Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: iarslan1907 , werewolf21 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
21.367
Cevap
400
Favori
632.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayasun

evet sorunu çözüm işine yarayan olursa diye yazıyorum. önce ddu ile nvidia driver ve geforce experience kaldırdım. daha sonra nvidia' nın sitesinden manuel olarak en son sürümü indirdim ve geforce experince kurmadan kurulum yaptım şu anda çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Çözdüğünüz için sevindim hocam geçmiş olsun miracast ile TV ye bağlanmak çok güzel bir özellik ve kullananlar için çok büyük bir kolaylık oluyor şahsen bundan geri kalsaydınız üzülürdüm cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: Y.E.B.

Çözdüğünüz için sevindim hocam geçmiş olsun miracast ile TV ye bağlanmak çok güzel bir özellik ve kullananlar için çok büyük bir kolaylık oluyor şahsen bundan geri kalsaydınız üzülürdüm cidden

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim fikirleriniz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mediwh

18.06.2020 tarihinde Burak Bey'den LG OLED B9 modelini aldım, Burak Bey gerçekten çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Destekleri için ve tedirginliğimi anlayıp herhangi bir sıkıntı da ben burdayım merak etmeyim demesi beni rahatlattı. Normalde alamayacağım bir bir fiyata TV'yi bana sattığı için teşekkür ederim.

Burak Hocama destekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim. Normal de böyle mesajlara reklam vs derdim ama gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar,çok temiz düzgün ve kaliteli bir arkadaş Burak Bey.

TV ye gelicek olursak;

Gelen arkadaşlar pixel testi veya herhangi bir test yapmadı,sonuç olarak youtbedan banding testi vs kendim yaptım. 3 tane ölü pixel varmış tvde ama göze batmadı tv izlerken hiç herhangi bir siyah beyaz görüntülerde o yüzden teslim etmeyi şuanlık düşünmüyorum.

Tv gerçekten çok güzel Siyah gerçek siyah ses biraz daha iyi olabilirmiş tvde ama orası ayrı. :)

Not : Burak Bey'e destekleri için gerçekten teşekkür ederim çok güzel bir insansınız.
    Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

• LG 49NANO866NA

15.07.2020 tarihinde stoklarımıza geliyor, düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• Arkadaşlar merhaba,

Burak Bey'den 75SM9000 model televizyon aldım. Geçtiğimiz hafta, eve LG yetkilileri gelip televizyonu kurdular. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Gerekli testleri de yaptım. Televizyonu o gün yaklaşık 1-2 saat kullandım. Daha yeni ev olduğu için dekoder vs. bile bağlı değil. Youtube, netflixi denedim sadece. Haftasonu 20 dakika ve bugün televizyonu açtığımda da fotoğraftaki ekranla karşılaştım. İlk açtığımda Youtube'a bağlanıp bir şey açtım ses geldi ancak görüntü komple yok. Gölgeyle ayarlara basınca ekranın değiştiğini görebiliyordum. Bunun gibi bir sorunla karşılaşan oldu mu? Yetkili servis yarın gelip cihazı kontrol edecek.

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• quote:

Orijinalden alıntı: knoxy

Arkadaşlar merhaba,

Burak Bey'den 75SM9000 model televizyon aldım. Geçtiğimiz hafta, eve LG yetkilileri gelip televizyonu kurdular. Hiç bir problemle karşılaşmadım. Gerekli testleri de yaptım. Televizyonu o gün yaklaşık 1-2 saat kullandım. Daha yeni ev olduğu için dekoder vs. bile bağlı değil. Youtube, netflixi denedim sadece. Haftasonu 20 dakika ve bugün televizyonu açtığımda da fotoğraftaki ekranla karşılaştım. İlk açtığımda Youtube'a bağlanıp bir şey açtım ses geldi ancak görüntü komple yok. Gölgeyle ayarlara basınca ekranın değiştiğini görebiliyordum. Bunun gibi bir sorunla karşılaşan oldu mu? Yetkili servis yarın gelip cihazı kontrol edecek.

Hocam yetkili servis gelsin baksın DOA kapsamında değişimi talep edıyorum değin direk ürün değişsin farklı bir olay ile karşılaşırsanız iletişime geçin benimle ben gerekli destekleri sağlarım size.
    Geçmiş olsun.

