Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MKVOD güzel uygulama denemelisiniz
  • Cevabiniz icin teşekkürler .Kesin deniyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

burası yeri değil biliyorum ama, tavsiyenize ihtiyacım var.
    şuan salonda 42lb670 kullanıyoruz çokta memnunuz...
    ben odama tv almak istiyorum, 32 inçlik bir tv işimi fazlasıyla görecek..
    fakat lg'nin 32 inç bir televizyonunu bulamadım..

tavsiyeniz var mı? bütçem 1200 liraya kadar.
  • LG smart tv 'imdem skpe uygulaması kalktı. Bu uygulamanın flash bellekte uygulaması yapılamazmı. MKVOD gibi...
  • 58uh635v isimli LG smart Tv ye sahibim. Bazi izledigim online filmlerde hic hata vermezken, bazi filmlerde yetersiz bellek hatasi verip tarayiciyi yeniden baslatiyor. Sebebi veya cozumu ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: YBK_

58uh635v isimli LG smart Tv ye sahibim. Bazi izledigim online filmlerde hic hata vermezken, bazi filmlerde yetersiz bellek hatasi verip tarayiciyi yeniden baslatiyor. Sebebi veya cozumu ne olabilir?

Bu TV hakkında genel görüşünüz nedir hocam? artıları ve eksileri nelerdir? maç ve playstation ile deneyiminiz var mı acaba?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

quote:

58uh635v isimli LG smart Tv ye sahibim. Bazi izledigim online filmlerde hic hata vermezken, bazi filmlerde yetersiz bellek hatasi verip tarayiciyi yeniden baslatiyor. Sebebi veya cozumu ne olabilir?

Bu TV hakkında genel görüşünüz nedir hocam? artıları ve eksileri nelerdir? maç ve playstation ile deneyiminiz var mı acaba?

Teşekkürler

Görüntü kalitesi olarak çok iyi, sadece ekran boyutu salonunuz küçükse büyük gelebilir. Onun dışında tarayıcı veya netflixten film dizi izlerken görüntü normalden hızlı yani 1.25 hızla falan gidiyor onu servise bildiricem. Playstation ile denemedim ama eminim çok güzel olurdu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

quote:

Teşekkürler

Görüntü kalitesi olarak çok iyi, sadece ekran boyutu salonunuz küçükse büyük gelebilir. Onun dışında tarayıcı veya netflixten film dizi izlerken görüntü normalden hızlı yani 1.25 hızla falan gidiyor onu servise bildiricem. Playstation ile denemedim ama eminim çok güzel olurdu

Teşekkürler hocam. 50 hz diyen de var 100 hz diyen de paneli için de Ips de diyen var VA da... senin bilgin var mı hocam?

• stranger32 S kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayar görevlisi VA panel olduğunu söyledi. LG'nin 2016'da çıkardığı tek VA panel diye biliyorum aynı zamanda.
    50 HZ olması çok değil ama bir sorun tabii ki, keşke 100 hz olsaymış.

TRT4k'da çok çok dikkatli olduğum için ekranın kenarından ufak titremeler görebiliyorum. Onun dışında ailem göremiyor. Ama en ufak bir ışık sızması veya ölü piksel yok. Siyahlar aşırı kaliteli.

Ha birde eğer internet bağlantınız iyi değilse bu kadar büyük bir televizyonu düşünmeyin derim. Sinema salonuna gitmeye gerek kalmadı neredeyse :D Ama bağlantı 1080 veya 4k el vermedikten sonra bir anlamı yok.
  • quote:

Vatan bilgisayar görevlisi VA panel olduğunu söyledi. LG'nin 2016'da çıkardığı tek VA panel diye biliyorum aynı zamanda.
    50 HZ olması çok değil ama bir sorun tabii ki, keşke 100 hz olsaymış.

TRT4k'da çok çok dikkatli olduğum için ekranın kenarından ufak titremeler görebiliyorum. Onun dışında ailem göremiyor. Ama en ufak bir ışık sızması veya ölü piksel yok. Siyahlar aşırı kaliteli.

Ha birde eğer internet bağlantınız iyi değilse bu kadar büyük bir televizyonu düşünmeyin derim. Sinema salonuna gitmeye gerek kalmadı neredeyse :D Ama bağlantı 1080 veya 4k el vermedikten sonra bir anlamı yok.

