Şimdi Ara

LG SMART TV MÜKEMMEL ANDROİD TELEFON UZAKTAN KUMANDA UYGULAMASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
67.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seferkaratas

Bende 42LM640S LG SMART TV var. LG nin uygulamasını indirdim televizyon ve telefonu aynı ağa bağladım ama uygulama benim televizyonumu görmüyor.Çeşitli kullanıcı yorumlarına göre sorun sanırım televizyonun modeme wifi ile bağlanmasından kaynaklanıyor kablolu bağlantı gerekiyormuş.Eğer programı wifi ile bağlanıp kullanamıyacaksam benim televizyonumun kablosuz ağları görmesinin bana ne faydası var.

hem telefonun hemde tv nın aynı anda aynı modeme baglı olması gerek. bagzen arkadaslar telefonda 3g yı acık unutuyorlar yada dırek tv ıle telefonu eslestırmeye calısıyorlar. basıt ama bır anlık dalgınlıkla yapılan hatalar. normalde baglanması lazım.
  • hocam 620s var bende de iphoneda uygulamayı yükledim.fakat tvyi bulmuyor.wifi üzerinden bağlıyım.tvyi kablolu bağlama imkanım yok.başka bir çözümü olan?
  • mantıken wifi üzerinden de olması lazım.acaba tv'de herhangi bir özelliği aktif edip mi telefondan taratmamız gerekiyor.Acilen cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • Lg la640s kullanıyorum, evde hem eşimin hemde benim telefonum androidli tv wifi üzerinden nete bağlı, her iki telefonda cihaza bağlı ve ikisinide aynı anda kullanabiliyoruz hatta bir üçüncü olarak kendi kumandasıda kullanılıyor yani sıkıntı yok

Bende bilgisayardaki dosyalara erişemiyordum meğersem paylaşım vermek gerekiyormuş şimdi yerel disc d yi paylaşıma açtım tv den istediğime bakabiliyorum.....
  • iyi güzel hocam hayırlı olsun da bende bulmuyor işte sorun orada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaccc

iyi güzel hocam hayırlı olsun da bende bulmuyor işte sorun orada :)

kullandığın android cihaz nedir hocam ve android sürümü?
  • Selamlar, Samsung note3 ile, smart tv özellikli LG 47la620 modeli için webcam olarak kullanmanın bir yolu varmıdır?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturanist

Selamlar, Samsung note3 ile, smart tv özellikli LG 47la620 modeli için webcam olarak kullanmanın bir yolu varmıdır?

teşekkürler.

bildiğim kadarı ile yok. böyle bir özellik lg telefonlarda bile yok zaten.
  • tolgaccc T kullanıcısına yanıt
    telefonun wifi ayarlarına gir wifi direc aç tv nin wifi ayarlarına gir wifi direc aç cihazları eşleştir
    sonra telefondaki kumanda programını aç tv yi anında görüyor.
  • Benim tv ve telefon eşleşiyor fakat uygulamayı açtığımda karşılıklı içerik göremiyorum yardımllütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende uygulamayı indirdim, akşama deneyeceğim bakalım nasıl olacak.
  • O programı bu konudan önce ben bulup kullanmıştım. Program 10 numara fakat şöyle bi sorunla karşılaştım. Programı durdurduktan sonra yayın akışı devam ederken ses geriden gelmeye başladı. Misal kadın konuşuyor ses yok biraz 2, 3 saniye geçiyor ses geliyor. Anca tvyi kapatıp açtım ki düzeldi. Bu arada tv 42la640s
  • ios için de var mı?
  • bende 47 la 640 var dun biraz kullandım bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
  • Hmm heralde modelden modele fark ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtaOsmanlı -- 10 Temmuz 2014; 17:41:11 >
  • eşleme nosu tm çikmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sürümde Capture özelliği kaldırılmış. Tv ekranının görüntüsünü alamıyorum. Var mı başka bir çaresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barak hp

Yeni sürümde Capture özelliği kaldırılmış. Tv ekranının görüntüsünü alamıyorum. Var mı başka bir çaresi?

ben öyle bişey olacağını bildiğim için apk sını yedeklemiştim, var bende istersen vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

quote:

Orijinalden alıntı: barak hp

Yeni sürümde Capture özelliği kaldırılmış. Tv ekranının görüntüsünü alamıyorum. Var mı başka bir çaresi?

ben öyle bişey olacağını bildiğim için apk sını yedeklemiştim, var bende istersen vereyim

siteye atarmısın ihtiyacı olan kullansın
  • güncelleme yapılmamış, ekran görüntüsü alınabilen versiyonunu bu linkden indirebilirsiniz. dropbox kullanmayanlar için söylüyorum, linke tıkladıktan sonra çıkan küçük pencereyi çarpıdan kapatın ve indirin.

https://www.dropbox.com/s/qb8oz9ffn1lhoun/LG%20TV%20Remote_3.0.56.apk?dl=0
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.