Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı tv. Garanti bittikten sonra görüntü gitti ve teknik servise 350 lira verdik. Bu tamirden sonra 6 ay garanti verilmişti. Geçen aylarda bizde de bazı yerlerde dediğiniz gibi parlama, bazı yerlerde de karanlık bölgeler vardı. Ne ilginçtir ki tamirin 7. ayı yine görüntü gitti. Başka tamirciye götürdük çıkma parça takılmış dedi. Teknik servis bile sahtecilik yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saksopat

Aynı tv. Garanti bittikten sonra görüntü gitti ve teknik servise 350 lira verdik. Bu tamirden sonra 6 ay garanti verilmişti. Geçen aylarda bizde de bazı yerlerde dediğiniz gibi parlama, bazı yerlerde de karanlık bölgeler vardı. Ne ilginçtir ki tamirin 7. ayı yine görüntü gitti. Başka tamirciye götürdük çıkma parça takılmış dedi. Teknik servis bile sahtecilik yapıyor

Bir daha LG almam. Özel tamirci ile görüştük geçenlerde. Patlamalar çoğalacak en son görüntü gidecek dedi. Acmisken bir kere yapalım dedi. Gidene kadar kullan dedi. 250 liraya yapacak bakalım.

• Adkadaşlar film yayınları sırasında görüntünün hızlı akıp gitmesini nasıl önlüyorduk ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bugün lg 49uj610v model tv aldım. Uydu üzerinden yyın alıyorum. Listede sadece türksat uydusu var, bir türlü horbird uyduyu ekleyemedim. Uydu eklemek için özel bir menüye mi girmek gerekiyor? Uydu atarları menüsünde sadece uydu#1 diye türksat var + işareti aktif değil.

Teşekkürler

• pisnick kullanıcısına yanıt
    Ayarı buldum. Ben tv ayarını otomatik türksat tlgs ile yapıyordum. Bu modda diğer uydular eklenemiyormuş. Diğer operatör ile yapınca diğer uyduları ekleyebildim.

• Arkadaşlar lg webos için dsmart orjinal güncel kanal listesini paylaşırmısınız

• Arkadaşlar selamlar. En aktif konu bu olduğu için buraya da sorayım dedim. 47LW570S sahibiyim. 2011 yılından beridir de sorunsuz kullanıyordum, ya ki düne kadar...

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu

Ne olduğu konusunda bilgim yok fakat eve geldiğimde görüntü fotoğraftaki gibiydi. Sorun nedir sizce? Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba? Anakart mı gitti yoksa panel mi?

• 42 lm 615 s modeli var USB 2.0 girişli. USB 3.0 harici disk ile kullanılabilir mi. mesela seagate expansion ile. Yada önerdiğiniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar davids -- 23 Aralık 2017; 10:17:57 >
  • arkadaşlar merhaba ben lg 49uj630v 49inç 124 ekran 4k uydu alıcılı smart led tv aldım bu tv de bluetooth özelliği var aliexpres den 2 tane bluetooth kulaklık alsam acaba 2 sini birden görür mü eşimle beraber film izlemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar davids

42 lm 615 s modeli var USB 2.0 girişli. USB 3.0 harici disk ile kullanılabilir mi. mesela seagate expansion ile. Yada önerdiğiniz var mı

tabiki kullanilir.
  • Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba 55sj800v tv aldık ps4 pro ve genelde harici hdd ile film izlemek için bunlar için özellikle ps4 pro için özel ayar falan var mıdır en iyi görüntüyü nasıl alabilirim
  •  LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu

Arkadaşlar 42LB652V smart tv'im var cihaz çok az kullanılan bir cihaz, cihazı yaklaşık 2 hafta kullanmadıktan sonra, açmaya çalıştığımda, ekranda fotoğraftaki gibi çizgiler çıktı, ilk önce LG logosu ve yazılarda gelmedi, sonra defalarca kapatıp açtığımda bu şekilde kaldı? Sorun sizce nerede, cihazın garantisi de bitmiş durumda, konuyu bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinkaragoz -- 26 Aralık 2017; 15:6:25 >
  • arkadaşlar lg lf6590v televizyonumda star ve kanal d cam gibi ama diğer kanallarda sinyal yok bunun çözümü nedir bilen var mı acaba
  • Merhabalar. 49uj701 modelini dusunuyorum. Limit 3000 3500 arasinda. Siz kullanicilardan da fikir ve yorum almak istiyorum. Suan guncel olarak ne dersiniz. samsung 49 mu 7400 almaya gitmistim, satici lg nin bu modelini onerince kafam karisti. Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Arkadaşlar selamlar. En aktif konu bu olduğu için buraya da sorayım dedim. 47LW570S sahibiyim. 2011 yılından beridir de sorunsuz kullanıyordum, ya ki düne kadar...

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu

Ne olduğu konusunda bilgim yok fakat eve geldiğimde görüntü fotoğraftaki gibiydi. Sorun nedir sizce? Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu acaba? Anakart mı gitti yoksa panel mi?

Kendi sorduğum soruya kendim cevap vereyim;

Panelde darbe kırık vesaire olmadığı için panel tamir edildi ve 700 TLye tvyi kurtardık. Yetkili serviste tamir olduğu için 1 sene de otomatik olarak garantili olmuş oldu.

Panelinde böyle sorunla karşılaşan olursa mutlaka servise göstersin.

• Arkadaşlar merhabalar. Daha önce konusu oldu mu bilmiyorum ama 47lb670 model numaralı tvnın yanında aldığım sihirli kumandayı kullanırken yaklaşık bir haftadır sorun alıyorum. Sorun ekran üzerindeki fare işareti diyebileceğim kırmızı işaret çok yavaş hareket ediyor ve tv ekranının sağ üst köşesinde sihirli kumandanızın sinyali kararlı durumda değil uyarısı alıyorum. Böylesi bir sorunla karşılaştığınız oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: thor1080

arkadaşlar merhaba ben lg 49uj630v 49inç 124 ekran 4k uydu alıcılı smart led tv aldım bu tv de bluetooth özelliği var aliexpres den 2 tane bluetooth kulaklık alsam acaba 2 sini birden görür mü eşimle beraber film izlemek için

Merhaba
    Ben de Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum. Sıradan telefon kulaklıkları çalışmadığı için araştırdım ve sadece LG HBS kulaklıkların çalıştığını öğrendim.
    Siz hangi marka model kulaklık sipariş verdiniz? Eğer elinize ulaştıysa memnun musunuz? İki kulaklık birden kullanılabiliniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 6 Şubat 2018; 0:30:4 >
  • lg 32lf580n kullanıyorum ilk defa güncelleme geldi bugun.bi umut netflix falan gelmiştir sandım ama malesef.bu modele netflix yüklemek için bi yol var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.