• Burak Bey,

Kaç gün içerisinde yeni televizyon ile değişiklik yaptıkları hakkında bilginiz var mı?
  • knoxy kullanıcısına yanıt
    Hocam rapor sürecine bağlı ortalama 2 hafta içinde olur değişimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 55SM9010 modeli düşünüyordum fakat B9 da aklımı çeldi. Bütçemi 9000 e kadar çıkarabilirim derken bu sefer de 65 inc seçeneği üzerinde takıldım. 65sm9010 13.000 civarında. 65 inc oled ise hayal. Salon büyük olduğu için 55 inc ufak kalacak gibi. tv izlemek için 5 metre civarı bir mesafe oluyor. düğünü de kasımda yapıcam kara cumayı mı beklesem diyorum. Sonuçta tv aldığında gelip kurulabiliyor. Erkenden almak için acele etmeyeyim diyorum. Kara cumada şu anki fiyatlara kıyasla neler olur fikri olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokosey77

55SM9010 modeli düşünüyordum fakat B9 da aklımı çeldi. Bütçemi 9000 e kadar çıkarabilirim derken bu sefer de 65 inc seçeneği üzerinde takıldım. 65sm9010 13.000 civarında. 65 inc oled ise hayal. Salon büyük olduğu için 55 inc ufak kalacak gibi. tv izlemek için 5 metre civarı bir mesafe oluyor. düğünü de kasımda yapıcam kara cumayı mı beklesem diyorum. Sonuçta tv aldığında gelip kurulabiliyor. Erkenden almak için acele etmeyeyim diyorum. Kara cumada şu anki fiyatlara kıyasla neler olur fikri olan var mıdır?
    Hocam merhaba 5 metre yeriniz varsa 55inç direk eleyin küçük kalır,zamanınız varsa bekleyin şuan 2019 model alacağınız fiyata o anki şartlarda 2020 model alırsınız bilginiz olsun

• quote:

55SM9010 modeli düşünüyordum fakat B9 da aklımı çeldi. Bütçemi 9000 e kadar çıkarabilirim derken bu sefer de 65 inc seçeneği üzerinde takıldım. 65sm9010 13.000 civarında. 65 inc oled ise hayal. Salon büyük olduğu için 55 inc ufak kalacak gibi. tv izlemek için 5 metre civarı bir mesafe oluyor. düğünü de kasımda yapıcam kara cumayı mı beklesem diyorum. Sonuçta tv aldığında gelip kurulabiliyor. Erkenden almak için acele etmeyeyim diyorum. Kara cumada şu anki fiyatlara kıyasla neler olur fikri olan var mıdır?
    5 metre izleme mesafesinde 55" küçük kalır hocam uygun fiyatı yakalayınca 65" almanızı kesinlikle öneririm çünkü ilerde keşke daha büyüğünü alsaydım diyebilirsiniz...
  • 65 sm9010 dün gece 13100₺ idi teknosada. 3 yıl da ek tekno garanti (3500₺ 3 yıl için) alsak 16600₺ oluyor. O fiyata değer mi bilmiyorum.

Bu arada tekno garanti için çok fazla kötü yorum duydum. Garanti uzatma ile ilgili tavsiye varsa onları da dinlemek isterim.
  • quote:

65 sm9010 dün gece 13100₺ idi teknosada. 3 yıl da ek tekno garanti (3500₺ 3 yıl için) alsak 16600₺ oluyor. O fiyata değer mi bilmiyorum.

Bu arada tekno garanti için çok fazla kötü yorum duydum. Garanti uzatma ile ilgili tavsiye varsa onları da dinlemek isterim.
    Hocam merhaba özelden iletişime geçin veya arayın özel fiyat yapayım size stoklarımızda 26 adet kapalı kutu var LG 65SM9010.
    Burak Keskin
    0506 620 31 32
  • Merhabalar,
    Dün gece LG 43UM7100PLB televizyona satın aldım amazondan bugün geldi kurulumu yapıldı. Kutudan uydu kablosu çıkmadığı için servis kablo aldıktan sonra nasıl arama yapacağımı söyleyip gitti. Ben de kablo aldım hemen HD yayınlarda bir donma hissetmedim ama TRT 4K ara ara bilgisayarın kaldıramayacağı bir oyunu açınca bazen tekler ms lik olur akıcılığı bozulur aynı o şekilde bir donma yaşıyor akıcılık bozuluyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bu televizyonun kronik bir sorunu mudur bilen başına gelen var mı Yardımcı olur musunuz? Ona göre sıkıntı cihazda ise iade değişim yolunu arayayım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameraboy

