Şimdi Ara

LG TELEFON LARİ NASİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADS LG ALMAMİ TAVSİYE ETTİ BATARYA 1 HAFTA GİDİYORMUS DEDİ SİZ NEDİYONUZ HERSEYİ VAR DİYOR

• daha yeni piyasaya girdi , alışveriş sitelerinden bak önce, çok kişinin kullandığının sanmam
  • gazetede fena görünmüyo...
  • ben gördüm bi modelini fena değildi
    ama önce birileri kullansın bakalım nasıl bi alet?
    acele etme bence mercek'in de dediği gibi yeni girdi
    piyasaya..
  • benim gördüğüm model güsel bişiye benziyodu
    gprs i class 10
    65000 renk ekran vs vs
    ama yinede biraz araştır derim
  • ayrıca baskuda.comda data kablosu hedileyi fiyatı uygun
    ama burası turkiye heran hersey olabilir tutulmaz ise elde patlar.
  • Aman abiler.! Dikkat edin! Nerede kıytırık uyduruk marka ve modeller varsa piyasaya girmeye başladı. LG için söylemiyorum. Büyük firmalarında beş para etmez modelleri cafcaflı reklamlarla satılmaya çalışılıyor. Dikkat!!!
  • Bence o kadar para etmez. Aynı paraya çok daha fazla özelliğe sahip, çok daha iyi bilinen (hayal kırıklılığına uğramama açısından) bir tel. alınabilir.
  • Alan varsa yorum yapsın lütfen .
    İdiz arkadaşım , ayrıca sen 300 Milyona 4096 renk telefon alabilirsin anca . Ondada işte ne polifoni olur ne de kalite.

LG 'nin kaliteli mallar ürettiği bir gerçek.
  • Arkadaşlar bence biraz beklemekte fayda var.Hem fiyatları düşer hemde kullanan artar.Onlara sorarız nasıl diye.
  • burada bazı izlenimler var telefon hakkındahttp://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=30802
  • i3attery arkadaşım ben lg'ye kalitesiz demedim. Merak ettiğim şu: MMS desteklemeyen, java uygulaması olmayan bir telefonda 65.000 renk 128 x 160 pixel bir ekran olsa ne olur? ne işe yarar?
    İlerde bir update ile destekler hale getirilecekmiş. Ama ben şu an için yazdım. Servisi doğru düzgün oturmamış piyasaya yeni girmiş bir ürün. Ne olacağı, nasıl çıkacağı belli değil. Büyük umutlarla alınan Siemens S55 lerden bir sürü şikayet var( üstelik bu forumda, uzağa gitmeye gerek yok.)
    Tekrar edeyim, ben ne Siemens' e ne de LG' ye kalitesiz diyorum. Sadece sistemlerinin biraz daha oturması gerektiğini söylüyorum.
  • idiz
    sana katılıyorum
  • Arkadaşlar LG telefondan Data transferi yapan varmı?Yani Cepden PC ye,PC den cebe..!!!
  • lg de güsel,siemensde.s55 in sadece 256 renk tribi var olumsuz olarak
  • simens güzel de 2 gün gidiyor sarjı
  • !!!NOKİA FOREVER!!!
  • ben biraz daha bekle derim .Fiyatı düşecek . O zmn alırsın
  • <font color='red'>*****</font id='red'>SONYERİCSSON FROVER<font color='red'>******</font id='red'>
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.