Şimdi Ara

LG televizyonumuza başkaları bağlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alt veya üst kattan bizim televizyona baglaniyorlar. Bunu nasıl önleyebiliriz. Telefonun kablosuz projeksiyon özelliğiyle bağlanıyor, TV daha önce soruyordu kabul etmiyordum ama artık sormadan direk bağlanıyor. TV modeli LG UM7100. Lütfen bunun çözümü için yardım edin bıktım usandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• üst kattakilere söyle. bağlanmasınlar.
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar gicikligina bağlanırlar belli mi olur benim anlamadığım bu televizyonu yapan böyle birşeyin olabileceğini düşünmemiş mi. Ayarları talan ettim başkası bağlanmaması için bir ayar bulamadim

• Aynı wifi ağını mı kullanıyorsunuz?
  • Hocam wifi şifrenizi değiştirin giremez.
  • Hocam wifiyle alakası yok ki kablosuz projeksiyon özelliğiyle baglaniyor kesinlikle bir çözüm bulamadım ve bu çok saçma yani bu televizyonu yapan akıllı böyle birşeyin olabileceğini düşünmemiş mi acaba çok ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: sfkli

Hocam wifiyle alakası yok ki kablosuz projeksiyon özelliğiyle baglaniyor kesinlikle bir çözüm bulamadım ve bu çok saçma yani bu televizyonu yapan akıllı böyle birşeyin olabileceğini düşünmemiş mi acaba çok ilginç
    Hocam bu konu hakkında 444 65 43 arayıp destek alabilirsiniz bilginiz olsun.
  • Peki hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sfkli

Peki hocam teşekkür ederim
    Hocam rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.