Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.363
Cevap
400
Favori
632.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG 70UM7450 modelini kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • Tatoarda T kullanıcısına yanıt
    Sm serisinde sadece 9010 direk led, ayrıca um serisinde 55um7100 direk led ilginç daha alt modellerde dahi var...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozgurdogrul O kullanıcısına yanıt
    8600 edge led yapmaları zaten komik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki böyleydi iade oldu
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.
    LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki sayfalarda kullanan ve detaylı acıklama vardı bakın inceleğin hocam. 🇹🇷 O boyutta fiyat performans acısından tavsiye ederim.

• Lg 50um7450 alalı 3-4 gün oldu ilk başlarda renk Biraz renk soluk gibi hissstim Hayel kırıklığına uğradım gibi oldu ama gözüm alıştı gibi eski Tv 42lw4500 10 sene önce almıştım onda daha canlı sanki renkler belki ekran ayarlarını yapamadım tam ama şuan memnunum smart Tv si internet güzel ip Tv dün gs ts maçını sorun olmadı ama renk ayaları hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi

• iyi akşamlar dostlar,
    55sm8600 tv nihayet geldi ve kuruldu, alışmaya çalışıyorum, fakat ilk izlenimim çok kötü, nedenmi? you tube dan film izleme testi yaparken bir alkış sahnesinde ellerin hareketi kesik kesik geliyor, bunun nedeni ne olabilir? yenileme hızı 100 hz diye aldık bu tv yi.
    Birde akıllı telefonlara yüklenen kumanda yazılımlarının en iyisi hangisi? bu konularda yardımcı olacak bir dost varmı? şimdiden çok teşekkür ederim.
  • muhabbetcii M kullanıcısına yanıt
    İnternetiniz kötü olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultras1943

İnternetiniz kötü olabilir mi acaba?
    internet süper, aynı film aynı sahnede laptop, masaüstü pc de ve telefonda sorun yok.
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    TV yi nasıl götürüyorlarmış anlamadım babasının tv si mi? Para verip almışsınız 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: muhabbetcii

iyi akşamlar dostlar,
    55sm8600 tv nihayet geldi ve kuruldu, alışmaya çalışıyorum, fakat ilk izlenimim çok kötü, nedenmi? you tube dan film izleme testi yaparken bir alkış sahnesinde ellerin hareketi kesik kesik geliyor, bunun nedeni ne olabilir? yenileme hızı 100 hz diye aldık bu tv yi.
    Birde akıllı telefonlara yüklenen kumanda yazılımlarının en iyisi hangisi? bu konularda yardımcı olacak bir dost varmı? şimdiden çok teşekkür ederim.
    uydu tv kanallarındada aynı sorun var, hızlı sahnelerde hareketler kesik kesik,bu nasıl 100 hz lik bir tv anlayamadım, panasonik plazmadan sonra hiç iyi gelmedi bu sm8600.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhabbetcii

uydu tv kanallarındada aynı sorun var, hızlı sahnelerde hareketler kesik kesik,bu nasıl 100 hz lik bir tv anlayamadım, panasonik plazmadan sonra hiç iyi gelmedi bu sm8600.

Alıntıları Göster
    Titreme geçmez öyle devam ediceksin daha kötüsü olmaması için dua ediceksin hocam geçmiş olsun

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Ya tutarsa işte:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam bu model 2018 model bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Bende aileme almıştım (lg 55uk6470plc) ama çok sorun olmaz sanırım 2018 model olması degil mi?

Kurulum için geldiklerinde test vs yapılıyor mu hocam? Ben ailemden uzakta yaşıyorum yönlendirebilir misiniz rica etsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3RTi -- 2 Aralık 2019; 21:56:48 >
    Tv hangi mağazadan aldınız

• M3RTi kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun olmaz hocam güle güle kullanın hocam yetkili servis geldiğinde yapar testleri yardımcı olur.

Hocam geçmiş olsun panel de veya üründe sorun olabilir yetkili servis talep edin test etsinler cihazı.

• Hocam LG ABD, OLED alanlara 1 yıl ve Nanocell alanlara 6 ay Disney+ hediye ediyor. Bizim ülkemizde Disney+ erişime açılmadığı için bize de başka bir şey hediye edilse adil olmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: brolog

Tv hangi mağazadan aldınız
    teknosa dan alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam geçmiş olsun panel de veya üründe sorun olabilir yetkili servis talep edin test etsinler cihazı.
    yarın şansımı deneyeceğim.sağolun.
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.