Şimdi Ara

LG TÜKETİCİ KANUNU YOK SAYIYOR - ARKA KAPIDAN İŞ ÇEVİRİYOR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
3
Favori
8.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nofear_61

Harbi sevdim seni ha şaka yapmıyorum. Azmini takdir ettim boşuna olsa da konuyu anlasan da epey direndin. İlk ettiğin lafı savundun işine gelmeyen cevap veremeyeceğin, çark ettiğin yerleri atladın.

Daha seni alıntılayıp mesaj atmayacağım ama kafana takılan bir konu olursa özelden yazmaktan çekinme.

Kal sağlıcakla büyük üsdat!

Sohbet burada sonlanıyor mu diyorsun.

Üzülürüm hocam.

Arada tek tük de olsa alıntı yapın illaki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben LG'den memnun kullanıcı çok az gördüm. Televizyon alacaktım, yeni nesil LG Oledleri bekledim. Bugün yarın alacağım derken bu başlığa denk geldim bu sefer de. Sanırım Qled alacağım. Biliyorum Qled Oled'in eline su dökemez ancak Oled'in sorunları bir türlü bitmek bilmiyor.
  • Bak yazmışsın yine buna bir cevap vereyim.

Lg hatalı ürün vermez ise değişim de olmaz, olamaz.

20 sefer yazdım anla artık.

6 aydaki değişim keyfi değil. Ürün hatalı, ayıplı.

1 piksel diyorsun sana 1 satır komple ölü diyorum, yok anlamıyorsun.

1 piksel diyorsun adam yukarda video çekmiş. Bak bakalım 1 piksel mi?

Adam zannediyor ki canı sıkılan tv değişiyor!

• Son mesajına bir cevap daha yazdım. Dayanamadım.

Özelden yaz arada.

• Konu sahibi mesajı büyük harflerle yazıldığı için okuyamadım. Mesajlara bakayım dedim beynim yandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Ben LG'den memnun kullanıcı çok az gördüm. Televizyon alacaktım, yeni nesil LG Oledleri bekledim. Bugün yarın alacağım derken bu başlığa denk geldim bu sefer de. Sanırım Qled alacağım. Biliyorum Qled Oled'in eline su dökemez ancak Oled'in sorunları bir türlü bitmek bilmiyor.
    İşte bak, bir kişi tam da bu konu yüzünden böyle düşünüyor. Yanlış yönleniyor.

Oled ekranın kalitesini bildiği halde hemde.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-servis-yasadiklarim-normal-olamaz-degil-mi--144375954

Bu linkteki sorunu okuyun. Samsung tv ler sorunsuz olmadığı gibi.. samsung servisi bunu bir sorun bile saymıyor. Kabul etmiyor.

Yani hem daha kalitesiz bir tv hem de servise sahip olursunuz.

Tabi tercih sizin

• Şg çalışanları mağaza müdürleri gelmiş burada ölü pikselli tv savunuyor sağlam c9 yok cx lerde milletin elinde patlayack
    Msjı okuyan tv alma arifesinde kim varsa bu markayı arka plana atsın

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear_61

Bak yazmışsın yine buna bir cevap vereyim.

Lg hatalı ürün vermez ise değişim de olmaz, olamaz.

20 sefer yazdım anla artık.

6 aydaki değişim keyfi değil. Ürün hatalı, ayıplı.

1 piksel diyorsun sana 1 satır komple ölü diyorum, yok anlamıyorsun.

1 piksel diyorsun adam yukarda video çekmiş. Bak bakalım 1 piksel mi?

Adam zannediyor ki canı sıkılan tv değişiyor!
    Tamam hocam, anlıyorum ben sizi. Seviyeli atışma için de teşekkürler. Her ne kadar arada adımız zımpara falan olmuş olsa da..

Görüşmek üzere sağlıcakla kalın inşallah...

• İyi ve sağlıklı günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Şg çalışanları mağaza müdürleri gelmiş burada ölü pikselli tv savunuyor sağlam c9 yok cx lerde milletin elinde patlayack
    Zaten öyle oluyor. Şikâyetçi kişiler LG oled kullanmak istiyoruz. Para iadesi istemiyoruz diye ayağa kalkarken, başkalarına da aman almayın diye öğüt veriyorlar.

Yiyen oluyor mu... evet hem de çok

Sorgulayıcı bakanlar ise hemen uyanıyor duruma.

