Şimdi Ara

Lg sound bar pc ye bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG las453B sound bar hoparlöre sahibim, Bilgisayarım tv monitöre bağlı, tv de ses sistemine bağlı lakin herhangi bi ses alamıyorum.
    Hangi ayarları yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?

teşekkürler...

• CDDH kullanıcısına yanıt
    bilgisayarınız da denetim masasından varsayılan ses çıkışını tvniz seçmelisiniz, bluetooth bağlantısı mevcut ise o şekilde bağlantı yapabilirsiniz veyahut kasanızda optik ses çıkışı var ise o şekilde bağlamalısınız, tabi ki sizin ürününüzü masaüstü bilgisayar olarak anlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

bilgisayarınız da denetim masasından varsayılan ses çıkışını tvniz seçmelisiniz, bluetooth bağlantısı mevcut ise o şekilde bağlantı yapabilirsiniz veyahut kasanızda optik ses çıkışı var ise o şekilde bağlamalısınız, tabi ki sizin ürününüzü masaüstü bilgisayar olarak anlıyorum.

sesi tv yapıp optic kabloyla hoparlörü tv ye bağlasam olurmu? şuan da hoparlör ile bilgisayarı direkt bluetooth ile bağladım ama eşzamanlı olmadı kayma oluyor
  • CDDH kullanıcısına yanıt
    evet tabi ki olur, daha temiz ve kayıpsız ses alacaksınızdır, senkron probleminiz devam eder ise soundbar'ın kumandasın da ''av sync'' tuşu mevcut ise onun ile ayarlama yapabilirsiniz.
  • Soundbarı diziüstü bilgisayar a bluetooth ile bağlayabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan0688 V kullanıcısına yanıt
    EVet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam PC ye bağlıyorum ama driver hatası veriyor sanırım. Lg sound bar pc ye bağlama Lg sound bar pc ye bağlama

• Benimde LG Sounbar var fakat Masaüstü bilgisayarımda optik kablo girişi olmadığından dönüştürücü aldım. Dönüştürücüyü sounbar görmüyor kaç yıl oldu bir türlü bu cihazı masaüstüne bağlayamadım çıldırcam yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hildron

Benimde LG Sounbar var fakat Masaüstü bilgisayarımda optik kablo girişi olmadığından dönüştürücü aldım. Dönüştürücüyü sounbar görmüyor kaç yıl oldu bir türlü bu cihazı masaüstüne bağlayamadım çıldırcam yardım edin.
    Yıllardır bekleyip bugünmü yazıyorsun usta
    Başka bir seçenek olarak bilgisayarın ekran kartında "hdmi out" ve soundbar da "hdmi in" ve "hdmi out" olması gerekiyor.Ekran kartındaki hdmi out'tan soundbardaki hdmi in'e bağlıyacaksın,başka bir kablo ile de soundbarın hdmi out'tan televizyonun hdmi in'ine bağlayacaksın.Sonra gerekli kumanda ayarlarını yapıcan.

• usb kablo ile pc'Ye bağlanmaz mı optis ses çıkışı yok anakart'ta.2 ucu usb kablo ile bağlanıyorsa 2 metre usb kablosu alayım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.