Eyvallah hocam bilgiler için.
  • stranger32 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ayrica eklemek gerekirse sana ve alacaklara tavsiye olmasi acisindan; Wi-fi cekim gucu inanilmaz. 12-13 metre uzaktaki modem tek tik cekmesine ragmen hiz inanilmaz. Notebook'umla veya telefonumla kiyaslayinca, bu televizyonun eline su dokemezler.

Salonunuzun yeteri kadar buyuk olmasi cok onemli. 58 inch sinema salonunda hissettiriyor.

TRT 4k + Netflix kullanimi cok keyifli. Ama normal kanallar HD yayin yaptiklari icin izlemek keyif vermiyor bana.

• arkadaşlar bende 3000 tl.ye media marktan bir tane kaptım bu tv den.(LG 58UH635V) genel fikirlerimi paylaşayım...

42"lg lcd tv den 58"4k hdr ekrana geçince önceklikle devasa bir büyüklük oldu elbette...

*normal hd kanallar gayet başarılı görüntü vermekte, renkler harika....
    *webos 3 gayet akıcı
    *kumandası elime küçük geldi kullanışsız bence!sihirli kumandası haricen alınmalı
    *1080p,720p,480p film divx...vs.. gayet güzel görüntüler elde ettim...henüz 4k film deneme şansım olmadı!
    *xbox one s 'te 4k+hdr özellikleri aktif ederek ve oyun moduna alarak birazda ayarları kurcalayarak müthiş görüntü elde ettim...oyunları direkt 2160p(4k) ya upscale etmesine rağmen özellikle bf1 oyununda çok canlı görüntüler sunabildi.bakalım gerçek 4k scorpio konsolla nasıl olacak?
    *ışık sızması,ghosting...vss.. herhangi bir kusur göremedim. En azından bana arızalı ürün denk gelmedi denebilir.

bu fiyata cidden tüm güncel teknolojileri barındıran gayet başarılı 10 bit ips panel olduğunu düşünüyorum...fakat stoklar tükendi bulabilirmisiniz bilemiyorum!!!

• Merhaba arkadaşlar. 49uh850 tv var. Airties modemime bağlı olan usb diskimdeki filmleri göremiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Diğer odadaki samsung tv ve eski 42lg5500lw tvimde sorunsuz izleniyor.
  • Merhaba daha once soruldumu bilmiyorum 49uh610v smart tv aldim lg uygulama magzasinda kurdugum uygulamalari kaldirmayi bulamadim yardimci olabilecek varmi mi? Birde bunun yaninda gelen kumanda bana kullanissiz geldi buna akilli kumanda baglayabilirmiyim?

• uasimav U kullanıcısına yanıt
    Uygulama kaldirmayi buldum menu den duzenleyi secince oluyomus cok aradim be forum :)

• Arkadaşlar 47lb730v Küçük Kumandam bozuldu uyumlu kumandalar hangileri alan kullanan varsa bilgi verirse sevinirim. Malum sitelerde ki araştırmalarıma göre RML-911 RML-930 RML-999 gibi bütün lg tvlerle uyumlu olduklarını söyleyen kumandalar var kullanan ve çalıştıran varsa - ve + larını yazarlarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba,

42LB580N Smart monitör üm var tv olarak kullanıyorum. Benim sorunum aynı wifi a bağlı olmalarına rağmen telefondan açtığım youtube videolarını monitöre aktaramıyorum. Videoda çıkan aktarma simgesi çıkmıyor. Var mı bunun bir çözümü acaba ? Şimdiden teşekkürler
  • 1 televizyona 2 uydu olur mu(biri lig tv ) yoksa 2. televizyonu almak mı zorundayım

• hacilar ben tv ye giris yapamadim hesabi.lg nin sitesindende kaydettim maili seri noyu neyi yanlis yapiyorum. 49ub830v

• quote:

Orijinalden alıntı: hellogoodbye

Arkadaşlar merhaba,

42LB580N Smart monitör üm var tv olarak kullanıyorum. Benim sorunum aynı wifi a bağlı olmalarına rağmen telefondan açtığım youtube videolarını monitöre aktaramıyorum. Videoda çıkan aktarma simgesi çıkmıyor. Var mı bunun bir çözümü acaba ? Şimdiden teşekkürler

Tv nin içindeki YouTube uygulamasını ve varsa tv yazılımını güncelle, ardından YouTube u telefonunda da güncelle.. Eğer aynı modemden giriliyorsa olması gerekiyor..

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.