Yahu madem oled kötü, pis, kaka... Neden para iadesi kabul etmiyorlar da ille de oled kullanacaz, LG oled kullanacaz diye ısrar esiyorlar diye düşünüyor ve doğru yolu buluyor tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Şg çalışanları mağaza müdürleri gelmiş burada ölü pikselli tv savunuyor sağlam c9 yok cx lerde milletin elinde patlayack
    Bunlar olacak tabii ki gayet normal ekmek parası 😂😂
    Bu forumdada ve diğer forumlarda bu arkadaştan başka savunan yok zaten dikkat ediyorsanız yakında bunların sayısı olsa olsa 2-3 kişi daha olurlar eee burayı okuyanda aptal değildir herhalde bu kadar insan veryansın ederken LG markasıyla alakalı kimi ciddiye alacaklarını bilirler herhalde!!!
    Haa yok biz bu satıcı grubuna inanıyoruz derlersede kendileri bilir yakında buraya gelip onlarda biz yandık siz yanmayın derler !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Ben LG'den memnun kullanıcı çok az gördüm. Televizyon alacaktım, yeni nesil LG Oledleri bekledim. Bugün yarın alacağım derken bu başlığa denk geldim bu sefer de. Sanırım Qled alacağım. Biliyorum Qled Oled'in eline su dökemez ancak Oled'in sorunları bir türlü bitmek bilmiyor.
    Arkadaşım bu forumlarda ne kadar LG adına eleştiri varsa emin ol hepsi birebir kullanıcı yorumlarıdır ve bazı arkadaşlar az bile söylüyorlar başına gelen olayları,sorunları!
    Birde bu forumda ki öve öve lg markasını bitiremeyen arkadaşlar var onlarda emin ol satıcı veya lg grubu çalışanları!
    Birde burak adında bir arkadaş var o zaten tescilli satıcı kendiside saklamıyor zaten satıcı olduğunu az önce onun forumuna bir bakıyım dedim,birisi yazmış sm8200 aldım film izlerken her tarafından ışık sızıyor siyahlar gri diye bu arkadaşın cevabı şu; servis çağırın değişim yapılsın benimde cevabım şu; be adam yıllardır lg satıyosun neden bu arkadaşa ips panelin özelliği bu, değişimden yapsan aynısı hatta daha beteri gelecek niye diyemiyosun veya demiyosun
    Demek istediğim şu 3 kuruş kazanmak için yalan yanlış insanlar yanıltılıyor o yüzden siz bu işten para kazanan kişilerin değil, para verip bu markanın ürünlerini kullanıp parasını çöpe atmış insanların lafını dinleyin bence.
    Son olarak şunuda belirteyim görüntü kalitesi olarak oled gerçekten çok üstün,yiğidi öldür hakkını yeme,belli ki marka seçiminde hata yapmışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng1234 -- 25 Temmuz 2020; 20:45:3 >

• 1 aydır TV bakıyorum ilk defa üst seviye bir tane alacağım fakat ülkede pahalı ürün almak ayrı dert insanın elinde patlatıyorlar. Madem iade ürünlerin eve gönderildiği düşünülüyor 55-65 inç bir TV mağazadan kucaklanıp eve getirilemez mi illa biz mi getirelim diyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefrak

1 aydır TV bakıyorum ilk defa üst seviye bir tane alacağım fakat ülkede pahalı ürün almak ayrı dert insanın elinde patlatıyorlar. Madem iade ürünlerin eve gönderildiği düşünülüyor 55-65 inç bir TV mağazadan kucaklanıp eve getirilemez mi illa biz mi getirelim diyorlar?
    Mağazadan alıp,kucaklayıp eve getirmeniz önemli değil çünkü kutusuna bakıyosun herşey normal,ama eve getirip kutuyu açtığın anda harpten çıkmış gibi bir tv ile karşı karşıya kalabiliyorsun!
    Mesela buna bir örnek geçenlerde bir arkadaş daha 1 ay bile olmayan piyasaya yeni çıkmış lg cx modelini aldı arkadaş fotolarınıda paylaştı tv nin ekran jelatini soyulmuş yeniden yapıştırılmıştı ve o tvde bir sürü ölü piksel çıkmıştı
    Bunu aldığın yere veya lg ye ilettiğinde kutuyu açtıysanız yapacak birşey yok diye cevap alacaksınız
    Yani kısaca biz çaktık bunu size nasıl çıkartırsanız çıkartın diyorlar

• ülke olarak elektronik çöplüğü olmuş durumdayız. ne kadar hasarlı arızalı hatalı ürün varsa bizim gibi piyasalara sokuyorlar. her konuda olduğu gibi ülke yol geçen hanı.
  • Mefrak kullanıcısına yanıt
    Ha işte onu yapmıyorlar. Şimdiye kadar öyleydi, aldık hatalı verdik hatalı 5-6 sefer tv değiştirdi adamlar. Lg’de baktı bunların alayı hatalı dediki dur!

Ben yollayacağım bundan sonra, 1 sefer yollayacağım sonra hatalı çıkarsa tamir edeceğim.

Ama en baştan satılan ürün ayıplı, hatalı. Millet parasının karşılığı olan sağlam tv’yi istiyor. Kimileri keyfi değişim yapıldığını düşünüyor. Hangi firma keyfi olsa bu sorunu kabul edip değişim yapalım der. Sorun firmanın değişim için garanti vermemesi önce değişecek o da hatalı çıkarsa sonra tamir edecek yok ya! Hatasızı verene kadar değişecek kardeşim. Ben tamir edilecek bir ürüne mi sıfır diye para verdim?

• Güzel kardeşim sen oledi falan bırak azıcık kendini geliştir. Ne söyleneni anlayabiliyorsun nede dediğin anlaşılıyor.

• şimdi bende kuşkulandım yav :D biz de 55sk8100 almıştık ama tv de ÇİZGİSEL OLARAK tv yi 3-4 parçaya bölerek siyah-beyaz farkı var.
    Mesela ben kumandayı oynattım cursor (imleç)in olduğu kısım hafif beyazlaşıyor ama çizgisel olarak. NEDEN? Yani şöyle diyeyim, ben imleci ortaya çıkardıktan sonra dikeysel olarak onun bulundugu dikeysel çizgi nin etrafıda parlıyor, ışık oluşuyo. YANİ sadece imlecin etrafında olması gerekirken sadece o bölüm ışıklı olması gerekirken , dikeysel olarak o imlecin hizasında ful beyazımsı ışık oluşuo? pek sorun gibi değil alıştık da ilk başta yeminlen sinir bozucuydu DELİ ETTİ
  • melek12345 kullanıcısına yanıt
    Televizyonun “Edge Led” o yüzden şerit şeklinde aydınlanıyor. Yapısı öyle yani baştan sana satan satıcının söylemesi gerekirdi bu kaçınılmaz durumu.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.