Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.319
Cevap
395
Favori
629.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yandan sevindim, ancak şuan kullanamıyorum ve bu beni cok rahatsiz ediyor. İnşallah iade sureci cok uzamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreamer1981 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam
    LG 32LM6300 modelini inceleye bilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nefer1963 N kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyat aralığında
    LG 55SM8000
    modelini tavsiye ederim.

• vmesut kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı ile iletişime geçin direk ordan fatura mail atarlar size.

• Satici ile iletisim seçeneği yok trendyolda aracı trendyol. Internette telefonlari da yok. Cevap bekliyorum trendyoldan

• 49SM8200

Kullan gitsin nolucak 8600 serisi çok güzel dir.

• Hocam bence firma ile görüşüp az bir farkla değişim olabilir.

Hocam internet üzerinden yazıp oradan satıcıya ulaşabilirsiniz bilginiz olsun.

• Burak hocam şaka yapıyorum arkadaşa
    Bence yanlış göndermemişlerdir
    Satıcının elinde aynı ürün olmadığından bir üst model
    Göndermiştir puanlama sistemi üzerinden çalışıyorlar
    Müşteri memnuniyeti olsun diye onu sonra bilgilendirirler
    Ama arkadaş illa ben değiştiricem derse değiştirirler
    Bi tanıdık internetten ps4 sipariş vermişti tedarikçinin elinde kalmamış ps4 pro göndermişler kırk yılın başında kime kısmet olursa tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: brolog

Burak hocam şaka yapıyorum arkadaşa
    Bence yanlış göndermemişlerdir
    Satıcının elinde aynı ürün olmadığından bir üst model
    Göndermiştir puanlama sistemi üzerinden çalışıyorlar
    Müşteri memnuniyeti olsun diye onu sonra bilgilendirirler
    Ama arkadaş illa ben değiştiricem derse değiştirirler
    Bi tanıdık internetten ps4 sipariş vermişti tedarikçinin elinde kalmamış ps4 pro göndermişler kırk yılın başında kime kısmet olursa tabi
    Seve seve kullanırım bu modeli. Yeter ki bu ürüne ait fatura yollasinlar. Çekincemin sebebi garantisiz urun ile risk almak istemiyor olmak. Yoksa bu urunde sm8200deki bütün eksikler giderilmiş. Hdr, Dolby atmos - vision, dts, 100hz panel. Fiyat biraz pahali geldigi icin alamamıştım.

Faturasını e posta yoluyla isteyin. merak ettim ürünün fotoğrafını koyma imkanıız varmı acaba. aynı ürün bende de var çünkü 8200 serisine fark atar bu ürün
    Görüntüsünde bile fark var a7 işlemci sayesinde. garantinin başlaması için faturası lazım olurmu bilmiyorum servis geldiğinde fatura sordumu benden hatırlamıyorum ama içinize sinmiyorsa değişim isteyin
    Ama özellik olarak aradaki fark be değim çöl, siz deyin
    Deniz bu kadar fark var arada

• LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.

Ben mağazasından 5000 bin tl almıştım şuan mağazasından 5800tl civarında siz kaça aldınız

• LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA.
    Lg 49sm8200ı 4099tl ye aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vmesut -- 9 Aralık 2019; 2:7:34 >
    Çok güzel Fiyata gelmiş oldu 8600 güle güle kullanın
    Yanlış anlama ama geri verirsen çok büyük bir hata yapmış olucan sen yine faturanı iste ama ben bunu istemiyorum bana 8200 getirin diye diretme sakın
    Tekrardan güle güle kullan hatta yarın servis yazdır bence

• Bak üstat son mesajı da yazıyım aklımda kalmasın
    Ürünü bana yanlış göndermişlerdir diye bir mantık yok
    Öyle bir şey olmaz iki seçenek olabilir ellerinde yoktur üst model vardır mecburen göndermişlerdir diger tehlikeli olan seçenek sanmıyorum ama üst model gönderlim
    Uyanıklık yapar tüketici diye açar kurar bozuk ürün gönderlim yada teşir ürün faturasınıda vermeyelim diye
    İhtiras hakkı olmasın diye bir hile yapmasınlar sanmam ama bence satıcıya bir danış istersen ben ürün güzel diye
    Tavsiye ediyorum ama sen yinede dikkatli ol sonuçta 4100 tl vermişsin benim amacım forumdaşımın karlı çıkmasıdır trend yolu düşünecek değilim yaaa

• Arkadaşlar ben de iki gün önce LG C9 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Öncesinde Samsung Q70R kullandım. Farkettim ki bugüne kadar siyah diye gri izlemişiz hep...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vmesut

Satici ile iletisim seçeneği yok trendyolda aracı trendyol. Internette telefonlari da yok. Cevap bekliyorum trendyoldan
    Benzer sıkıntıyı bende yaşıyorum
    Trendyoldan telefon aldım aradan 15 gün geçti hala tedarik sürecinde yazıyor.Satıcıyada ulaşamıyorum.Müşteri hizmetlerini aradım satıcının teli veremeyiz diyorlar,mesajda atamıyorsun.Bekliyoruz bakalım
  • böyle bir şeyin olmasına imkan yok arada 1000 TL üstü fark var ve sırf puan için üst modeli göndermezler bunun ticarette açılımı şu şekilde olur mağaza çalışanı yoğunluk sebebiyle kargoları karıştırmıştır, e-fatura vb. gönderimi yapılmaz ise bir anlamı kalmaz zaten servis kurulum sırasında faturasını isteyecektir ayrıca yanında fatura çıkmaması da ilginç normalde kutu üzerinde fatura olur zira kargolar faturasız ürün taşımazlar sevk irsaliyesi vs. tarzı evrak isterler yani ürün de aldatmacada olabilir teşhir ürünü vs. gibi
  • hocam iyi günler lg 43uk6300 4k uhd tv yi tavsiye edermisiniz veya bu fiyat segmentinde tavsiye edeceğiniz başka model varmı teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.