Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.347
Cevap
398
Favori
631.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam o fiyat aralığında
    LG 55SM8000
    modelini tavsiye ederim.
    8200 ile ne fark arasında hocam bende ankaradayım sizde fiyat nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneli18

slm buurun nasıl
    LG 49SK8100PLA
    bu urunmu

LG 49SM8600PLA Ultra HD (4K) TV
    ikisinde kaldım
    Hocam merhaba
    LG 49SK8100PLA 2018 model
    LG 49SM8600PLA 2019 model almışken bunu tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneli18

slm buurun nasıl
    LG 49SK8100PLA
    bu urunmu

LG 49SM8600PLA Ultra HD (4K) TV
    ikisinde kaldım
    49SM8600PLA 100 hz ve webOS 4.5 ve de Burak beyin aynen dediği gibi 2019 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefer1963

Alıntıları Göster
    Yenileme Hızı PMI 2300, diğeri 2200. Bir de ayak farkları var. Yay (C Tipi) ve İkili stant (V Ayaklı) şeklinde. Çok bariz bir fark yok denebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefer1963

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba ANKARA dağsanız buyurun gelin mağzamıza bi çayımızı kahvemizi için ürünler açıkta var fiyat konusunda olabilecek ne varsa yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam merhaba ANKARA dağsanız buyurun gelin mağzamıza bi çayımızı kahvemizi için ürünler açıkta var fiyat konusunda olabilecek ne varsa yardımcı olurum.

Alıntıları Göster
    Hocam polatlıdayım burdan veya msjdan söyleyebilir misin fiyat ona göre görüşelim :)

• Nefer1963 N kullanıcısına yanıt
    Hocam özelden mesaj atın yardımcı oluyum osaman :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schumii

Arkadaşlar ben de iki gün önce LG C9 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Öncesinde Samsung Q70R kullandım. Farkettim ki bugüne kadar siyah diye gri izlemişiz hep...
    Arkadaşım
    Öncelikle hayırlı olsun OledC9 Burn-in yani logo yanığı gibi çok ciddi bir riskini saymassak güzel panel...

Geleyim şu Oled vs Qled kıyaslamana
    Ürünleri sınıf olarak birbirinden ayıran faktörlere segment diyoruz
    Bir ürün aynı segmente sahip diğer bir ürünle karşılaştırılabilir
    Biri 11bin liralık oled panel,
    Diğeri 8bin liralık 7 segment qled panel.
    Bu iki ürün ne aynı kulvarın nede aynı segmentin ürünü değil kıyaslamak yanlış olsada,
    Sanırım sen bu mesajında arada bariz bir fark olduğunu vurgulamak isyemişsin ki doğrudur ancak
    Normal şartlarda Oled ve Qled panelde yinede bu kıyaslama yapılmak isteniyorsa C9 ve Q90 kıyaslanabilir...

Oled ve Qled kıyasıda olsa
    Gelelim şu GRİ gösteriyor mevzuna
    OLED'e göre
    8bin bandında alınabilecek en iyi panel olan 100 hz, Qled VA panel Samsung Q70R "eğer" GRİ gösterdiği iddia ediliyorsa
    O zaman bu konu altında satılan Çöplük ışık kontrast ve siyahlara sahip İPS panelli LG'leri topyekün hurdalığa atmamız lazım
    Satıcıyı(ları)da mahkeye verelim...
    Çünkü özellikle Siyah konusunda, 6-7-8-9 segment ips panelli lg'leri üst üste koysak 1 tane Samsung Q70 etmezler
    Bunu laf olsun diye söylemiyorum kanıtlanmış veriler böyle.
    LG satıcısı konu sahibi ise tutmuş senin bu yorumuna sırıtma emojisi koymuş, yani bir anlamda ağlanacak haline gülmüş...

