöne çevirici bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.