Merhabalar,
    Dün gece LG 43UM7100PLB televizyona satın aldım amazondan bugün geldi kurulumu yapıldı. Kutudan uydu kablosu çıkmadığı için servis kablo aldıktan sonra nasıl arama yapacağımı söyleyip gitti. Ben de kablo aldım hemen HD yayınlarda bir donma hissetmedim ama TRT 4K ara ara bilgisayarın kaldıramayacağı bir oyunu açınca bazen tekler ms lik olur akıcılığı bozulur aynı o şekilde bir donma yaşıyor akıcılık bozuluyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bu televizyonun kronik bir sorunu mudur bilen başına gelen var mı Yardımcı olur musunuz? Ona göre sıkıntı cihazda ise iade değişim yolunu arayayım. Teşekkürler.
    Hocam cihaza güncelleme yaptınız mı?
  • yaklaşık 2 saat önce yaptım. Bugün aklıma geldi şuan gözlem yapıyorum güncelleme sonrası yok gibi ama kamera geçişlerinde oluyor gibi de oluyor. Belli olay cihazdan kaynaklı güncelleme sonra şuan için azaldı diyebilirim ama yok diyemiyorum. 4K çekim yapan kameralarda imaj sabitleme özellikleri aktif değil galiba o nedenle yanılıyor muyum diye de düşünüyorum. Güncelleme öncesi çok bariz belli oluyordu. İnternette aradım biraz farklı forumlara SM ve UM cihazları için bu şikayetleri yazanlar olmuş. İade edenler olmuş. özellikle 4K donma yazınca çıkıyor yorumlara belirten fazla olmamış bu sorunu. Siz yetkili satıcısınız sanırım @brknil06 bu sorun kronik bir sorun mu bilginiz var mı? Güncelleme ile düzelmesi gerekiyor mu? Teşekkür ederim şimdiden cevabınız için.

18:05 itibariyle yayında olam mavi tişörtlü beyefendinin mimiklerindeki takılmaları hissettim. Güncelleme sonrası azalmış ama sanırım tam olarak düzelmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cameraboy -- 15 Temmuz 2020; 18:9:36 >

• 55sm9010 mevcut mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: cameraboy

yaklaşık 2 saat önce yaptım. Bugün aklıma geldi şuan gözlem yapıyorum güncelleme sonrası yok gibi ama kamera geçişlerinde oluyor gibi de oluyor. Belli olay cihazdan kaynaklı güncelleme sonra şuan için azaldı diyebilirim ama yok diyemiyorum. 4K çekim yapan kameralarda imaj sabitleme özellikleri aktif değil galiba o nedenle yanılıyor muyum diye de düşünüyorum. Güncelleme öncesi çok bariz belli oluyordu. İnternette aradım biraz farklı forumlara SM ve UM cihazları için bu şikayetleri yazanlar olmuş. İade edenler olmuş. özellikle 4K donma yazınca çıkıyor yorumlara belirten fazla olmamış bu sorunu. Siz yetkili satıcısınız sanırım @brknil06 bu sorun kronik bir sorun mu bilginiz var mı? Güncelleme ile düzelmesi gerekiyor mu? Teşekkür ederim şimdiden cevabınız için.

18:05 itibariyle yayında olam mavi tişörtlü beyefendinin mimiklerindeki takılmaları hissettim. Güncelleme sonrası azalmış ama sanırım tam olarak düzelmemiş.
    Hocam güncelleme ile düzelir düzelmezse,gelen sinyal düşük olabilir,sinyalde sorun yoksa üründen kaynaklanan bir sorun vardır yetkili servis talep edin incelesin herhangi bir sorun sıkıntı varsa rapor yazar isterseniz,ürün değişim veya ücret iadesi yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: brifing

55sm9010 mevcut mu acaba
    Hocam stoklarda tükendi,2020 model LG 55NANO916 olarak var.
  • Bilginiz varsa sayet bir kac sorum daha olacak. Yayın açıkken sinyal kalitesini değişkenlik var mı görebiliyor muyuz? Turksat uydu ayarlarına girince yayınsız görebiliyorum 90 95 olarak geliyor. Anlık degisiyor mu seyir esnasinda bilemiyorum. Anlık takip etmek gerek. Bu ürünün kronik sorunuysa bilginiz varsa iade almak mantıklı olan. Bilgi verirseniz sevinirim hocam teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.