Sen Q70den sonra Oledin siyahlarına hayran kalmışsın ve böyle bir (gri) benzetme yapmışsın (olabilir)
    Peki ya (keşke) birilerinin gazıyla, Qled VA panelli Q70R yi verip yerini atıyorum bi İPS Panelli Sm7-8-9000 alsaydın ve ondaki siyahımsı görüntüyü görseydin o zaman mesajın ne olacaktı ?
    Ben söliyim "Burak efendi ürününü geri postaladım, sen bu konuyu kapat bir daha gözüme gözükme"

• quote:

Orijinalden alıntı: forumq

Yenileme Hızı PMI 2300, diğeri 2200. Bir de ayak farkları var. Yay (C Tipi) ve İkili stant (V Ayaklı) şeklinde. Çok bariz bir fark yok denebilir.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

Servis kaydını açtırdım 2 iş günü içerisinde geleceklermiş
    bir sıkıntı çıkmaz umarım o kadar hevesle tv yi aldık birde iadesi için uğraşmayız inş

Alıntıları Göster
    Hocam servis kaydı nereden actırdın ertesi gün gelıyor normal şartlarda?
  • Arkadaşlar aranızda 55um7100 kullanan var mı? Varsa memnun mu?
    Birde trendyolda 3877 TL görünüyor. Fiyat iyi gibi geldi bana satıcı kırmızıelma diye bir firma. Bu firmadan alan oldu mu ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schumii

Arkadaşlar ben de iki gün önce LG C9 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Öncesinde Samsung Q70R kullandım. Farkettim ki bugüne kadar siyah diye gri izlemişiz hep...
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Panel nasıl çıkacak acaba?
    Ben de alayım mı yoksa 1 ay daha bekleyeyim mi diye kararsızım.

Samsung 2019 ürünlerde çok büyük hata yaptığını kendi de kabul etti. 2020'de düzeltecekmiş.

Önce hatalı mal sattı, sene bitince kabul etti tabii ki!

• OMB O kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir hataymış bu?
    Neyi kabul etmiş?
    Kaynak?

• Bugun 65 inc LG TV mi burak beyden Ankara Kentpark magazasindan almis bulunmaktayim. Cok iyi bir fiyat verdi sagolsun. Ankarada butun lg ve samsung bayileri kutup magazasina ait oldugu icin fiyatta hic bir sey yapmiyorlar. Ama burak beyden tam butceme gore bir tv aldim. Bu arada belirtmek isterim vakifbank world kart 2020 tl ve uzeri elektronik alisverise 100 tl puan veriyor. Biz esimin ve benim world karti kullandik 200 tl de puan almis olduk. Bide auide cekilisi var onu da kazanirsak tamamdir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nrcnft

Bugun 65 inc LG TV mi burak beyden Ankara Kentpark magazasindan almis bulunmaktayim. Cok iyi bir fiyat verdi sagolsun. Ankarada butun lg ve samsung bayileri kutup magazasina ait oldugu icin fiyatta hic bir sey yapmiyorlar. Ama burak beyden tam butceme gore bir tv aldim. Bu arada belirtmek isterim vakifbank world kart 2020 tl ve uzeri elektronik alisverise 100 tl puan veriyor. Biz esimin ve benim world karti kullandik 200 tl de puan almis olduk. Bide auide cekilisi var onu da kazanirsak tamamdir :)
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Araba kampanyası 8 kez düzenlendi 4 kez bizim müşterimize cıktı nasip kısmet inşllah cıkar arabada.

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 9 Aralık 2019; 21:56:22 >

• Burak bey, 65SM8000 hakkında görüşlerinizi öğrenebilir miyim? Ortalama 6500-7000 fiyat segmentinde nasıl bir cihazdır?
    WEBos denedim, androidden sonra akıllı kumanda ile çok stabil ve hızlı geldi.
    Bu üründe akıllı kumanda yok ama birçok satıcı ücretsiz TV ile birlikte veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 10 Aralık 2019; 10:17:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...::: ÇARŞI :::...

Arkadaşlar aranızda 55um7100 kullanan var mı? Varsa memnun mu?
    Birde trendyolda 3877 TL görünüyor. Fiyat iyi gibi geldi bana satıcı kırmızıelma diye bir firma. Bu firmadan alan oldu mu ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum.
    Var mıdır bilgisi olan? Ben de bakıyorum aynı televizyona şu an, fiyatı çok uygun geldi.
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün olarak o fiyat aralığında çok iyi fiyat varsa direk alın geçin ürün magic kumanda cıkmıyor yanında hediye ediliyor alırken sorun kumanda hediyesini.

• Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün olarak başarılı o fiyat aralığında güzel bir ürün tavsiye ederim.

• Arkadaşlar, B9 modeline ayrı bir uydu daha kurabiliyor muyuz? Benim çift lnb var Türksat + Azerspace uyduları mevcut fakat Servise gelen adam sadece Türksat kurdu gitti (benim de hiç aklıma gelmedi, sonradan fark ettim). Şimdi bunu nasıl yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.