Şimdi Ara

LG Türkiye'den 7 TL'ye amiral gemisi telefon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
24.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 adımlı satın alma var her adımda site çöküyor başa dönmek zorunda kalıyorsun imkansız ürünü almak.
  • nasıl yaptınız peki

• Satılmış sanırım sepete ulaştım 7₺'ye düşmedi
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    aynen bende de öyle ama işin enteresan kısmı ben tam ödemeye ulaştığım anda site bi ferahladı çatır çatır çalışmaya başladı. o 5 dakikada çöküyor satıldıktan sonra geri açılıyor. çökmüş siteye kim nasıl girebiliyor enteresan
  • başkan nasıl yaptın

• 4 adımlı satış yerine geliyorum,adres vs yazıyorum devam tıklıyorum pat başa dönüyor
  • mobilden girince baya detaylı site olarak açılıyor ama şimdi 1 saat 40 dakikadan geri sayıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Satılmış sanırım sepete ulaştım 7₺'ye düşmedi
    Saat tam 12 oldu 1 saniye anca geçmiştir. Ödeme ekranına geçtim fiyat düşmedi....

Gerçekten bir kampanya olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 - TESLIMAT BILGILERI
    2 - SIPARIŞ ÖZETI
    3 - ÖDEME BILGILERI
    4 - SIPARIŞ TAMAMLA
    Ürünün teslim edileceği kişi ile satın alma işleminde kullanılan kredi kartı sahibinin aynı kişi olması gereklidir
    Bilgileriniz kaydedilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.SQLSTATE[40001]: Serialization failure: 1213 Deadlock found when trying to get lock; try restarting transaction

böyle bir hata alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

1 - TESLIMAT BILGILERI
    2 - SIPARIŞ ÖZETI
    3 - ÖDEME BILGILERI
    4 - SIPARIŞ TAMAMLA
    Ürünün teslim edileceği kişi ile satın alma işleminde kullanılan kredi kartı sahibinin aynı kişi olması gereklidir
    Bilgileriniz kaydedilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.SQLSTATE[40001]: Serialization failure: 1213 Deadlock found when trying to get lock; try restarting transaction

böyle bir hata alıyorum
    +1

• Bende ya satın al butonu çıkmıyor yada seninki gibi bilgileriniz kaydedilemedi diyor. Bence bırdan kimse bişe alamaz hepsi kolpa.

• Arkadaşlar benim LG de kuzenimin eşi çalışıyor. Sadece kendi çalışanlarına onda bile müdürlerin yalakalarına veriyorlarmış haberiniz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bykrm kullanıcısına yanıt
    imkansız adresi geçemiyorsun ki hata veriyor. şimdiki 4binlik haliyle bile alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Satılmış sanırım sepete ulaştım 7₺'ye düşmedi
    Saat tam 12 oldu 1 saniye anca geçmiştir. Ödeme ekranına geçtim fiyat düşmedi....

Gerçekten bir kampanya olduğunu düşünmüyorum.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    kardeşim adres bilgisini geçmiyor ne alması. hata verip duruyor. şuan 4binlik haliyle bile alamıyorum
  • lg hayali isimler verir şimdi telefonu verdik diye
  • ödeme bilgileri sayfasında mı 7₺ olarak görünecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

1 - TESLIMAT BILGILERI
    2 - SIPARIŞ ÖZETI
    3 - ÖDEME BILGILERI
    4 - SIPARIŞ TAMAMLA

böyle bir hata alıyorum
    Normal fiyatıyla almayı deneyeyim dedim. Bu hatayı veriyor sürekli.

• Çekiliş yapsaydınız da milleti mağdur etmeyeydiniz. PC başında sabahtan akşama kadar bekletmek nedir yahu. Eski lg g3 kullanıcısı olarak iyice irrite oldum bu markaya.

• Ben ancak yarım saat sonra ulabildim ama tabi 4600tl gösteriyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.